Preseed kullananlar

Günaydın arkadaşlar benim bu ayda olmadı ne yazıkki dün akşam kırmızı kartı yedim yeni adet tarihim 4 eylül listeden değiştirebilirsin arkadaşım :çok üzgünüm:

hayırlısı olsun arkadaşım inş. eylülde güzel haberini alırız...:teselli:

ayrederya güzelim ben sonunda regl oldum Allaha şükür, yeni regl tarihi 31 ağustos olarak yaz sen bana canım.

Sevgili arkadaslar,

Sayenizde preseedle tanistim, yaklasik iki aydir kullananlar listesindeyim.
Ve biraz once cift cizgiyi gordum :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Beni hamileler listesine alin noolur , kac zamandir bu ani bekliyorum :))))))

Allahim herkese bu sevinci mutlulugu yasatsin. Fazla vaktim yok uzun uzun yazamiyorum.

Hepinize sevgiler

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar: :emir_bebek: bebişi bugün gedi. (24.07.09) :nazar: 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan :nazar: (11.07.09)
14-dila06 :nazar: (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove :nazar: (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby :nazar: presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana :CüvCüv: :hooray: :nazar: 2.kez kullandı.( 6.8.09)

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

selmas88.................4/ağustos :uhm:
ss2302...................14/ağustos
Pınar&Musti............12/ağustos
cnnsnyrt..................22/ağustos
ayrederya ...............14/ağustos
kukuleta09..............16/ağustos
cicekcik..................19/ağustos
aurora79..................22/ağustos
SadeceMeyra..........22/ağustos
anjelic....................31/ağustos
aymes......................4/eylül
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
zelal83
emel78
siber
Duru_
batik
gamze-su
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
tuanay
ceylin_naz
picardi
dila_naz
havva83
aysouk
loneliness

Son düzenleme:
Sevgili arkadaslar,

Ve biraz once cift cizgiyi gordum :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Beni hamileler listesine alin noolur , kac zamandir bu ani bekliyorum :))))))

Allahim herkese bu sevinci mutlulugu yasatsin. Fazla vaktim yok uzun uzun yazamiyorum.

Hepinize sevgiler

tebrikler canım..allah kucağına almayı nasip etsin.. darısı isteyen herkesin başına....
sağlıcakla kal.:nazar: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :lepi:

Sevgili arkadaslar,

Hepinize sevgiler

tebrikler tatlımmm.. Allah kucaginda gormeyi nasip etsinnn..:nazar:
Bizim icin de dua et olur mu?? :Saruboceq:

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar: :emir_bebek: bebişi bugün gedi. (24.07.09) :nazar: 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan :nazar: (11.07.09)
14-dila06 :nazar: (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove :nazar: (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby :nazar: presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana :CüvCüv: :hooray: :nazar: 2.kez kullandı.( 6.8.09)

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

selmas88.................4/ağustos :uhm:
ss2302...................10/ağustos
Pınar&Musti............12/ağustos
cnnsnyrt..................22/ağustos
ayrederya ...............14/ağustos
kukuleta09..............16/ağustos
cicekcik..................19/ağustos
aurora79..................22/ağustos
SadeceMeyra..........22/ağustos
anjelic....................31/ağustos
aymes......................4/eylül
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
zelal83
emel78
siber
Duru_
batik
gamze-su
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
tuanay
ceylin_naz
picardi
dila_naz
havva83
aysouk
loneliness

kizlar ben yanlıs hesaplamısım ya gec yumurtladigim icin yeni gunum 13 hatta 14 agustos salak mıyım neyim? :tomato:

Sevgili arkadaslar,

Hepinize sevgiler

tebrikler canım. inşallah biz de artık liste değiştirirz.:Saruboceq:

Sevgili arkadaslar,

Hepinize sevgiler

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

tebriklerrrr
#
vaktin olunca biraz ayrintili yazarmisin rica etsek??

kizlar valla umudum artti ya, insallah bizimde böyle güzel haberler verebilecegimiz günlerimiz gelecek :1rolleyes:

Arkadaslar tesekkurler tebrikleriniz icin,

Hepiniz icin dua edicem, hic merak etmeyin.

Ben yaklasik 1,5 yildir ugrasiyordum. Sebebi yoktu ama olmadi, zor gunler gecirdim elbet. Hepimiz yasiyoruz bu sureci. Sonra bu topik sayesinde preseed i ogrendim. Aksamina hem clearblue takip monitoru hem de preseed siparis verdim. Sadece bir tur kullandim bunlari. Ve hamileyim. Inanamiyorum hala.

Sunu soylemek istiyorum. Tatil planiyla bogusuyorduk ve Eylule rezervasyonumuzu yaptirdik. Ben de aman bu iki ay hic ugrasamiycam nasilolsa tatile gidicem, donuste tekrar baslariz calismalara dedim. Yani hic aklima bile gelmedi bebek icin ugrastigimiz... Adetim 6 gun gecikti ve bugun testi yaptim, sokkkkkkkkkkkk!!!!!Oyle havaya kalkan ayaklar, yok yan yatmalar, yok en uygun pozisyonlar falan..... Hicbirini yapmadik yani... :))))

Isin ozunun beyinde bittigine ben sahit oldum arkadaslar, biliyorum kafadan atmak zor ama oyalanacak bisiyler bulursaniz biraz daha az stres yaparsiniz.

Sorulariniz olursa yazin lutfen.
Hepinizi cok opuyorum.........

Arkadaslar tesekkurler tebrikleriniz icin,

Hepiniz icin dua edicem, hic merak etmeyin.

Ben yaklasik 1,5 yildir ugrasiyordum. Sebebi yoktu ama olmadi, zor gunler gecirdim elbet. Hepimiz yasiyoruz bu sureci. Sonra bu topik sayesinde preseed i ogrendim. Aksamina hem clearblue takip monitoru hem de preseed siparis verdim. Sadece bir tur kullandim bunlari. Ve hamileyim. Inanamiyorum hala.

Sunu soylemek istiyorum. Tatil planiyla bogusuyorduk ve Eylule rezervasyonumuzu yaptirdik. Ben de aman bu iki ay hic ugrasamiycam nasilolsa tatile gidicem, donuste tekrar baslariz calismalara dedim. Yani hic aklima bile gelmedi bebek icin ugrastigimiz... Adetim 6 gun gecikti ve bugun testi yaptim, sokkkkkkkkkkkk!!!!!Oyle havaya kalkan ayaklar, yok yan yatmalar, yok en uygun pozisyonlar falan..... Hicbirini yapmadik yani... :))))

Isin ozunun beyinde bittigine ben sahit oldum arkadaslar, biliyorum kafadan atmak zor ama oyalanacak bisiyler bulursaniz biraz daha az stres yaparsiniz.

Sorulariniz olursa yazin lutfen.
Hepinizi cok opuyorum.........

sevgili viana senin icin cok sevindim inan tatlım ve okudugum tum hamis haberlerinde aynı noktada bulusuyorsunuz kızlar, "ne zaman ki kafamdan attım" dusuncesi..
ama bu nasıl oluyo inan ben bir turlu beceremiyorum? ustelik kova burcu olmamın verdigi takıntılı olma ozelligi da cabası bu olaylara tuz biber ekiyor.. esim de cok kızıyo ama napiim dusuncesinden kurtulamıyorum bir turlu CADIARZU

nasıl kafadan atabiliriz kızlarrr??

Kıslaaar günaydın, ben geldim, nasılsınız?hihoyyyt
anjelicccccc nerelerdesin kaçak arkadaşımm bu kadar özletme anacım ya opuyorumnanaktan
Günaydın arkadaşlar benim bu ayda olmadı ne yazıkki dün akşam kırmızı kartı yedim yeni adet tarihim 4 eylül listeden değiştirebilirsin arkadaşım :çok üzgünüm:
Canım üzülme allah büyüktür umudunu yitirme opuyorumnanaktan
ayrederya güzelim ben sonunda regl oldum Allaha şükür, yeni regl tarihi 31 ağustos olarak yaz sen bana canım.
şükür kavuşturana a.s yeni dönem hayırlı uğurlu olur inşallah canım :Saruboceq:
Sevgili arkadaslar,

Hepinize sevgiler
çokkk sevindim canım hayırlı olsun rabbim sağlıkla tamamına erdirsin inşallah darısı başımıza :teytey:

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

tebriklerrrr
#
vaktin olunca biraz ayrintili yazarmisin rica etsek??

kizlar valla umudum artti ya, insallah bizimde böyle güzel haberler verebilecegimiz günlerimiz gelecek :1rolleyes:
Meyram sıra bizede gelecek allah kısmet ederse :Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

kızlar misafirim var şimdi çıkmak zorundayım gelince okkkalı bir halay çekeriz kısmetse kutlamak için:teytey: SEVGİLER SAYGILAR

viana çok güzel bir haber bu, tebrikler canım, Allah tamamına eriştirsin, darısı listede bekleyen tüm arkadaşlarımın ve benim başıma :)

Durucum canım çok yoğundum, kızkardeşim istanbuldaydı, işler de o biçim, bugün fırsat buldum, sen naptın mail işini? Firma yeni bir mail attı mı duruma ilişkin? Gelişme yoksa ürünün parasını iade edin diye mail atalım ne dersin?

kızlaaarrr,herkese merhaba.Bir süredir forumdan koptum iyice.cunki inanılmaz mide bulantıları,ishal,ateş basması ve başağrılarıyla ugraşıyorum.gözümü bile açamıyorum.İnşallah en kısa zamanda alışırım bu durumlara.Ama şikayet de etmiyorum,insallah kucağıma alınca hepsini unutacağım.
aramızda yeni hamişimiz varmış,çoook sevindim.Diğer arkadaşlarımında guzel haberlerini bekliyorum en kısa sürede insallah.Muhabbetlerinizi çook özledim,hepinizi çook öpüyorum.

hayırlısı olsun arkadaşım inş. eylülde güzel haberini alırız...:teselli:

AMİN CANIM İNŞALLAH

Sevgili arkadaslar,

Hepinize sevgiler

ÇOK TEBRİK EDERİM CANIM
SAĞLIKLA KUCAĞINADA ALIRSIN İNŞALLAH
DARISI BAŞIMIZA:Saruboceq:

kzılar ben de adetim. yumurtlam günüm gelse de şu preseedi denesem. sabırsızlanıyorum.

Durucum canım çok yoğundum, kızkardeşim istanbuldaydı, işler de o biçim, bugün fırsat buldum, sen naptın mail işini? Firma yeni bir mail attı mı duruma ilişkin? Gelişme yoksa ürünün parasını iade edin diye mail atalım ne dersin?
tahmin edebiliyorum canım bu ara bende öyleyim bir gün boşsam temizlik ertesi gün misafir malum yaz ayları hareketli geçiyor sağlık olsun canım iyi olda ...mail yolladım canım bir mail attılar önce geri geldi dediler ikinci mailde postada kayboldu dediler önceki gece geç saatte iki mail yollamışlar birincisinde taklimatınızı verin demişler ikincisindede geri ödeme yapmışlar diyeceğim o ki kısmette yokmuş.Meyram yordum dün yolladı allah razı olsun eli kulağında gelir nerdeyse... ovulasyon testlerim hazır yarın 7. gün başlarım herhalde testlere hayırlısı bende çok heyecanlıyım sanki taze gelinim kaydirigubbakcemile3

kızlaaarrr,herkese merhaba.Bir süredir forumdan koptum iyice.cunki inanılmaz mide bulantıları,ishal,ateş basması ve başağrılarıyla ugraşıyorum.gözümü bile açamıyorum.İnşallah en kısa zamanda alışırım bu durumlara.Ama şikayet de etmiyorum,insallah kucağıma alınca hepsini unutacağım.
aramızda yeni hamişimiz varmış,çoook sevindim.Diğer arkadaşlarımında guzel haberlerini bekliyorum en kısa sürede insallah.Muhabbetlerinizi çook özledim,hepinizi çook öpüyorum.

Canım bunlar tatlı rahatsızlıklar allahın izniyle kucağına alınca hepsini unutuvereceksin bir çırpıyla çok yorma kendini iyi olduğunu haber et arada bu bize yeter...bu gün okdum bende hamiş haberini tanımıyor olsamda o arkadaşımızı çokk çokkkk sevindim sevinmemin yanı sıra umutlandımda hepimizin hakkında hayırlısını versin rabbim canım dualarınızı eksik etmeyin üzerimizden :Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

X