Preseed kullananlar

kaçırmışım sizi kızlar..neyse artık yarın devam ederiz...inşallah güzel haberlerle güne merhaba deriz..çok öpüyorum...

meyram da yok özledimm mafoldumben onun içinde kocamannnnn bir aminnnnnnnnnnn diyorum :Saruboceq:

canııımmmm:)))

bende sizleri özledim klavye yabancı yazamıyorum:))
biz geldik ama asıl telaş şimdi başlıyor.
eskisi gibi gelemem ama dualarınızda bana da amin deyin ben sizler icin dua ediyorum:))
durucum ilk bana yazıcan bak ona göre
no alınca sana haber vercem inş
kendinıze iyi bakın...

kızlar bugun dr gıttım fsh ıcın pztesı alıcam sonucu ama korkuyorum ınsallah yuksek cıkmaz benım yumurtalar bıraz kucukmus gecen ay 9 58 cıknıstı fsh .bılmıyorum umutsuz gıbıyımumutlu gıbıyım kendımı anlıyamıyorum artık ınsallah mubarek ramazan ayında Allahım hepımızın gonlundekını verır daha fazla aratmaz bıze bununla sınamaz cumlemız ıcın hayırlısı olsun ıyıgeceler hepınızee...

oyyy oyy iyi insan lafının üstüne gelirmiş meyrammm nasılsın tatlım yerleşme telaşı dimi canım benim allah kolaylık versin ...inan bana hep aklımdasın dualarımdasın canım,olumlu ya da olumsuz her türlü ilk senin haberin olacak cicim merak etme opuyorumnanaktan numaranıda sabırsızlıkla bekliyorum kendini yormadan yavaşş yavaşş yerleş tatlım olurmu seni seviyorum Şeniz

canım inşallah değerlerin çokk normal çıkar yüreğini ferah tut

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMıLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele bebişi bugün gedi. (24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim 2 kez kulladı.
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :CüvCüv::hooray:

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

cnnsnyrt..................22/ağustos
kukuleta09..............16/ağustos
cicekcik..................19/ağustos
aurora79..................22/ağustos
SadeceMeyra..........22/ağustos
Duru_......................25/ağustos
casper28.................28/ağustos
anjelic....................31/ağustos
aysouk....................3/eylül
aymes......................4/eylül
Pınar&Musti..............8/eylül
ayrederya
selmas88
ss2302
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
zelal83
emel78
siber
batik
gamze-su
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
tuanay
ceylin_naz
picardi
dila_naz
havva83
aysouk
loneliness
kuzu81

Son düzenleme:

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

ınanmayanlar utansın:)

canım cok sevındim. Allah tamamına erdirsin insallah.

selam kizlarrrrrrrrrr
iki arkadasimiz var galiba hafif kanama yasayan insallah yerlesme kanamasidir
allahim dualarimizi kabul eylesin

bu arada ben birsey sormak istiyorum
preseed kulllenirken actigimiz tupun hepsinimi kullancaz
yoksa yarisi bugun diger yarisini ertesi gun kullanabilirmiyiz

iyiyim canım nolsun bugün temizlik yaparak geçirdim sen nasılsınopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

valla kadın işleri hep aynı canım sabahtan öğlene kadar temizlik öğleden akşama kadar misafir ardından yine topla yıka pakla anca oturdum a.s Senin günün bu gündü değil mi canım ?

valla kadın işleri hep aynı canım sabahtan öğlene kadar temizlik öğleden akşama kadar misafir ardından yine topla yıka pakla anca oturdum a.s Senin günün bu gündü değil mi canım ?

kusura bakma canım bi taraftan da bil.da soru hazırlamaya çalışıyorum da...evet bugün günüm henüz bişey yok...bugün hastaneye gittim eşim nöbetçiydi acilde hcg baktırayım dedim ama çalışmıyorlarmış baktıramadım...en azından ümitlenmezdim bi de lekelenme oldu ya yerleşme olabilirmi diye de düşünüyorum bi taraftan ondan dolayı işte...

aman gelmesin zaten kırmızılar beklemiyoruz onun gelmesini biz bebiş bekliyoruz inşallah pozitif sonucu yakalarsın canım benim :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…