Preseed kullananlar

ya bildiğim kadarıyla yumurtlama öncesi bej,beyaz yada sarı olurmuş akıntı benim beyaz,acaba yumurtladıktan sonramı yumurta akı kıvamında uzayan akıntı geliyor.

ayyy ne zor iş ya bu tek günü tutturmak insanlar nasıl 1 gecede denk getiriyorlar anlamış değilim ayyy stres oldum ateş bastı offff

ya bildiğim kadarıyla yumurtlama öncesi bej,beyaz yada sarı olurmuş akıntı benim beyaz,acaba yumurtladıktan sonramı yumurta akı kıvamında uzayan akıntı geliyor.

canım sen bugünüde yarınıda değerlendir
ne kaybedersinki :uhm:

ağzından bal damlıyor arkadaşım sağol inş.tüm bekleyenlerin göbüşüne gelsin...

ayyy ne zor iş ya bu tek günü tutturmak insanlar nasıl 1 gecede denk getiriyorlar anlamış değilim ayyy stres oldum ateş bastı offff

sorma ben tam 5 senedir uğraşıyorum o güne denk gelsin diye geliyoda olmuyomu yoksa halamı getiremiyorum bende bilmiyorum:çok üzgünüm:

yeterki o gelsin ben 24 saatide dolu geçiririm o bebiş için neler yapmıyoruz ki zaten

aslında ben biraz şanslıyım o konuda 5 ay doğum kontrol hapı kullandım nisanda bıraktım hapı mayısta hamile kaldım öğrendikten 1 hafta sonra düştü. 2 ay dinlendirdik bu ay denedim olmadı eylüle kısmetse işe çalışmalar tam gaz inş.allahım sanada banada diğer bekleyenlerede anneliği tattırır

aslında ben biraz şanslıyım o konuda 5 ay doğum kontrol hapı kullandım nisanda bıraktım hapı mayısta hamile kaldım öğrendikten 1 hafta sonra düştü. 2 ay dinlendirdik bu ay denedim olmadı eylüle kısmetse işe çalışmalar tam gaz inş.allahım sanada banada diğer bekleyenlerede anneliği tattırır

amin canım inşallah bütün uğraşlarımız bebek için evet sen şanslıymışsın gerçekten ben daha hiç tutturamadım:çok üzgünüm:

canım üzülme kısmetten öteye geçilmiyor ve umudunu asla yitirme bundada vardır bir hayır emin ol preseedi ilk kullanışınmıydı belki bünye ilk kullanımda reaksiyon gösteriyordur gerçi kimyasal bir ürün değil ama yinede bünyeden bünyeye değişiklik gösteriyor olabilir yeni dönemde pozitif olur inşallah canım benim ..bende şimdi hem sitede hemde ovulasyon testleri ile gelen kullanma broşürünün içindekileri okuyordum benim bu gün adetimin 12. günü 7. gün başladım testlere 7-8-9. günler silikti çizgiler 10.gün bayağı bir koyulaştı dedim tamam galiba tabi o gece presedim henüz ulaşmadığı için değerlendiremedim kısmet bir dahaki aya sanırım dedim ama 11. gün yine test yaptım o gün ikinci çizgi kontrol çizgisindende koyu çıktı daha öncede yazmıştım gece saat 10 da kapım çaldı preseedlerim yetişmişti dün yani 11. günü preseedle değerlendirdik kısıtlamaya gitmeyi düşünmüyorum açıkçası yanlış düşünmüyorumdur inşallah ama bu gece ve bundan sonraki geceleride değerlendiricem kısmetse testin broşürü ikinci çizgiyi gördüğünüz andan itibaren 24-48 saat içinde yumurtlama gerçekleşir şeklinde bilgi veriyor ilk koyuluğu es geçtik ama geciktiğimizi düşünmüyorum yinede hayırlısı allahtan diyorum kısmette var ise bir dahaki dönem gebelik testinde görürüz çift çizgiyi he yok ise vardır bir hayır deyip yine yolumuza umutla devam ederiz sende sıkma canını olurmu vardır bundada bir hayır :teselli:

Bu ay peseedle ilk deneyişimdi diyebilirim, geçen ay denedik ama yumurtlama zamanını ayralayamamıştık. İnşallah hepimiz için en hayırlı olan zamanlarda bebeğimiz olur. Senin de sanki resmen Allah olmasını istemiş bu ay, inşallah bu ay o güzel aydır senin için cnm.

aminnn canım hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin rabbim...senin düşündüğün benimde içimden geçmedi dersem yalan olur rabbim senden sual olunmaz dedim gülümsedim :) yinede ama yinede hayır ve hayırlı olacaksa nasip etsin inşallah

yok canım vallahi sıkmıyorum artık alıstım cunku bu bizim 4. denememizdi.. preseedle de ilk ayımdı.. zaten artık o kadar normal geliyor ki ben gayet normal karsılıyrorum ve bu ay ben de hissetmemistim acıkcası..

sadece soyle bir durum var, 2 gun evvel ovulasyon testi yapmıstım oylesine ve cift cizgi cıkmıstı yani hani diyorlar ya regl ye yakın ovulasyon testinde hamilelik hormonu da cıkıyor falan.. koca bir yalan kızlar haberiniz olsun.. bugun gayet guzel sekilde regl mi oldum cunkukaydirigubbakcemile2

insallah senin bebişin gelmistir tatlım:Saruboceq:

cnm silik cizgi ciktiysa normal cikabilir LH hep var sonucta vücutta, ama koyu cikarsa hamilesin demektir. yazdik daha önce. koyu muydu senin cizgin?

aminnn canım hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin rabbim...senin düşündüğün benimde içimden geçmedi dersem yalan olur rabbim senden sual olunmaz dedim gülümsedim :) yinede ama yinede hayır ve hayırlı olacaksa nasip etsin inşallah

cnm ya seninle ilgili icime güzel seyler doguyor opuyorumnanaktan

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMıLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar: :emir_bebek: bebişi bugün gedi. (24.07.09) :nazar: 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar: 2 kez kulladı.
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan :nazar: (11.07.09)
14-dila06 :nazar: (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove :nazar: (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby :nazar: presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana :nazar: 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :nazar: :CüvCüv::hooray:

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

Pınar&Musti............12/ağustos
cnnsnyrt..................22/ağustos
kukuleta09..............16/ağustos
cicekcik..................19/ağustos
aurora79..................22/ağustos
SadeceMeyra..........22/ağustos
Duru_......................25/ağustos
casper28.................28/ağustos
anjelic....................31/ağustos
aysouk....................3/eylül
aymes......................4/eylül
ayrederya
selmas88
ss2302
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
zelal83
emel78
siber
batik
gamze-su
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
tuanay
ceylin_naz
picardi
dila_naz
havva83
aysouk
loneliness

Son düzenleme:
oy oyyy benim canım gelmişş meyram nasılsın aşkımopuyorumnanaktan
ağzından bal damlıyor inşallah hayatım hayırlısı inşallah allah razı olsun opuyorumnanaktan

ayderya hoşgeldin canım benim beklenmeyen adet tarihimide işlermisin listeye 25 ağustos canımopuyorumnanaktan

oy oyyy benim canım gelmişş meyram nasılsın aşkımopuyorumnanaktan
ağzından bal damlıyor inşallah hayatım hayırlısı inşallah allah razı olsun opuyorumnanaktan

kizim mübareksin sen:) postaci komsun var, Allah sana gönderdi resmen paketini. tamda gününde hemde. insallah olur da bana gelirken kucaginda bebegin olur cnm arkadasim opuyorumnanaktan

ss2302...................14/ağustos
Pınar&Musti............12/ağustos

kizlar ss2302 kirmizi kart görmüs maalesef

pinardan da haber yok yaw, nerde bu kiz

X