Preseed kullananlar

aslında nörologumu ziyaret etsem iyi olacak ilaçları kestim hani tedaviye başlarız diye kötü ettim sanırım gidimde danışayım tedaviyle bir sakıncası olurmu devam etsem:uhm:

hayatım 2 yıl önce yüzümde uyuşmalar oluyordu kasılmalar falan dr. dr. dolaştım sinir yıpranmasına bağlı dendi o zamandan bu zamana ilaç kullanıyorum ilaçları alınca iyiyim birkaç gündür almıyorum şimdide herşey batıyor sanki çatacak adam arıyorum 2-3 gündür

valla iyiki varsınız kızlar yoksa şu sıralar onu paralayabilirdimkaydirigubbakcemile3

canim gecmis olsun.
bir sor bakalim dr una belki daha az dozaj verir. neden olmus peki?
kiz ne kadar yumusak birine benzyiorsun halbuki, sinir küpü olcek neyin var?

canim gecmis olsun.
bir sor bakalim dr una belki daha az dozaj verir. neden olmus peki?
kiz ne kadar yumusak birine benzyiorsun halbuki, sinir küpü olcek neyin var?

anlatmim şimdi meyram korkarsın anlatsam doğru söylüyorsun ben çok yumuşağım o yüzden böyle oldu sanırım görürüm görmemezlikten gelirim duyarım duymamazlıktan gelirim bende şaşırdım ilk olduğunda ama dr. herşeyi içine atma gerekirse bağır çağır diyor gerekiyormuşta diyor öyle bağırıp çağıran bir yapıda değilim olsam belki böyle olmazdı bidenem

noldu yaf :uhm:

canim iste yanlislarimizi düzeltiyoruz hepbirlikte:)
acibadem yagini duymadim canim, adacayi yagi olmasin :kahve:
kolay gelsin canim, Allah kolaylik versin :roflol:
:roflol: evet yaa adaçayı yağı :roflol: gerçi yağı almıştım evde var..yani acıbadem yağı alma şansım yok..ama ismini hep karıştırmışımdır..onu deniycem işte adetin başındamı başlanıyor bitimindemi onu bilemiyorum..iyice araştırmam lazım..

meyram ya napcaz bu adamlarla kaydirigubbakcemile3 valla kız sinirden gülüyorum bu gün zaten ilaç alamıyorum gerim gerim geriliyorum sinir harbi birkaç gündür ..ben bu fedakarlığı yaparken allahın adamı gidip bir spermiogram vermiyor ölürmüsün öldürürmüsün kaydirigubbakcemile3

kız ne öl,ne de öldür..ikisinin de ucu sana kötü dokunuyor..sen onu yatakta hallet artık :roflol:
aslında nörologumu ziyaret etsem iyi olacak ilaçları kestim hani tedaviye başlarız diye kötü ettim sanırım gidimde danışayım tedaviyle bir sakıncası olurmu devam etsem:uhm:

tatlım doktoruna danışmadan bencede kullanma..belki sana hamilelikte de sakıncası olmayan ilaç tavsiye edebilir.

:roflol: evet yaa adaçayı yağı :roflol: gerçi yağı almıştım evde var..yani acıbadem yağı alma şansım yok..ama ismini hep karıştırmışımdır..onu deniycem işte adetin başındamı başlanıyor bitimindemi onu bilemiyorum..iyice araştırmam lazım..

kız ne öl,ne de öldür..ikisinin de ucu sana kötü dokunuyor..sen onu yatakta hallet artık :roflol:

tatlım doktoruna danışmadan bencede kullanma..belki sana hamilelikte de sakıncası olmayan ilaç tavsiye edebilir.

yatakta halledicem canım alcam yastığımı hadi eyvalla çok stresliyim stresliyken çalışma olmaz dicem hani stresliyken spermiogram düşünmeyen adam herhalde çalışmayıda düşünmez ehh bende stresliyim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

anlatmim şimdi meyram korkarsın anlatsam doğru söylüyorsun ben çok yumuşağım o yüzden böyle oldu sanırım görürüm görmemezlikten gelirim duyarım duymamazlıktan gelirim bende şaşırdım ilk olduğunda ama dr. herşeyi içine atma gerekirse bağır çağır diyor gerekiyormuşta diyor öyle bağırıp çağıran bir yapıda değilim olsam belki böyle olmazdı bidenem

ahh canım benim yaa,zaten ne gelirse bu iyilerin başına geliyor..doktorun doğru demiş bağır çağır kız,akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine,deli ol dünya senin kahrını çeksin..benim evlendikten sonraki felsefem bu oldu artık :roflol:

ahh canım benim yaa,zaten ne gelirse bu iyilerin başına geliyor..doktorun doğru demiş bağır çağır kız,akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine,deli ol dünya senin kahrını çeksin..benim evlendikten sonraki felsefem bu oldu artık :roflol:

haklısın deli olmak var kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yatakta halledicem canım alcam yastığımı hadi eyvalla çok stresliyim stresliyken çalışma olmaz dicem hani stresliyken spermiogram düşünmeyen adam herhalde çalışmayıda düşünmez ehh bende stresliyim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım bence bu taktikten ziyade,sen göster ama verme taktiğini uygula..valla bu daha çok işe yarar..test edilmiştir sositososito

eşin çocuk istemiyor mu canım?benimkine 1 günde 10 kere sperm tahlili yaptırırsan çocuğun olurmuş desem..benimkisi 11 kere yaptırayım da garanti olsun der..garibim çok istiyor,ben adet olunca benden daha fazla üzülüyor,korkudan adet oldum diyemiyorum üzülmesin diye :KK43:

canim ne oldu bilmiyorum ama seni üzmesine izin verme hayatin. cok kisa zaten onu da heba etmemek lazim:)

:roflol: evet yaa adaçayı yağı :roflol: gerçi yağı almıştım evde var..yani acıbadem yağı alma şansım yok..ama ismini hep karıştırmışımdır..onu deniycem işte adetin başındamı başlanıyor bitimindemi onu bilemiyorum..iyice araştırmam lazım.

canim ben kullandim sen bana sor:)
adetin bitiminden baslayip 7 gün kullaniliyor. rahmin icine ne kadar cok sokarsan o kadar rahat edersin ama dikkat et 1-2 damladan fazla kullanma ve cok icinde kacirma sonra cikaramzsin:)) iltihap olunca ise yariyor, acayip aciyor kanallari. ben kullandim söktü iltihabimi. ama cok fazla düktüm yara yapti. dikkatli ol o yüzden. birde canim makyaj temizleme pamugu kullan, en rahati o

canım bence bu taktikten ziyade,sen göster ama verme taktiğini uygula..valla bu daha çok işe yarar..test edilmiştir sositososito

sende az degilsin yaf :roflol:

annem göster ama elletme dedi:)))

eşin çocuk istemiyor mu canım?benimkine 1 günde 10 kere sperm tahlili yaptırırsan çocuğun olurmuş desem..benimkisi 11 kere yaptırayım da garanti olsun der..garibim çok istiyor,ben adet olunca benden daha fazla üzülüyor,korkudan adet oldum diyemiyorum üzülmesin diye :KK43:

ah canım benim istemezmi istiyor ama onada hak veriyorum canım yıllarca koşturdu adam zamanında elimdeki spermiogram örneklerini görsen şaşarsın rahat bir 50 -60 tane vardır bıkkınlık geliyor bir süre sonra ..6 yıl ara verdik belki umutsuzluğunu yenemiyor belki çıkacak sonuç onu rahatsız edecek diye aynı şeyleri yaşamak istemiyor olabilir onuda anlamaya çalışıyorum ama onunda beni anlayabilmesini istiyorum hem biz kadınlar sadece kendimiz için istemiyoruzki böyle şeyleri bir aile olabilmek için hepsi bu :1closedeyes:

canim ne oldu bilmiyorum ama seni üzmesine izin verme hayatin. cok kisa zaten onu da heba etmemek lazim:)

adetin bitiminden baslayip 7 gün kullaniliyor. rahmin icine ne kadar cok sokarsan o kadar rahat edersin ama dikkat et 1-2 damladan fazla kullanma ve cok icinde kacirma sonra cikaramzsin:)) iltihap olunca ise yariyor, acayip aciyor kanallari. ben kullandim söktü iltihabimi. ama cok fazla düktüm yara yapti. dikkatli ol o yüzden. birde canim makyaj temizleme pamugu kullan, en rahati o

annem göster ama elletme dedi:)))

meyram bir deniyim kız gösterip vermemeyi tabi sonra tecavüze falan uğrarsam yasemin sebep oldu derim bende tutmadı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

annem göster ama elletme dedi:)))[/QUOTE]
canım sağol yaa,çok araştırıcaktım yoksa..yalnız anlayamadığım makyaj temizleme pamuğunu orayamı sokucam yani :eek:

kız annelerimiz bekarken göster ama elletme derdi :roflol: artık evli olduğumuza göre göstericez ama vermiycez olarak değişti :roflol:

haklisin canim ama erkekler yenik olmayi kabullenemiyor o yüzden belki...

benim esimde verecegi zaman cok tedirgindi. normal cikinca öyle rahatladi ki. sanki korktu ben onu birakicam diye. yani söylemedi ama hissetim. sanki ben onu cocuk yapmak icin mi sevdim. o benim koca bebegim ama erkek iste. zor bir psikoloji. onu da anlamak gerek.

meyram bir deniyim kız gösterip vermemeyi tabi sonra tecavüze falan uğrarsam yasemin sebep oldu derim bende tutmadı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bak canım şöyle yap,sen göster sonra başka odaya kilitle kendini..tabi kapıyı filan kırarsa mesuliyet kabul etmem..sonra benden kapı parası talep etme opuyorumnanaktan

X