Preseed kullananlar

hoşgeldin diyelim o halde ...ben daha o konuştuğumuz zaman aldım arginmaxı içiyor eşim o zamandan beri ben 3 tane veremedim tabi tavsiye edildiği gibi kızıyor beni öldürecekmisin diyerek:)) sabah 2 akşam iki veriyorum hapları...inşallah sonuç pozitif olur hayırlısı canım beklenmeyen adet tarihin ne ?

bana da bashedin şu haptan. içinde arginin mi var?

birde 5gun sonra, eger dollenme gerceklesmisse ki insallah gerceklesmistir ovulasyon teslerini yap bakayim ne cikicak.bu sitede okumustum kimileri hamile kalinca ovulasyon testleri cift cizgi cikiyomus. aslinda olmamasi lazim ama oluyomus.dene istersen bi

cnm hamilelikte hormonlar artar. LH da artan hormonlardan biri. yani cift cikmasi normal. ama cok koyu olmak sartiyla. yani öyle silik filan degil. bildigin kopkoyu cizgi.

ben bi kere denedim. çift çizgi gördim. ovulasyondan sonra. ama malesef gebelik yokmuş.
benim de kafam karışık bu ay adetim ayın 2.sinin akşamı bir kaç damla geldi. 3. de aynı şekilde. 4ünde tam başladı. hangisinden sayacağımı şaşırdım.3 aydır yumurtlamamı takip ediyorum. 12.gün oluyor benim. ben de arası olan ayın3ünü aldım.bakalım kısmet artık. eşimde de sperm sayısı az o yüzden gün aşırı deneyeceğiz.bu ay ilk defa preeseed kullanıyorum. inşallah tutar.

insallah tutar cnm. sana sunu diyim, ayin 2 sinde adet olmussun sen. yani ilk kanama azda olsa basladiysa adet baslamis demektir.

ben bi kere denedim. çift çizgi gördim. ovulasyondan sonra. ama malesef gebelik yokmuş.
benim de kafam karışık bu ay adetim ayın 2.sinin akşamı bir kaç damla geldi. 3. de aynı şekilde. 4ünde tam başladı. hangisinden sayacağımı şaşırdım.3 aydır yumurtlamamı takip ediyorum. 12.gün oluyor benim. ben de arası olan ayın3ünü aldım.bakalım kısmet artık. eşimde de sperm sayısı az o yüzden gün aşırı deneyeceğiz.bu ay ilk defa preeseed kullanıyorum. inşallah tutar.

canim ben burda doktorlara sordum ve ozellikle adetin ilk gununu netten arastirdim
ilk adet gunu asiri yani yogun kanamanin oldugu gundur.cunku o gun dikkat edersen sarimsi bir sivida vardir kanamada.iste o da kadinlardaki bir hormonun disarida atilmasidir dollenme olmadigi icin.sanirim progestoren hormonu olmali,yada osrejen
ama kesinlikle yogun kanamanin oldugu ilk gun adetin 1.gunu
benimkide ilk 2 gun cokazdir kahverengi bir kanama.sonrasi 3.gunde kirmizi kandir.o kirmizi ve yogun kanama benim ilk gunum
kac gunde bir adet oluyorsun? eger 28 gunse 14.gun genelde yumurtlamadir
eslerde sperm azsa, su sekilde onerirler doktorlar, diyelim yumurtlaman 14. gunse ondan once 10. gunu iliski sonra 3 gun cinsel perhiz(3 gece olmamasi lazim iliski) sonra 14.gun ise iliski.dolayisiyla 14.gune baya bir sperm toparlamis olucaktir.ondan sonrada 16.18. olarak yapilmali.

esim sperm tahlili yaparken doktor 3gece iliski olmamasi lazim en iyi sperm 3gunden sonra belli olur demisti.ve 3gunden sonra verdigi sperm sonuclari normal cikmisti

umarim hamile kalirsin bu ay allah gonlune gore versin canim
bol sanslar

canim ben burda doktorlara sordum ve ozellikle adetin ilk gununu netten arastirdim
ilk adet gunu asiri yani yogun kanamanin oldugu gundur.cunku o gun dikkat edersen sarimsi bir sivida vardir kanamada.iste o da kadinlardaki bir hormonun disarida atilmasidir dollenme olmadigi icin.sanirim progestoren hormonu olmali,yada osrejen
ama kesinlikle yogun kanamanin oldugu ilk gun adetin 1.gunu
benimkide ilk 2 gun cokazdir kahverengi bir kanama.sonrasi 3.gunde kirmizi kandir.o kirmizi ve yogun kanama benim ilk gunum
kac gunde bir adet oluyorsun? eger 28 gunse 14.gun genelde yumurtlamadir
eslerde sperm azsa, su sekilde onerirler doktorlar, diyelim yumurtlaman 14. gunse ondan once 10. gunu iliski sonra 3 gun cinsel perhiz(3 gece olmamasi lazim iliski) sonra 14.gun ise iliski.dolayisiyla 14.gune baya bir sperm toparlamis olucaktir.ondan sonrada 16.18. olarak yapilmali.

esim sperm tahlili yaparken doktor 3gece iliski olmamasi lazim en iyi sperm 3gunden sonra belli olur demisti.ve 3gunden sonra verdigi sperm sonuclari normal cikmisti

umarim hamile kalirsin bu ay allah gonlune gore versin canim
bol sanslar

hadi ya, bana da ilk gemen az da olsa o ilk gündür dediler hep CADIARZU

cnm hamilelikte hormonlar artar. LH da artan hormonlardan biri. yani cift cikmasi normal. ama cok koyu olmak sartiyla. yani öyle silik filan degil. bildigin kopkoyu cizgi.

insallah tutar cnm. sana sunu diyim, ayin 2 sinde adet olmussun sen. yani ilk kanama azda olsa basladiysa adet baslamis demektir.

canim, aslinda dogru LH nin hamileyken yukseldigini duymustum ama hic ovulasyon testelerinde hamile kalirsan cikacagini tahmin etmemistim.
bende bu ay oyle yapicam. yumurtlamadan 5gun sonra yapacagim bakalim hayirlisi.

ben doktorla bu adetin ilk gununu konusmustum ve internette arstirmistim, yogun kanamanin ve kirmizi kanin geldigi gun adetin ilk gunudur.
nette ovulasyon takvimlerini inceledigin zaman kanamanin oldugu gunlerdeki kirmizi renk vardir takvimde ve ilk gunu cok koyu kirmizidir ve sonrasindada git gide acilir renk yani kanamanin bitisine dogru.
bu ovulasyon takvimini yabanci sitelerden yuklemistim,adetin uzunluguna gore ovulasyon gununu sana bildiriyor.cok isime yaradi aslinda.40 gunluk deneme suresi vardir.40gun bedava kullaniyorum

canim, aslinda dogru LH nin hamileyken yukseldigini duymustum ama hic ovulasyon testelerinde hamile kalirsan cikacagini tahmin etmemistim.
bende bu ay oyle yapicam. yumurtlamadan 5gun sonra yapacagim bakalim hayirlisi.

ben doktorla bu adetin ilk gununu konusmustum ve internette arstirmistim, yogun kanamanin ve kirmizi kanin geldigi gun adetin ilk gunudur.
nette ovulasyon takvimlerini inceledigin zaman kanamanin oldugu gunlerdeki kirmizi renk vardir takvimde ve ilk gunu cok koyu kirmizidir ve sonrasindada git gide acilir renk yani kanamanin bitisine dogru.
bu ovulasyon takvimini yabanci sitelerden yuklemistim,adetin uzunluguna gore ovulasyon gununu sana bildiriyor.cok isime yaradi aslinda.40 gunluk deneme suresi vardir.40gun bedava kullaniyorum

ovulasyon testi LH hormonu ölcer zaten. ondan koyu cikiyor. yumurtlamada ve gebelikte artar bu hormon.

Allah Allah canim ya, bunu arastircam sorcam bi daha. cok sasirdim dogrusu. ben sormustum cünkü, benimde ilk gün gelmez cok, ikinci gün cogalir. dr hep olsun ilk günü de say dedi. zaten biseyden anlasaydi simdiye hamile kalmistim.

canim bende bunu burda doktora sormustum.su sekildeede emin olabilirsin, ovulasyondan tam 14 gun sonra adet olursun.yani bu degismez genelde herkezde aynidir.son rengliden geriye 14sayarsan o senin yumurtlama gunun.ben boyle yapinca emin oldum.sende bir hesapla bakayim bu sekilde.hafif kanaminin oldugu gunleri ilk gun sayarsan ve geriye dogru yumurtlamaya dogru sayarsan 12. gun yumurtlama olur.ama 14.gun olmali.yani ilk 2gunu hafif kanamayi saymazsan 14 gun tamamlaniyor tam.
benim reglim 29 gunde birdir ve yumurtlamamda 15.gundur.reglimin ilk 2 gun hafif kanamayi sayarsam17.gun.ama saymadigim icin 15.gun.normalide zaten 29gunde bir adet olaninkide 15.gun yumurtlamadir. hatta ilkgun cok agrim vardi derlerdi cunku yogun kanamanin yasandigi gunlerdir.sarimsi akintiyi yumurta aki gibi biseyde kirmizi kanin arasinda gorursun.oda hamile kalamadigin icin hormonlarin disari atilir kanla bereber
ben sana bunu arstiracagim buldugum bilgileri sana yollayacagim.sanirim ozeline yollamam lazim.

günaydın arkadaşlar herkese yazıları okudum da benim de ilk gün kahverengi lekelenme şeklinde olur sonra ertesi günü kanama başlar ben de hep kahve akıntının olduğu günü ilk gün sayıyordum...hangisi doğru şimdi yaww?

çiçekcim sen naptın bu ay kaç gün kaldı adete tedavi oluyor muydun sen?

canım bende gün sayıyorum tatlım ya 5-6 gün kaldı çok heyecanlıyım valla umudumda çok yok ama işte acaba diyosun
tedavi olmuyorum tatlım gitmiştim bu ay doktora daha önce rahimzğına LEEP işlemi yapılmıştı smear testi yaptırmak için kontrolüm vardı yumurtam falan olmuştu tesadüfen öğrendim ve reglimin 7. günüydü çok erken olmuştu doktor önemli demişti değerlendir herşey normal ama ilişkiyle kanama oldu sinir oldum bende ondan umudumu yitirdim azıcık geçen ay soğan kürü yapmıştım ya onun etkileri sürüyor işte duru da da olmuş zaten böyle
ama tek belirti sivilcem yok daha kaydirigubbakcemile3 normalde sivilcem hep olur iki kaç arası yada çenemde daha yok bişeyy kaydirigubbakcemile3

hakkımızda hayırlısı canım seninde yakındı sanırım değil mi?

canım bende gün sayıyorum tatlım ya 5-6 gün kaldı çok heyecanlıyım valla umudumda çok yok ama işte acaba diyosun
tedavi olmuyorum tatlım gitmiştim bu ay doktora daha önce rahimzğına LEEP işlemi yapılmıştı smear testi yaptırmak için kontrolüm vardı yumurtam falan olmuştu tesadüfen öğrendim ve reglimin 7. günüydü çok erken olmuştu doktor önemli demişti değerlendir herşey normal ama ilişkiyle kanama oldu sinir oldum bende ondan umudumu yitirdim azıcık geçen ay soğan kürü yapmıştım ya onun etkileri sürüyor işte duru da da olmuş zaten böyle
ama tek belirti sivilcem yok daha kaydirigubbakcemile3 normalde sivilcem hep olur iki kaç arası yada çenemde daha yok bişeyy kaydirigubbakcemile3

hakkımızda hayırlısı canım seninde yakındı sanırım değil mi?

evet tatlım kahve akıntının geldiği güne göre nette hesaplattığımda 16 ağustos, ertesi günü yani kanamanın başladığı güne göre hesaplattığımda 18 ağustos yazıyor bende herkese 16 ağustos diyordum...az kaldı benimde ve ben de heyecanla bekliyorum sanki günler hiç geçmiyor gibi geliyor bende de hiç belirti yok henüz benim de adet öncesi muhakkak sivilce çıkar henüz bende de yok bakalım hayırlısı....ben 3 audır klomen kullanıyordum bu ay ara verdim sadece preseed ve bal tarçın kürü inşallah rabbim kucaklarımızı boş komaz.

evet tatlım kahve akıntının geldiği güne göre nette hesaplattığımda 16 ağustos, ertesi günü yani kanamanın başladığı güne göre hesaplattığımda 18 ağustos yazıyor bende herkese 16 ağustos diyordum...az kaldı benimde ve ben de heyecanla bekliyorum sanki günler hiç geçmiyor gibi geliyor bende de hiç belirti yok henüz benim de adet öncesi muhakkak sivilce çıkar henüz bende de yok bakalım hayırlısı....ben 3 audır klomen kullanıyordum bu ay ara verdim sadece preseed ve bal tarçın kürü inşallah rabbim kucaklarımızı boş komaz.

AMİNNNN . hayırlısı canım yaa hakkımızdaa
biliyorum benim içinde öyle işte beklemekten başka bir çaremiz yok tatlım işte.
inşallah bu ay alırız hamiş haberlerini inşallahhh opuyorumnanaktan

çiçekcim bende hiç bir sorun yok yani herşey normal geldi...soğan kürünü sen yapmışsın tavsiye eder misin ne gibi etkiler yapıyor senin farkettiğin kadarıyla?

çiçekcim bende hiç bir sorun yok yani herşey normal geldi...soğan kürünü sen yapmışsın tavsiye eder misin ne gibi etkiler yapıyor senin farkettiğin kadarıyla?

benim miyomum vardı belki dedim giderler iki taneydi 3mmden küçüklerde işe yarıyor diyordu saraçoğlu
yaptım reglimin 3. günü başlamıştım iki üç gün sonra şiddetli bel ağrılarım oldu öyle böyle değil ben bel fıtığımı oldum diye bile korktum sonra kanamalarım oldu ara ara 4-5 kere dedim herhalde miyomlar gidiyor çünkü öyle oluyormuş ya çok şey okumuştum soğan kürüyle ilgili heleki burdaki her topiği hatim ettim sonra 11 gün yapabildim sıkıldım regli oldum normal tarihinde reglimin 7. günü doktora gittim miyomlar gittimi diye meraktan demedim doktora soğan kürünü sadece geçen ay ara kanamam oldu dedim baktı ulturasonda miyomlar duruyordu ama herşey normal dedi yumurtan olmuş falan dedi rahim normal dedi kanama bazen olur endişelenme dedi yani ama bu ayda yumurtlama zamanım yine kanamam oldu valla fayda ettimi bilmiyorumki miyomlar duruyordu ama belki ne bilim başka bişeyler vardı onlar gitti kanamayla bilemiycem ben açıkçası korktum bu ay yine ara kanama olunca ama duru dada olmuş normal demişti bana doktorumuda aramıştım normal olur merak etme demişti herşey çok normaldi demişti yani işe yaradımı yaramadımı bilemiycem belki kistim vardı onu attım bilemiycem ama şunu anladım kesinlikle bir daha kür yapmıycammmmmmm belkide metabolizmamı bozdum yani sen bilirsin canım ben tavsiye etmiyorum şuda var işe yarayan çok kişide var ama her bünye bir değil tatlım ya sen bilirsin yinede

sağol canım ne bileyim insan herşeyden medet umuyor işte...bal tarçın çörek otundan ben hiç zarar görmedim hatta aksine faydalı olduğunu düşünüyorum tavsiye ederim yani eğer kullanmadıysan tabii..

sağol canım ne bileyim insan herşeyden medet umuyor işte...bal tarçın çörek otundan ben hiç zarar görmedim hatta aksine faydalı olduğunu düşünüyorum tavsiye ederim yani eğer kullanmadıysan tabii..

evet onu kullanabilirim bu ay olmazsa artık bu ay preseedi de kullanmadım kanamam olunca ziyan etmiyim dedim olucaksa böyle olsun diye bakalım bal tarçın çörek otu faydalıda ben yoğurda bi kaç kere tarçın koyup yemiştim bu ay ama kür şeklinde değil iki kez sanırım öyle yaparım bal tarçın çörekotunuda zaten ondan daha önce hazırlamıştım regliyken iki iç kaşık yemiştim kür gibide değil hayırlısı hakkımızda canım bi gelsinde bakalım kırmızılarr gelemsede keşkeee

günaydın kızlar bana bir akıl verin allah rızası için dün gecem yalan olduda:bbo: bizim bey eve geldi presedli ikinci gün olacaktı ama iş yerinde problem çıktı telle bildirdiler gitmek zorunda kaldı..koyu çizgiyi gördüğümüz gece preseedi kullandık fakat 2. gece boş geçmek zorunda kaldı şimdi ben ne yapmalıyım ikinci çizgiyi 10. ve 11. gün gördüm 11.gün kullandım 12 boş geçti bu gün 13. gün kafam karıştı biraz devam ediyimmi bu gece ?kaçırdımmı sizde yumurtamı :uhm:

günaydın kızlar bana bir akıl verin allah rızası için dün gecem yalan olduda:bbo: bizim bey eve geldi presedli ikinci gün olacaktı ama iş yerinde problem çıktı telle bildirdiler gitmek zorunda kaldı..koyu çizgiyi gördüğümüz gece preseedi kullandık fakat 2. gece boş geçmek zorunda kaldı şimdi ben ne yapmalıyım ikinci çizgiyi 10. ve 11. gün gördüm 11.gün kullandım 12 boş geçti bu gün 13. gün kafam karıştı biraz devam ediyimmi bu gece ?kaçırdımmı sizde yumurtamı :uhm:

hayır canım hiç olumsuz düşünme kaçırmadın zemuszemuszemuszemuszemuszemus zaten kırmızı çizgiyi gördüğünüz zaman değerlendirmişsiniz zaten sperm hareketliliği için günaşırı deniliyor bunda da vardır bi hayır eşin gelince hemen 13. gün de yaparsınız hem zaten 11. günde yaptığınız spermler hala içinde canlılar canım unutma 72 saat yaşıyorlar böyle hemen panik yapıp umutsuzluğa da kapılma :mymeka::mymeka:

hayır canım hiç olumsuz düşünme kaçırmadın zemuszemuszemuszemuszemuszemus zaten kırmızı çizgiyi gördüğünüz zaman değerlendirmişsiniz zaten sperm hareketliliği için günaşırı deniliyor bunda da vardır bi hayır eşin gelince hemen 13. gün de yaparsınız hem zaten 11. günde yaptığınız spermler hala içinde canlılar canım unutma 72 saat yaşıyorlar böyle hemen panik yapıp umutsuzluğa da kapılma :mymeka::mymeka:
canım benim panik değilde program bozukluğu diyelim zincirin halkasında sorun yarattım gibi geldi..sağol canım benim haklısın bundada bir hayır vardır o halde devam ediyim ben preseedlere ...sen nasılsın yeşimcim halin keyfin yerindemi ?

X