Preseed kullananlar

kizim mübareksin sen:) postaci komsun var, Allah sana gönderdi resmen paketini. tamda gününde hemde. insallah olur da bana gelirken kucaginda bebegin olur cnm arkadasim opuyorumnanaktan

aminnnnnn tatlım allah razı olsun acayip motive oluyorum sayenizde hayatım allah ne muradınız varsa versin benide bir araya sıkıştırsın :Saruboceqpuyorumnanaktan

ayderya hoşgeldin canım benim beklenmeyen adet tarihimide işlermisin listeye 25 ağustos canımopuyorumnanaktan

canımmm kavuşmuşsun preseedlerine hadi hayırlısı inş. ilk kullanmanda hamiş kalırsın....
hepimize umut olursun... yazdım listeye.. kızalr geçmişi pek okuyamadım valla yoruldum ne diyeyim zaten kaldığım yeride kaybettim.. neyse sizler yardımcı olunda listeye yeni eklenecek arkadaşları ekleyelim. ilgilenmedik sanmasınlar baya kalabalık olduk benimde işler yoğundu bu hafta hiç giremedim sayılır. bu akşam kocişten fırsat bulup yapıştım pc ye ...sizleri özledim valla... aklım sizde .... :lepi:

canım benim sağol hepimiz için inşallah diyorum opuyorumnanaktan çokta yorma kendini çokta özletme kendini opuyorumnanaktan

canım benim sağol hepimiz için inşallah diyorum opuyorumnanaktan çokta yorma kendini çokta özletme kendini opuyorumnanaktan

çıkıyorum birazdan ptesi aranızdayım..... arada bakarım güzel hayırlı haberler bekliyorum. bol bol çalışın...... pc başında durmayın...geceleriii başka yapacak işiniz yok mu??yerimseniben

çıkıyorum birazdan ptesi aranızdayım..... arada bakarım güzel hayırlı haberler bekliyorum. bol bol çalışın...... pc başında durmayın...geceleriii başka yapacak işiniz yok mu??yerimseniben

tamam canım özletme kendini opuyorumnanaktan benim işim varda kociş henüz gelmedi kaydirigubbakcemile3

duru canim insallah tutturursun allahin izni ile
kizlar laubali arkadasimiz dun dr a gidicekti neoldu bilen varmi
bu arada benide ekleyebilirsiniz listeye cunku bugun benimde preseed lerim geldi artik onu deniycem bakalim neler olucak bizde de erkek inf var benimde adetim duzensiz ama nedenini tam olarak bilmiyorum
sagolsun dr larda hic sorun yok diyorlar ama ne zaman yumurtluyorum onu bilmiyorum ve o yuzdende ovulasyon testi aldim
sizinkiler nasil ayni gebelik testi gibi tek cubuk kullan atmi

kızlar meraba ben preseed alcam ama bi site ismi söylemişti arkadaşlar orda kalmamış fert.....sh..p diye başka nerde bulabilirim birde ovulasyon testini g.g den alcam ama kredi kartıyla alışveriş yapılıyor sadece eşimde kartla alışveriş yapmaz yaptırmazda internette..başka bir site varmı varsa özelden yazarsanız çok sevinirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…