Preseed kullananlar

canım benim basıma gelmişti.tuhaf bi kramp yada batma gibi.ama hamileymişim meğer bende ona yordumm:)))) kısss yoksaaa?????

canım azönce tuvalete gittim kahverengi lekelenmem olmuş..çok şaşırdım çünkü adetime 1 hafta var daha birazda kasıklarıma ağrı girdi şimdi..acaba reglimi olucam?bu ne şimdi ya 1 damlada pembe kan gördüm..korkmaya başladım,inş.adet olmuyorumdur :çok üzgünüm:

insallah canım,insallah adet olmazsın.Peki normalde olurmuydu böyle lekelenmeler adet öncesi.Sende kukuleta gibi 1 damla pembelikten bahsetmişsin.Canlarım ya insallah bunlar yerleşme belirtisidir.İnsallah hayırlısı olsun..

canım ya benim de aynı bahsettiğin şekilde 1-2 damla pembe lekelenme oldu dün ben de çok üzüldüm önce ama sonra araştırdım yerleşme kanaması olabilir yazıyor kaynaklarda...devamı gelmedi benim hala bekliyorum ama gelen giden yok kesildi sanırım...inşallah hamileyizdir canım hayırlısıyla...

ya arkadaşlar ben ovulasyon testleriyle yuurtlamayı tespit edemedim dr yolu göründü bana hep silik çizgi çıkıyo aradım dr adet ol gel dedi farlutal başaladım bakalımilaç bitti adetimi bekliom bu arada preseedlerin ikisini kullandım ilişki öncesi 4 tanesi duruyo dr kontolünde devam etcem işşlah tuttururum dualarınızı bekliyorum

inşallah canım hepimizin de duası bu...ben ilk defa geçen ay kullandım ov. testini 11. gün yaptım o gün kontrol çizgisiyle aynı koyuluktaydı nerdeyse sonra bi daha yapmaya gerek duymadım silik olması da pozitif sayılabilir canımopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Aklına ilk gelen o olsun inşallahh canım ben daha önce hiç hamilelik yaşamadım ama yaşayan arkadaşların tecrübelerini okuyorum kötü düşünme güzel düşün dediğin gibi opuyorumnanaktan
bende yasemine katılıyorum canım bence öncelikle yaranı tedavi ettirmelisin a.s

Alnımıza ne yazılmışsa onu yaşayacağız canım söyle düşün allah tarafından sabrımız sınanıyor elbette bunun bir mükafatı olacaktır yine allahın izniyle a.s

yerleşme kanamasıdır inşallahh yüreğini ferah tut canım bak ezanda okunuyor yüreğimden geçen bu a.s

aminnnnnn:Saruboceqpuyorumnanaktan

inşallah canım hayırlı sonuçlara en kısa zamanda ulaşırsın ..dualarım sizlerle :Saruboceq:

hayırlı akşamlar durucum,
nasılsın canım iyisin inşallah ?opuyorumnanaktan

pes etmiyoruz değilmi tatlım ? gülümse hayat devam ediyorsa pes etmek yakışmaz bizlere opuyorumnanaktan

hoşbulduk yeşimim nasılsın ?opuyorumnanaktan

iyiyim canım dünden beri gripim o nedenle biraz halsiz...bu mevsimde burnum akıyor ve sürekli aksırıyorum kış gelmeden kaptım ben şifayı...sen nasılsın naptın bugün iyi misin?

iyiyim canım dünden beri gripim o nedenle biraz halsiz...bu mevsimde burnum akıyor ve sürekli aksırıyorum kış gelmeden kaptım ben şifayı...sen nasılsın naptın bugün iyi misin?

aman tatlım dikkat kendine helede güzel haber beklerken,sıcak süt bal çok azcık karabiber daha öncede demiştim hiç bir zararıda olmaz ayrıca terletit biraz öyle atarsın soğuk algınlığını ...Ben iyiyim şükür canım biraz üşüyorum hırkamı giydim annem ne o kızım karmı yağıyor diyor onun dışında bişeyim yok birkaç akşamdır serinledi sanki havalar

evet canım burda da öyle ben egeliyim tatilde egedeydik ama tayin sebebiyle karadenizde oturuyoruz izinden buraya döndüm burası bana yaz ortasında çok soğuk geldi ve ilk geldiğim günden itibaren çok üşüdüm ben de hırka giyiyorum...valla o sütü içtim ben o gün çok iyi geldi hatta k.biberi de biraz fazla katmışım herhalde hafif boğazımı da yaktı ama iyi oldu yumuşadı gerçekten boğazım...bi de işte dediğim gibi adet olmamayı bekliyorum allahın izniyle inşlallahh..

inşallah 9 ay adet olamassın bebiş yüzünden canım kaydirigubbakcemile3 valla anneme rapor veriyorum kadın hepinizi tanır oldu tek soruyor kızım ona noldu buna nldu varmı bişeyler ..anne hepimize dua et hepimiz bekliyoruz allah izin verirse diyorum bende ..ahh kızım etmemmi rabbim yüzünüzü güldürsün yüreğinize ferahlık versin inşallah kızım diyor

canım yaa anne yüreği işte herkese kendi evladı niyetine dua ediyor...allah razı olsun canım ondan sağolsun çok selam söyle bizden de...seninle mi kalıyor annen yoksa yanına mı geldi?bir de eşin galiba hep bu saatlerde geliyor senin öyle mi denk geldi bilmiyorum ama...

Canım ben gelin oldum evden çıktım 1 yıl annemden ayrı kaldım sonra en küçük kız kardeşimde evlendi annem yanlız kaldı ...Kalp tansiyon hastası kendisi babam ben 18 yaşındaydım rahmetli olduğunda baktım yanlızlık dokunuyor anacığıma eşimlede çok iyiler damat kaynana gibi değil ana oğlu gibi ben aralrına giremiyorum o kadar yani kaydirigubbakcemile3 işte 1 yıl ayrı kaldık sonra yeniden birleştik o gün bugündür birlikteyiz a.s .Eşim bu saatlerde bazen dahada geç gelebiliyor eve canım işi gereği fırıncı hesap kitap anca birde bizim fırınlar 24 saat saat açık satış yapıyor mecburen takip etmek zorunda kalıyor

bu arada anneminde selamı var tatlım gözlerinden öpüyorum kızımı diyora.s

bu arada anneminde selamı var tatlım gözlerinden öpüyorum kızımı diyora.s

canım benim allah sağlığına kavuştursun inşallah...ne güzel yaa benim de annemin yanımda olmasını çok isterdim anlaştıkları için çok şanslısın gerçekten zaten damat kaynana pek sorun yaşamıyor da gelin kaynana sanki daha çok sorun yaşıyor...bu arada eşinin işi de çok zormuş gerçekten allah kolaylık versin gerçekten eğer sabahtan akşama kadar işte kalıyorsa çok çok zor valla...ben beşe kadar zor dayanıyorum rabbim güç kuvvet versin...eee bu kadar güzel hanımı var artık saçını süpürge etsin bi de değil mi yani...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…