Preseed kullananlar

merhaba kızlar
dün ilk defa preseedi denedik. çok zormuş ya. söylemesi ayıp şırınga olayı bana çok zor geldi. sadece birazcık yapabildim. inşallah olmuştur. tam yumurtlama günüm değil. cumartesi ya da pazar olur diye tahmin ediyorum. şırıngayla kullanan varsa bana özelden ayrıntılı yazsın.o kadar para verdik, beceremedim ya. canım acıdı. bari yumurtlamada tam yapabileyim.

cnm silik cizgi ciktiysa normal cikabilir LH hep var sonucta vücutta, ama koyu cikarsa hamilesin demektir. yazdik daha önce. koyu muydu senin cizgin?

evet canım koyu cizgi cıktı vallahi ben inanmıyorum artık.. aynı sey laubali arkadasımıza da olmsutu o da ovulasyon testi yapmıstı kac gun hep cift cıkmıstı sonra regl oldu yanı benim gibi kafamçokkarıştı

sizlerden guzel haber bekliyorum canlarım!

Merhaba sekerler bu gün evde olmayacağım az sonra çıkıyorum pcyi bile açamadım iphone dan yazıyorum gecmise bakamadım umarım hepiniz iyisinizdir aksama gorusuruz sevgiyle kalın sizi seviyorummmmm

evet canım koyu cizgi cıktı vallahi ben inanmıyorum artık.. aynı sey laubali arkadasımıza da olmsutu o da ovulasyon testi yapmıstı kac gun hep cift cıkmıstı sonra regl oldu yanı benim gibi kafamçokkarıştı

Allah Allah ya, saskinliktan ne diycemi bilmiom
hormonlarin düzenlidir normalde dimi?
ilk defa böyle bisey oldu
üstüne görme filan mi diycem ama
hayirlisi cnm

Merhaba sekerler bu gün evde olmayacağım az sonra çıkıyorum pcyi bile açamadım iphone dan yazıyorum gecmise bakamadım umarım hepiniz iyisinizdir aksama gorusuruz sevgiyle kalın sizi seviyorummmmm

görüşmek üzere Canım bizde seni çoook seviyozzz

sabırsızlıkla dönmeni bekleyecez..

internetimiz bugün kesilecek. bizde yarin gidiyoruz. kendinize iyi bakin, beni unutmayin:))

meyram canım şükür kavuşuyorsun vatanına ...Bizi meyrasız bırakma arasıra gir tamammı?
merak ederiz yoksam .öpüyorum canım seni hayırlı yolculuklar

DaddysFirstEyePain tebrik ederim cnm :CüvCüv:a.s. rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin.:Saruboceq::Saruboceq:
bu arada benimde kırmızılar geldiiiiiiiimafoldumbenmafoldumben
berdahaki regl günüm 8 eylül yasakkelime inş. gelmez yüzsüzler......

KIZLAR MERHAba 2 gun once ınternetten sıparıs ettıgım preesedler bugun elıme ulastı coook sevındım sankı hamıle kalmısım gıbı umutlandım bırden bugun reglımınde 2.gunu yarın dr gıdıcem fsh ıcın bakalım ne olucak

almamda emegı gecen meyra be duyguyada cok tesekkur ederım ınsallah bunlar bızım ıcın bırer vesıle olur

slm arkadaşlar;
yine yoğun günlerle boğuşmaktayım..24 saat bana yetmiyor sanki..hep bir telaş içindeyim..
bugün kasıklarımda acayip batmalar oldu,sağ kasık veya sol kasık da değil tam orta kısımda sanki iğne batırıyorlarmış gibi sancılar hissettim..halen de geçmiş değil..bu neyin nesi anlamadım..kendimi çok dinlemekte istemiyorum ama ilk defa olunca korktum,aranızda böyle bir durum yaşayan oldu mu?

KIZLAR MERHAba 2 gun once ınternetten sıparıs ettıgım preesedler bugun elıme ulastı coook sevındım sankı hamıle kalmısım gıbı umutlandım bırden bugun reglımınde 2.gunu yarın dr gıdıcem fsh ıcın bakalım ne olucak

umarim guzel haberler alirsin canim
bende onumuzdeki hafta kullancam bakalim, hepimiz icin hayirlisi
bol sanslar sana

Canım inşallah senin bu çift çizgiler güzel haberlerin işareti olur kalbini karartma bellimi olur allahın işi a.s

internetimiz bugün kesilecek. bizde yarin gidiyoruz. kendinize iyi bakin, beni unutmayin:))
tatlım benimmmm seni unutmak mümkünmü hayırlısıyla gel inşallah birtanem sen benim gözbebeğimsin opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

DaddysFirstEyePain tebrik ederim cnm :CüvCüv:a.s. rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin.:Saruboceq::Saruboceq:
bu arada benimde kırmızılar geldiiiiiiiimafoldumbenmafoldumben
berdahaki regl günüm 8 eylül yasakkelime inş. gelmez yüzsüzler......
üzülme tatlım hala ümidimiz var dimi vardır bundada bir hayır yeni dönemde inşallah :Saruboceq:

slm arkadaşlar;
yine yoğun günlerle boğuşmaktayım..24 saat bana yetmiyor sanki..hep bir telaş içindeyim..
bugün kasıklarımda acayip batmalar oldu,sağ kasık veya sol kasık da değil tam orta kısımda sanki iğne batırıyorlarmış gibi sancılar hissettim..halen de geçmiş değil..bu neyin nesi anlamadım..kendimi çok dinlemekte istemiyorum ama ilk defa olunca korktum,aranızda böyle bir durum yaşayan oldu mu?
bu belirtilerin güzel sonuçlar vermesini canı gönülden diliyorum yasemincim :Saruboceq:

merhaba yeşimcim sağol güzelim iyiyim sen nasılsın ? yeni geldim eve hemen pcyi açtım

merhaba yeşimcim sağol güzelim iyiyim sen nasılsın ? yeni geldim eve hemen pcyi açtım

iyiyim cnm ben de sağol....yalnız biraz moralim bozuldu sonra kafam karıştı....bugün işten gelince pembe bi lekelenme olmuşum wc kağıdıyla silince anladım çok değil...adetim 16-18 tarihinde olması gerekiyor daha 2-3 gün vardı devamı da yok daha...bilmiyorum erken adet mi oluyorum ya da yerleşme mi dicem umutlanmak da istemiyorum...

iyiyim cnm ben de sağol....yalnız biraz moralim bozuldu sonra kafam karıştı....bugün işten gelince pembe bi lekelenme olmuşum wc kağıdıyla silince anladım çok değil...adetim 16-18 tarihinde olması gerekiyor daha 2-3 gün vardı devamı da yok daha...bilmiyorum erken adet mi oluyorum ya da yerleşme mi dicem umutlanmak da istemiyorum...
Canım benim hayır düşünelim hayır olsun inşallah stres yapma stres olacağı varsada engelliyor metobolizma bozuluyor ..o yüzden güzel şeyler düşün tatlım

yerleşme kanamasını okudum netten biraz önce kadınların %25inde görüldüğü yazıyor adet gününe yada adetten bikaç gün öncesine denk gelebildiği yazıyor..allahım eğer böyle bişey olursa preseedi herkese tavsiye ederim bir de kendilerine netten çok teşekkür ederim çünkü ondan olabilir olursa...tabi birazdan foşur foşur kanama da başlayabilir ona da hazırlıklı olmak lazım alllahım hakkımızda hayırlısını versin canım.

X