Preseed kullananlar

kızlar benim de ovulasyon bugün çift koyu çizgi çıktı. yalnız benim sorunum preseed şırıngasını derine afedersiniz sokamıyorum. azcık giriyor. etkili olur mu acaba?bu gece çalışma var.o kadar para verdik, boşa gitmesin. ya buz gibi plastik bir de ağzı kapalı olsa bi derece. ağzı açık silindir gibi. kenarları batıyor.

kızlar benim de ovulasyon bugün çift koyu çizgi çıktı. yalnız benim sorunum preseed şırıngasını derine afedersiniz sokamıyorum. azcık giriyor. etkili olur mu acaba?bu gece çalışma var.o kadar para verdik, boşa gitmesin. ya buz gibi plastik bir de ağzı kapalı olsa bi derece. ağzı açık silindir gibi. kenarları batıyor.

canım senin preseedlerin tek tüpmü yoksa altılımı ? tek tüpse onun pipetlerinin daha rahat olduğunu söylüyorlar,6 lı ise girebildiği kadar ileri boşaltmaya çalış buz gibi diyosan onada çözüm var ben çalışmaya başlamadan 10 dk önce elimin içinde beklettim ondan sonra uyguladım o buz gibiliği yok oldu

bana eşim yardımcı oldu preseedi sıkmaya kendim yapazdım ziyan ederdim zaten

ciğdeminde beklenmeyen gününe az kalmış 19 agust. peş peşe gelecek haberler allah izin verirse kızlar

tek tüp canım. şırıngaları var. eşim de denedi ama canım yanıyor. ileri izin vermiyorum. bakalım bu gece maydanozlu süt falan deniyeyim bir de diyorum. belki biraz yumuşatır. ondan sonra preseed kolay girer. ondan sonra da spermler.

tek tüp canım. şırıngaları var. eşim de denedi ama canım yanıyor. ileri izin vermiyorum. bakalım bu gece maydanozlu süt falan deniyeyim bir de diyorum. beşki biraz yumuşatır. ondan sonra preseed kolay girer. ondan sonra da spermler.

anlıyorum canım hayırlısı inşallah

tek tüp canım. şırıngaları var. eşim de denedi ama canım yanıyor. ileri izin vermiyorum. bakalım bu gece maydanozlu süt falan deniyeyim bir de diyorum. belki biraz yumuşatır. ondan sonra preseed kolay girer. ondan sonra da spermler.

canım kendini çok sıkma gevşe uygularken bi de sen değil eşin uygulasın canım...bide eşin vajen anatomisini netten istersen bi baksın yoksa zorlayıp tahriş edip kanatmayın aslında çok basit ilk denemede böyle olabilir stres yapma canım...

canım kendini çok sıkma gevşe uygularken bi de sen değil eşin uygulasın canım...bide eşin vajen anatomisini netten istersen bi baksın yoksa zorlayıp tahriş edip kanatmayın aslında çok basit ilk denemede böyle olabilir stres yapma canım...

teşekkür ederim canım.

selam kızlar nasılsınız zemuszemus
bir kaç gündür giremedim ama hamilelerimiz şuan yok zemuszemus
heralde peşpeşe gelecekler:ecrin_bebek:
durucum sen nasılsınopuyorumnanaktan
kukuletam adet olmadın senin adına ben daha çok heyecanlanıyorumopuyorumnanaktan
yarın kan testi yaptırda halay çekelim :teytey::teytey::teytey:

selam kızlar nasılsınız zemuszemus
bir kaç gündür giremedim ama hamilelerimiz şuan yok zemuszemus
heralde peşpeşe gelecekler:ecrin_bebek:
durucum sen nasılsınopuyorumnanaktan
kukuletam adet olmadın senin adına ben daha çok heyecanlanıyorumopuyorumnanaktan
yarın kan testi yaptırda halay çekelim :teytey::teytey::teytey:

Sağol papatyacım ben iyiyim .dediğin gibi inşallah hayırlısıyla alırız peş peşe güzel heberleri a.s sen nasılsın iyisin inşallah?opuyorumnanaktan

seninde hakkında hayırlısı olsun canım dualarım sizinle hepiniz hamile kalında bu preseed banada ışık olsun :ecrin_bebek:

seninde hakkında hayırlısı olsun canım dualarım sizinle hepiniz hamile kalında bu preseed banada ışık olsun :ecrin_bebek:

allah razı olsun canım inşallah rabbimin izni preseedin vesilesi ile bekleyeceğiz güzel haberleri hepimiz için ..Benim ilk ayım preseedle harfiyen sırasıyla uymaya çalıştım bütün önerilere,bundan sonrası rabbimin takdiri ilahisi artık 6 ay denicem preseedi nasılsa kaybedecek birşeyim yok umutluyum çok şükür hepimizede umut olsun inşallah :Saruboceq:a.s

evet canım bencede 6ay kullan tüp bebek masrafının yanında preseedin fiyatı nedir ki a.s
ilacın adını yanlış yazmadım umarım:kedi:

yok canım doğru yazmışsın rahat ol a.s eşime diyorumki elimiz bitti okeye dönüyoruz ya yenicez ya yenilicez hakkımızda hayırlı olan neyse o olsun elimizdeki okeyimizde preseedimiz kaydirigubbakcemile3

X