Preseed kullananlar

Günaydın kızlar, yurt dışı demişsiniz ebayden korgo dahil gönderen yerler vardır, bi bakın.

Kızlar moralim cok bozuk, kan tahlili yaptırdım değerim yükselicene dahada düşmüş, 149 dan 120 ye düşmüş, sinirlerim bozuldu, ağlıyorum..sanırım kaybediyorum bebeğimi..

canlarim adet sancisi icin ilac icmeyin. ben ictimde noldu? gastrit oldum, az daha safra kesemde olacaktim Allah korusun. yesim tasini teninize temas edecek sekilde karniniza koyun. agrinizi alir. inanin faydasi olcak. ben bu konuda cok cektigimden kidemliyim yani:) yeni calismam kiraz sapiyla ilgili, civanpercemi ve sagan kürü adet sancima fayda etmedi, yesim tasindan memnunum. ama kiraz sapinida bu ay deniycem. sanirim bebegim gelmedi bu ay da. belirtilerim basladi. hepimizin hakkinda hayirlisi olsun

babylove sakin üzülme canim. bu iyi bir isaret. sanirim kimyasal gebelik denen olay oldu. ama bu cok güzel bir haber cünkü sen hamile kalabildigini gördün. yani önümüzdeki aylarda hemencecik saglam bir güzel haber alcaksin insallah.

Kızlar moralim cok bozuk, kan tahlili yaptırdım değerim yükselicene dahada düşmüş, 149 dan 120 ye düşmüş, sinirlerim bozuldu, ağlıyorum..sanırım kaybediyorum bebeğimi..

Dur hemen moralini bozma, aynı yerde mi yaptırdın tahlili? Bu çok önemli.

canım ya hemen üzülme,doktorunla falan konustun mu,acıklama yaptımı sana???

canım ya hemen üzülme,doktorunla falan konustun mu,acıklama yaptımı sana???

yok cnm daha dr a falan gitmemiştim, kese görünmez diye.. ama eşimin kuzeni kadın doğu uzmanı büyük ihtimal gittikce düşücek ve adetle atıcan dedi, kimyasal yani, neyse kızlar ben şimdi baska bi hastanede yaptırcam bide gelince yazarım size soınucu çok sağolun..

canlarim adet sancisi icin ilac icmeyin. ben ictimde noldu? gastrit oldum, az daha safra kesemde olacaktim Allah korusun. yesim tasini teninize temas edecek sekilde karniniza koyun. agrinizi alir. inanin faydasi olcak. ben bu konuda cok cektigimden kidemliyim yani:) yeni calismam kiraz sapiyla ilgili, civanpercemi ve sagan kürü adet sancima fayda etmedi, yesim tasindan memnunum. ama kiraz sapinida bu ay deniycem. sanirim bebegim gelmedi bu ay da. belirtilerim basladi. hepimizin hakkinda hayirlisi olsun

canım bu yeşim taşının rengi ne guzel yaa..ama sahte mi değil mi nerden bilicem alırken ve boyutu önemlimi taşın???

yok cnm daha dr a falan gitmemiştim, kese görünmez diye.. ama eşimin kuzeni kadın doğu uzmanı büyük ihtimal gittikce düşücek ve adetle atıcan dedi, kimyasal yani, neyse kızlar ben şimdi baska bi hastanede yaptırcam bide gelince yazarım size soınucu çok sağolun..

hadi bakalım canım,insallah bir yanlıslık vardır ölçümde de hayırlı haberlerini alırız taze taze..Dualarımız seninle bitanem..

canım benim hayırlısı olsun yaa üzme tatlı canını du bakalım inşallah iyi yönde gelişir :Saruboceq: :Saruboceq:

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMıLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar:
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan :nazar: (11.07.09)
14-dila06 :nazar: (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove :CüvCüv: :hooray: :nazar: (20.07.09) 2.kez kullandı.

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

aurora79..................24/temmuz
cicekcik..................25/temmuz
SadeceMeyra..........27/temmuz
selmas88.................4/ağustos
aymes....................10/ağustos
ss2302...................10/ağustos
Pınar&Musti............12/ağustos
cnnsnyrt..................22/ağustos
ayrederya ...............14/ağustos
kukuleta09..............16/ağustos
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
gamze-su
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
anjelic
tuanay
ceylin_naz
duyguby
picardi

Son düzenleme:

canımm.. dur çıkmadık candan ümit kesilmezmiş... doktoruna git bir görün bakalım. hayırlısı olsun....:teselli:

X