Preseed kullananlar

canım benim birkaç gün daha bekle yeniden test yap en güvenlisi kan testi hadi inşallah pozitif bir sonuç olur öyle görünüyor

yine olmadı galiba. çok az daha geldi. internetten araştıryorum adet başlangıcıyla yerleşme kanaması nerdeyse aynıymış. tek çare beklemek. ama umutlu değilim. bu ay preesed deniycem inşallah.

yine olmadı galiba. çok az daha geldi. internetten araştıryorum adet başlangıcıyla yerleşme kanaması nerdeyse aynıymış. tek çare beklemek. ama umutlu değilim. bu ay preesed deniycem inşallah.

hayırlısı olsun canım üzülme bu ay olmasa bile,allah büyüktür :1hug:

öyle canım. tek tesellim bu zaten. bol bol dua ediyorum tüm bebeği olmayanlar için.

babylove, loneliness kızlar selam nasılsınız ?

iyiyim cnm napıyım işten geldim, gündüzleri nete giremediğim için giriyim bakıyım foruma dedim, sen napıyosun iyisindir inşallah, bende 6. haftamdayım halsizlik ve yorgunluk cok fazla malesef..

iyiyim cnm napıyım işten geldim, gündüzleri nete giremediğim için giriyim bakıyım foruma dedim, sen napıyosun iyisindir inşallah, bende 6. haftamdayım halsizlik ve yorgunluk cok fazla malesef..

allah iyilikler versin tatlım,sabret canım mükafatı büyük oluyor kucağına alınca hepsini unutursun inşallah :Saruboceq:a.s bende iyiyim hamdolsun bu günlerimize şükür

canlar bana müsaade mutfakta biraz işim var sonrada ütüm var gece girerim kısmetse hoşçakalın sevgiler saygılaropuyorumnanaktan

canlar yardim adetime 2gun var, simdi akinti sekilde lekelenme oldu bu neyin nesi acil yadim,yerlesmemi yoksa dusukmu
camasirimda simdi gordum, 1kerelik oldu.simdi durmus

ya umarim testi yapicam birkac saat sonra
idrarimi 1saat once yaptim, 4saatin dolmasini bekliyorum
yerlesmede hafif agri oluyomuydu
agrim simdiye kadar yoktu ama o lekelenmeden 1saat sonra hafif agri oldu

suanda kanama yok, sadce 1kere lekelenme oldu o

duru slm yazilarimi okudunmu, 1kerelik lekelenme oldu ve durdu 2saat once. daha 2 gunum var.ne bu simdi bir fikrin varmi.yerlesmenin belirtileri nedir. hafifde agrim var

duru slm yazilarimi okudunmu, 1kerelik lekelenme oldu ve durdu 2saat once. daha 2 gunum var.ne bu simdi bir fikrin varmi.yerlesmenin belirtileri nedir. hafifde agrim var

şimdi okudum tatlım dua edelim yerleşme kanaması olsun inşallah:Saruboceq:test için gününü bekle istersen canım benim a.s

yerleşme kanamasının adet kanamsından farkı miktarının az olması öğrendiğim kadarıyla ben daha önce gebelik yaşamadığım için sadece okuduklarıma göre cvp verebiliyorum birtanem inşallah seninkide yerleşme kanamasıdır

elimde regliden 6 gun once hasas test var benimde 2gunum var heralde varsa cikar diyorum.yerlesme kanamasinda hafif sanci oluyomu, yada erken dusukmu diyorum.

X