Preseed kullananlar

ya bu arada ben ticker yaptım ovulation icin .. ama altta gozukmuyo anlamadım gitti .. her seyi duzgunce de yaptım oysaki.. var mı bi fikri olan?

ya kızlar ya,benim çok ağrım var yine.bi ağrı kesici içsem parol vermidon falan bişey olur mu ya???dayanamıyorum da(

ben onu hele hiç bilmiyorm duygucum bak yeni bişey daha yapılabiliyormuşş öğrenelim arkideşimmm kaydirigubbakcemile3

ben onu hele hiç bilmiyorm duygucum bak yeni bişey daha yapılabiliyormuşş öğrenelim arkideşimmm kaydirigubbakcemile3

canım ben onu biliyorum,web sitesinden yapıyorsun ama foruma nasıl eklendiğini hiç bilmiyorum..o yuzden yardımcıda olamıycam arkadasa tatlım..ama onuda öğreniriz biz en kısa zamanda:))

ya kızlar ya,benim çok ağrım var yine.bi ağrı kesici içsem parol vermidon falan bişey olur mu ya???dayanamıyorum da(

canım minoset icebilirsin doktorlar onu veriyormus.. bu arada ben her seyi hazirladim yapistirdim cizelge bolumune ama forumda gozukmuyor.. vardır bi hikmeti zemuszemus

biraz daha sabredeyim de olmazsa içicem tatlım artık napimm.benim biryerim çok ağrırsa midem de bulanır.O yuzden şimdi kötu oldum eve gidip yatıcam.belime de vurdu aksi gibi.3 gundur cekiyorum bunları hayır olsun bakalaım.

merhaba kızlar bişey soracağım
preseedi almak için yurt dışı sitelerine baktım. kargo dahil değil diyor ama ücret belirtmiyor alan varsa ne kadar kargo ücreti ödediklerini yazabilirler mi acil.

akşam eşime tam aldırıyordum ama bu soruya cevap gelmedi. lütfen biri ana cevap vereilir mi?

merhaba kızlar;
listenin başına gelmişim ama benden çok umutlu olmayın ateşim 36.5'a düştü...2 güne kadar kesin olurum..
duygucum senden umutluyuz..tarihinde geçti,inşallah güzel haberler verirsin bize..belirtilerin hamilelik belirtileri gibi ama bazen regli belirtileri de olabiliyor malesefki..inşallah seninkiler hamilelik belirtileridir..

canım insallah diyorum ama ümitlenmek de istemiyorum.Bu arada bu ateş ölçme işinde adet olmana yakın yine mi düşüyor canım.ben şimdi ateşimi ölçsem nasıl çıkması lazım mesela.

akşam eşime tam aldırıyordum ama bu soruya cevap gelmedi. lütfen biri ana cevap vereilir mi?

canım eğer yurtdısından alacaksan buradan bir arkadas yardımcı oluyor.Sen onun adresini yazıyorsun ürün ona gidiyor.Bu durumda ona ucret ödemiyor.Oda hemen sana gönderiyor.ve az bir ücretle geliyor.6-7 milyon galiba en fazla,yalan söylemimmm.Eğer düşünürsen o yardımcı olur sanırım..

anlamadım kiCADIARZU

anlamadım kiCADIARZU

canım,şöyle izah edeyim.Forumda bir arkadas var,yurtdısında yasıyor.Onlar alışveriş yaptıklarında aynı ülke içinde olduklarından kargoları bedava geliyor.sen alışveriş yaptığında onun adresini yazıyorsun.kargo ona gidiyor.sonra o sana gönderiyor ama daha ekonomik olarak tabi..kibeleydi galiba,yardımcı oluyor.Kibeleye özel mesaj atıp sorabiirsin,o değilse bile arkadası biliyordur sanırım.Ben cok yazısma yazdığım için karıstırdım hep canım:))

bu arada turkiyeden neden almıyosunki,hemen geliyor oda???

canım insallah diyorum ama ümitlenmek de istemiyorum.Bu arada bu ateş ölçme işinde adet olmana yakın yine mi düşüyor canım.ben şimdi ateşimi ölçsem nasıl çıkması lazım mesela.

canım bu saatlerde yüksek çıkabilir havalardan dolayı 37 ve üstü çıkabilir yani..benimde bu saatlerde 37 çıkıyor en doğru sonucu sabah yataktan kalkmadan ölçtüğünde alıyorsun..benim sabah 36.5 öğleden sonra 37 oluyor..yarın sabah ölç bakalım kaç çıkacak.

yarın sabah ölçeyim o zaman canım:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…