Preseed kullananlar

almamda emegı gecen meyra be duyguyada cok tesekkur ederım ınsallah bunlar bızım ıcın bırer vesıle olur

canım benim ya,askolsun her zaman birbirimize yardım ederiz.dilerim Allahtan en kısa zamanda bebişin göbüşüne düşer:)))

herkes için dualarım sonsuz arkadaşlar,giderek yaklaşıyor beklenmeyen adet gunleri..ya var bişey birinde ya,eminimm..düşündükçe inanın kalbim hızlanıyor.inanırmısınız diğer baslıklardaki hamiş arkadaslarla bile çok yazışmıyorum.Ben sizi bekliyorum.Hep birlikte konuscağız bebişlerimizi inşallah.bulantılarımızı,ne isim koyacağımızı,korkularımızı yine paylaşmaya devam edeceğiz.İnanıyorum ben buna..hepinizi çooook öpüyorumm opuyorum
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım benim,insallah bebişinin yerleşmesidir.Sabredelim bakalım 1-2 gun daha.guzel haberlerini duymayı çok istiyorum tatlımmm..

Evet canım herşeyden önce hayırlısı neyse o olsun demek lazım..bizim hayır bildiğimiz şer şer bildiğimiz hayır olabilir bunu kabullenebiliyorsan ne mutlu sana şunu şürekli tekrarla
ALLAHIM;
GÖNLÜMDE OLANI,HAKKIMDA HAYIRLI EYLE...
HAKKIMDA HAYIRLI OLANA,GÖNLÜMÜ RAZI EYLE...
AMİN...

Allah razı olsun canım benim çokk sağol :Saruboceqpuyorumnanaktan

canım benim,insallah bebişinin yerleşmesidir.Sabredelim bakalım 1-2 gun daha.guzel haberlerini duymayı çok istiyorum tatlımmm..

inşallah canım yaa inan aklıma sen geldin biliyor musun kalp kalbe karşı hatta arkadaşlar listesine baktım online mısın diye nasıl gidiyor hamilelik artık inanabiliyor musun hamile olduğuna alışabildin mi?

teşekkür ederim canım hemen ezberledim duayı çok güzel bir duaymış.sen naptın 13. günü değerlendirebildiniz mi?kaydirigubbakcemile5

rica ederim canım seneler önce yine nette araştırırken bulmuştum bu duayı allah razı olsun kim yazmışsa beynime kazındı her zaman okurum...Biz 11 ve 13. günler preseedle değerlendirdik canım kocişi havasında yakalarsam bu gecede değerlendirelim diyorum hayırlısı artık hakkımızda a.s

çok iyi çok iyi merak etme...bence eşinin 12. gün olmaması isabet olmuş hem böylece sperm kalitesi açısından daha iyi oldu şansınız bir de bugün değerlendirirseniz süper olacak inşallah...ben nedense çok umutluyum bu preseedten bence herkes sırayla preseed vesilesiyle hamile kalacak..

Hayırlısıyla inşallah aminnn canım benim :Saruboceqpuyorumnanaktan

canım benim kociş geldi müsadenizle çıkıyorum kendinize çokk dikkat edin rabbime emanetsiniz yüreğiniz umutlu geceniz hayırlı olsun hoşçakalınopuyorumnanaktan

azizecim hamilelik aklıma gelmedi açıkcası ama böyle birşeyi ilk defa yaşadığım için arkadaşlara da sormak istedim,belki yaşayan varsa normal yada değil der diye..kistlerin tekrarlamasından korkuyorum açıkcası...kötü düşünmeyelim de kötü olmasın dimi :)

kukuleta09 canım 1 damlaysa korkma tatlım,inşallah yerleşme belirtisidir..herzaman düzenli olurmusun adetini?birde yumurta rüyasını gören sendin yanlış hatırlamıyorsam dimi?rüyan o ay gerçekleşicek diye birşey yok belki bu ay için olmuştur..
inşallah güzel haberlerini alırız..benimde içime bu ay güzel bir haber alıcakmışız gibime geliyor..inşallah bir değil birkaç güzel haber alırız dualarım bu yönde...

kızlar merhaba benımde aklıma bısey takıldı gercı yarında dr a sorucam ama benım rahım agzında yara var preesedı kullanırsam bı zararı olurmu acaba ya benı rahatsız eden bı yara degıl ama yınede tedırgın oldum yarası olupta preesedı kullanan oldumu acaba

tatlım bende yara vardı ama preesed denemeden önce dondurttum...sende biliyorsundur yaralar, spermlerin rahimde canlı kalmasını engelliyorlarmış..benim fikrim önce yarayı yaktır yada dondurt sonrasında preesed kullan...yanlız yaktırp yada dondurtturduktan sonra 1 ay ilişkiyi yasaklıyorlar bunu da göz önünde bulundur...boşuna kullanma preseedlerini derim ama verici olan da rabbim..ne engelleri olan arkadaşlarımızın çocukları dünyaya geldi..oyüzden insan kullan ya da kullanma demekte tereddütte kalıyor..en doğru doktorun yönlendirecektir seni...yerimseniben

kizlar merhaba ben de araniza katilmak istiyorum.amerikada yasiyorum ben evlendikten sonra sadece 4 ay korundum gecen agustostan beri bebek istiyoruz .doktora falanda gitmedik hic.bu preseed denemek istiyorum bide. kibele preseedi amerikada cvc den alabilirmiyim yada nerden bulabilirim yardimci olurmusun

canim google preseed yaz orda ana sayfasina girersin vede amerikada hangi eczanelerde satildigina dair bilgiler var
mutlaka sana yakin bir yerde vardir posta kodunu yazinca sana yakin bir yer veriyor
yada internet sayfasindada alabilirsin
yada ebay dende
ben sana yinede ozeline sayfayi yolluyacagim

canim ozel msj acik degil
amerikanin neresindsin? posta codunu gir bu sayfaya ona gore sana yakin yerleri soyleycek

Pre~Seed Intimate Moisturizer

üzülme tatlım hala ümidimiz var dimi vardır bundada bir hayır yeni dönemde inşallah :Saruboceq:

59 aydır alıştım cnm her ay hüsrana uğramaktan mafoldumben
ama Rabbim sabrını veriyor, iyi kötü alışıyoruz herşeye
umudumu hiç yitirmiyorum bazen karamsar olsamda rabbim nasip edecek birgün biliyorum sadece biraz daha ZAMAN..............:CüvCüv:

DUA BENİMDE ÇOK HOŞUMA GİTTİ :)
HEMEN MSN NİCKİM OLARAK KAYDETTİM a.s.

canım benim basıma gelmişti.tuhaf bi kramp yada batma gibi.ama hamileymişim meğer bende ona yordumm:)))) kısss yoksaaa?????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…