Preseed kullananlar

merhaba arkadaslar ben bu denedıynız ürünü ılk kez duyuyorum lutfen bana bıraz bılgı verırmısınız, nerde ve kaca satılır hemen alıp bende kullanmak ıstıyorum ılgılenıp hemen bılgı sevırırsenız cok ama cok sevınırım..

--------------------------------------------------------------------------------
kızlar bi dahaki ay beklenmeyen adet tarihim 13 eylül yazarsanız sevinirim...teşekkürler .

bebişim 14 ağustosa göre yapıcaksın minicik bir akıntın bile olsa doktorlar o günü hastaymışsın gibi sayar...

kızlaaarr tünaydın benım de yumurtlamam bu hafta ınsalllah ılk defa preesedı kullanıcam ınsallah ılk denemede tuttutanlardan olurum ovulasyon testımde var ama ben 7 gun boyunca hergun ılıskıye gırmeyı dusunuyorum sansa bırakamak ıstemıyorum gercı preesedler 6 tane ama 1 gunu bos gecırırım artık umarım guzel haberler verırım sıze sızlerdende beklıyorum bıran once kavusalım kuzularımıza..

arkadaşlar beni de yazar mısınız listeye bir dahaki ay için inşallah,beklenen adet tarihim:17 eylül 2009,bu ay ilk kez preseed kullanıcam inşallah,şimdiden teşekkürler......

hayırlısı olur inş. canım gelmez 17/eylül yani gelirde geçer... güzel haberini alırız...

amin ayrederyacım aminnn inşallah hepimizee uğurlu gelicek inşallahhhh

canım merhaba nasılsın görüşmeyeli,bende seni sormustum haftasonu nerelerde diye,hiç denk gelemedik.
gelişme var mı tatlım,adet tarihine ne kadar kaldı.Takip edemiyorum cok fazla kusura bakmayın ama aklım hep sizde.Duacınızım inanın,guzel ve mutlu haberlerinizi almayı dilerim..

selam kızlar bende bu ay preseed kullanacaktım ama bugün adetimin 18. günü olmasına rağmen daha yumurtlamadım adetim 28_30 günleri arasında gelir yani reglm düzenli ama neden yumurtlamadım daha:uhm:

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMıLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele bebişi bugün gedi. (24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim 2 kez kulladı.
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :CüvCüv::hooray:

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

cicekcik..................19/ağustos
aurora79..................22/ağustos
SadeceMeyra..........22/ağustos
cnnsnyrt..................22/ağustos
Duru_......................25/ağustos
casper28.................28/ağustos
anjelic....................31/ağustos
aysouk....................3/eylül
aymes......................4/eylül
Pınar&Musti..............8/eylül
kukuleta09..............13/eylül
337545...................17/eylül
ayrederya
selmas88
ss2302
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
zelal83
emel78
siber
batik
gamze-su
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
tuanay
ceylin_naz
picardi
dila_naz
havva83
aysouk
loneliness
kuzu81
asi74
KEDERSıZ

merhaba kızlar. ben en koyu çizgiyi dün gördüm ve değerlendirdim. bugün de oldukça koyu. bugün de değerlendirmeli miyim?yoksa eğer dün tutmuşsa hemen bugün yapmanın zararı olur mu?tereddütte kaldım. çok sıkta ilişkiye girmek istemiyorum, eşimin sperm sayısı az. yalnız ovulasyon testlerinde de 24-48 saat içinde yumurtlama oluşacak diyor ya, ya dün değil de bugün yumurtladıysam diyorum. yardım edin.

canim bir gun ara ver
eger dun yaptiysan bugun yapma yarin yap.bugunde koyu cizgi varsa yumurtan catlama noktasindadir.bugun yarin catlar.LH nin en yuksek oldugu zaman testler koyu cikar.ve bu yukseklik yani koyuluktan 24-36saat icinde catlama olur
eger bu saat icinde catlasa bile, yumurtanin vucudunda canli kalma sureside 24 saatir
yani yarina kadar yumurtan olmus olur
endiselenme sen yarin yapin

arkadaşlar bende dün adet oldum..moralim bozuktu girip yazamadım...bir dahaki regli tarihim 13 eylül

aslinda bizler sabirsizlikla bekliyoruz ve elimizden gelen herseyi yapiyoruz
ama bu isin kendine gore bir zamani var
hayirlisi degilse sonradan uzuleceksek simdiden adet kanamalarimiza uzulelim

boyle bakmak lazim olaya, uzuldugumuz zaman bu olay bizim lehimize isliyor.

stres yapmiyalim arkadaslar buna hayatimizi idam etmiyelim
oldugu gibi hayatimiza devam edelim

ben bunu diyorum ama benim regli gelince ben de gorecegim kaydirigubbakcemile3

sans sizlerden yana olsun

canım 2.koyu çizgiyi bugün gördüysen eğer yarın ve ertesi günü mutlaka değerlendir...zaten preesedle 48 saat spermler rahimde canlı kalıcak..hergün yapmak sperm kalitesini düşürüyor haklısın ama ovulasyon testinde koyu çizgiyi görüp hergün değerlendiren arkadaşlarımızın çoğu hamile kaldı...sen yarın akşam değerlendir birde ertesi gün..daha dün gece ilişkiye girdiğiniz için yarın akşam sperm kalitesi daha iyi olucaktır,birde öbür akşam denersin sonra da beklemeye başlarsın..inşallah ay sonunda seninde hamiş haberini alırız...:CüvCüv:

canım benim haklısın...bende hayatı kendime zindan etmiyorum zaten..ama alışkanlık oldu sanırım, her adet günümü yas ilan edip, ertesi günü sabahı yeni umutlara yelken açıyorum yerimseniben
ayda bir güncük de üzülelim birşey olmaz opuyorumnanaktan zaten bundan sonra hiç takamam,taşınma telaşım olucak..o arada bak annem beni unuttu,dur bir kendimi hatırlatayım diyipte süpriz yaparsa kendi bilir kaydirigubbakcemile5
teşekkür ederim teselli dolu msjın için canım..
hepinizi çok seviyorum canım yol arkadaşlarım opuyorumnanaktan

sağolun kızlar. güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. bu ay ilk defa preseed denedim. daha doğrusu denemeye çalıştık. biraz zorlandım ama olmuştur inşallah. toplamda bu 3.ayımız. ama planlı olarak ikinci çalışmamız aslında. geçen ay biraz karambole gitmişti. yumurtlama günlerimde misafir vardı. ama şeimin sperm sorunu var. ama doktor her an doğal yoldan hamile kalma ihtimalin var dedi. inşallah bakalım. ama fazla umutlanmak istemiyorum.

evet cok haklisin, ben sana morel veriyorum ama kendimde uzuluyorum, hergun bir umut diye yola koyuluyorum
alnimiza ne yazilmissa o olur inslh
bakalim bu ay listede kimlerin ismi olucak
birinden duydukca bu guzel haberi sanki ben kendim hamile kalmis oluyorum

umarim herkez o guzel haberi alir

sevgiyle, umutla kalin

bende umuyorum bu ay hamile kalirsin yuzun guler,hayat suprizlerle dolu
belki pre-seed sizi guldurur
icini ferah tut canim, sen dort dortluk yapsanda olmuyacagi varsa olmuyor iste
olucagi varsada 1spermde bile olur
tabiki elimizden geleni sonuna kadar yapicagiz
ama soyle yapsaydim, su satte yapsaydik,sukadar sayi diyipte kendimizi bitirmiyelim, kaderde varsa olur

arkadaşlar bende dün adet oldum..moralim bozuktu girip yazamadım...bir dahaki regli tarihim 13 eylül
Canlar demekki bu ay kısmette yokmuş sağlık olsun moralinizi bozmayın ne diyelim allahın işine karışılmıyor preseedle devam a.s

selam kızlar bende bu ay preseed kullanacaktım ama bugün adetimin 18. günü olmasına rağmen daha yumurtlamadım adetim 28_30 günleri arasında gelir yani reglm düzenli ama neden yumurtlamadım daha:uhm:
takibi elden bırakma canım eli kulağındadır biraz streste yaptınsa gecikmiş olabilir ama mutlaka göreceksin ikinci çizgiyi a.s

Hakkında hayırlısı olsun canım

Benim dikkatimi çekti bazı arkadaşlarımız geçen günleride kısaca okudum preseed kullandıkları ay bir hafta erken regl oluyorlar bunun nedeni ne olabilir çok merak ediyorum açıkçası..Benim 8 günüm var reglime şimdilik herhangi bir lekenmem yok ancak 3 gündür hafif hafif regl sancılarım oluyor ara ara lavoboya gidiyorum birşey yok preseed yan etki yapıyor desem öyle bir ürün değil,acaba bizim bünyelermi hassas :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…