Preseed kullananlar

ay canım ınana bu satırlarını okudum oyle agladım kı bende cok ıstıyorum allah hayırlı bır evlat etsın bebegını hasret cekmek ne kadar zorrrrrrrrr bu arada benım kaynanam gorumcemler de ıng benım esımde ordaydı ama benım yuzumden burda kaldı Şeniz

kibelem bana buraya gelince hemeeenn bi tr numarasından çağrı atıyosun görüşelim artık ya allah allaaahhh...alttaki resmi çok güzel kuzunun yirim ben onu yaaa...

kız sen her yerde karsıma ne cıkıyosun boyle bısey varda bana nıye soylemıyosun sen bakımm dılao6 dan allah razı olsun o soyledı sen kullandın mı bunu eczanede bula bılırmıyız faıyatı ne bunun

kızlar benıde ekelyın benım adetım ayın 28 29 ama ben sımdı kullanım yoksa adetımden sonramı kullanıyım cevap yazın bana lutfennnnnnnnnn

Preseed Kişisel Nemlendirici

Amerikan INGFertility firması tarafından üretilen, Dr. Joanna Ellington ve ekibi tarafından bulunan ürün, tüm Avrupa ve Amerika’da vajinal kuruluk problemi dönemlerinde rahatlık sağlanması ve hamile kalmaya yardımcı ürün olarak kullanılmakta ve tavsiye edilmektedir.

Preseed klinik deneylerle onaylanmış olup, Amerikada ve Avrupada inanılmaz olumlu sonuçlar sağladığı için Doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir.

%100 Doğal Ürün

Preseed 'in bileşiminde bulunan Arabinogalactan (AG) maddesi, hücre yenilmesini destekleyen benzersiz bir özelliğe sahiptir. Bu madde Kuzey Amerika 'da bulunan Karaçam ve Amerikan Çamı ağaçlarından elde edilmektedir.Bu nedenle Preseed %100 doğal bir üründür. Maddenin içinde bulunan şeker, ING Fertility laboraturlarında yapılan sayısız testlerde, sperm hücreleri üzerinde mutlu edici, koruyucu ve sperme enerji vererek daha fazla yol almasını, daha fazla süre hayatta kalmasını sağladığı gözlemlenmiştir.

Preseed Kasım 2008 tarihinde American Society of Reproductive Medicine tarafından açıklanan detaylı özet raporda, doğal üremeye en uygun ürün olarak yer almıştır.

Yararları
Cinsel yönden aktif olan her kadın, zaman zaman vajinal kuruluk yaşayabilir. Bu dönemlerde kuruluğun giderilmesi için kullanılan yağ, vazelin, krem v.s. gibi ürünler vajinal sorunlara sebep olabilir. Spermlere zarar verebilir ve spermlerin rahat hareket etmelerine engel olan bir bariyer oluşturabilir.

Hamile kalmak isteyen ve özellikle ovülasyon dönemlerinde vajinal kuruluk meydana geldiğinde, diğer ürünlerin spermler ve vajina üzerindeki zararlı etkilerinden korunmak için güvenle kullanılabilir.

Preseed Kişisel Nemlendirici, vajinal kanal içinde en doğal sekresyonun sağlanması için tasarlanmıştır. Bir nevi vajinal sıvının kopyası-taklidi olarak düşünülebilir. Çünkü vajinal sıvının pH derecesi ile birebir aynıdır. Böylece spermlere zarar vermeden, spermlerin yapısını etkilemeden vajina kanalı boyunca akışkanlığı sağlayarak spermlerin rahatça hareket ederek yumurta ile buluşmasına izin verir

Preseed Kişisel Nemlendirici, Halime kalmaya yardımcı olması için 3 ile 6 ay süre ile kullanılmalı, eğer pozitif sonuç alınamaz ise, doktorunuza başvurarak, kadında ve erkekde üreme için gerekli sağlık kontrolleri yapılmalıdır.

viana tebrik ederim valla şimdi herkes prsedden bahsediyor bir bakayım dedim bunu buldum ,sanırım ilk fırsat bende alıcam :))))

ukla cnm bılgılendırdıgın ıcın sagoll bana nerden aldın kaca aldın msj atarmısın cnmm bıde hangı gunlerde kullanılsa daha etkılı oluyo

kızlar ya bende kullanmak ıstıyorum nerden alıyosnuz ve fıyatı nedır bırırlerı bana özel msjla atabılırmııı
canım özeline linkleri yolladım
svl bakıyom buralardasın
bende kullanmak istiyom kullanan arkadaşlar temini kolaymı

kız sen her yerde karsıma ne cıkıyosun boyle bısey varda bana nıye soylemıyosun sen bakımm dılao6 dan allah razı olsun o soyledı sen kullandın mı bunu eczanede bula bılırmıyız faıyatı ne bunun

kızlar benıde ekelyın benım adetım ayın 28 29 ama ben sımdı kullanım yoksa adetımden sonramı kullanıyım cevap yazın bana lutfennnnnnnnnn

nerden aldınız bu ürünü bana mesaj atabilirmisiniz ???

ukla cnm bılgılendırdıgın ıcın sagoll bana nerden aldın kaca aldın msj atarmısın cnmm bıde hangı gunlerde kullanılsa daha etkılı oluyo

arkadaşlar özellerinize yolluyorum satın alabileceğiniz linkleri ...
ürünü ovulasyon testleri ile kullanırsanırsanız gereksiz harcamalardan kaçınmış olur vede şansınızı yüksek tutarsınz ürün yumutlama döneminizde kullanılıyor

kızlar selam afedersiniz bende 2-3 gundur ishal gibi bi sey var ve ben arama yaparken arkadasların bu yazısması ile karsılastım acaba bi belirti olabilir mi diye?

var mı bi fikri olan kızlar? beklenmeyen adetime daha 6-7 gun var..
migdem kazınıyo devamlı bi gece agrıdan uyandım resmen, bir de 2 gundur ishal gibiyim (afedersiniz)

bende bilmiyorum ki alamadım bende daha bi bulsam alanı sorcam bende :)))

bende bilmiyorum ki alamadım bende daha bi bulsam alanı sorcam bende :)))

selam canlarım ben ilacın turkiye distributorunden aldim , aksamustu siparis verdim ertesi gun sabah ofisimdeydi.. f...................k isimli site zaten genel distributoru onlar.. belki biraz pahali ama cart diye geldi:) kaydirigubbakcemile5

duru kız sen boyle bısey varda bana nıye soylemıyosun senağlama

tatlım bilemezdimki bilmediğini kısmet bu güne imiş üzülme bidenem :tesellipuyorumnanaktan şimdi süre dolsun sana gönderiyorum linkleri iki msj arası zaman lazımya 600 sn ok cicim benim a.s

tatlım bilemezdimki bilmediğini kısmet bu güne imiş üzülme bidenem :tesellipuyorumnanaktan şimdi süre dolsun sana gönderiyorum linkleri iki msj arası zaman lazımya 600 sn ok cicim benim a.s

tamam uzulmuyom sende uzulme vardır bundada bı hayır bebesımmm

şekerler özelden cvplayamıyorum zaman aralığı çok fazla ovulasyon testlerini ben g.g dan aldım 32 adet 5 adette gebelik testi 29.5 tl ye aldım monitör değil kullanacağım testler çubuk şeklinde meyram yeşil saplı olanları tavsiye etmişti onun tavsiyesine uydum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…