Preseed kullananlar

kızlar şimdi baska bi yerde yaptırdım orda 513 cıktı, hangisi doğru şimdi bu değerlerin dr a gösterdim, dr ikisinden biri yanlıs cuma tekrarla testi , bide progestrone baktırıp öyle gel muayne etcem dedi, dış gebelik de olabilir dedi, yada gec döllenmede..

canım bu yeşim taşının rengi ne guzel yaa..ama sahte mi değil mi nerden bilicem alırken ve boyutu önemlimi taşın???

canim gercek olani agir oluyor biraz, yani tas iste, palstik olsa hafif olur dimi:) bendeki kolye seklinde. koyu yesil. boyutu önemli degil. kücük bir parca olsa bile yeter.
http://www.simge.com.tr/icerik-resimleri/yesim-tasi.jpg
ahanda böyle rengi:)

canim benim yaaa, eger degerin yükseliyorsa gebelik testinde cikmaz mi? yani icin rahat eder. bi test mi yapsan acaba? ne bilyim aklima bisey gelmio. insallah 513 dogru bir degerdir. dr da akilliymis yani, ikisinden biri yanlis olcak tabii. Allahim ya. tekrar mi kan testi yaptirsan saglik ocaklari hemen yapiolar :Saruboceq: insallah bebegin seninledir canim. ümidini kesme

Duygucum ben sana demedim mi aynı yerde yaptır diye, farkediyor yani, bak için rahat olsun, gebeliğin tamamen normal, neyi düşünürsen onu çağırırsın tamam mı tatlım, içime herşeyin normal diye doğuyor, yabana atma beni.opuyorumnanaktan

canlarım merhaba,,ben az önce bir test daha yaptım.Sonuç negatif maalesef ((( ama adet olmadım.Sanırım psikolojim alt ust olduğundan gecikti..32.güne giriyorum.Sanırım hamile olsam cıkardı.
kan testi yaptırmıycam ama olursa sürpriz olsun.Uğrasamıycam bu stresle...

tatlım hayırlısı olsun,inşallah aksilik çıkmaz.Allah seni bebeğinden ayırmaz umarım..
moralini yuksek tut.İçimden bir ses sende bir sorun olmadığını ve herseyin yolunda olduğunu söylüyor..:))))

anaaaa babylove yazıcam duygu sana yazmışım kıssss, özür caaaanım

Duygu bu sefer sana yazıyom anacımCADIARZU Ovulasyonun kaçıncı gündü biliyor musun? onun üzerine en az 12 gün koy, en erken o zaman çıkar, bu süre uzayabilir de.

Bu arada bence de kan testi yaptırma, ıııııyyyyy iğneden birazcık kokarım da...

canım bende sandımki babylove'ın adıda duyguyerimsenibenyerimseniben
karıstırdın ortalığı datlumm :))
ya bu arada ben tamamen kafayı sıyırmak üzereyim.Daha öncede söyledin canım bana bunu ama ben yumurtlama gununu tam bilemiyorum.Ama eğer akıntı vs'de yola cıkarsam 6temmuz yumurtlamaydı.aynı gün ve bir gun sonrada birlikte olduk.Şimdi hesapla canım bakalım ya noolur,
ve dun yaptığım testte önce ilk çizgi çıktı.Sonra 5-6 dakika sonra sanırım 2.çizgi varla yok arası cıktı.Ama silik diyemem,gölgede diyemem.dikkate almadım acıkcası cok belirgin değildi.Sonra kenarda unutmuşum işe döndüm.akşam geldiğimde gözle görünüyordu.Ama tabi beklemişti.az öncede yaptımya hani,negatif dedim.Şimdi oda bekleyince 2.çizgiyi çıkardı silik ama tabi.Daha önce hiçbir testim beklesede cıkarmazdı 2.çizgiyi.
Ama bekleyincede dikkate almayın diyorlar.
İnat ettim yaptırmycm kan testi.:umursamaz::umursamaz:
ha bu arada az önce yaptığım test dandikti biraz :))

off ya offffff....

cnm zaten aynı yerde yapınca değerim orda kimyasal gebelik olduğunu söylüyolar,değeriniz düşüyor diyolar, bu 513 cıkan yer ise baska bi yer.. şimdi 513 çıkan yerdeki dr cuma gel dedi, progestrona bakcakmıs, yine hcg ye bakılır dedi, bide alttan ultrasona bakıcam dedi, cuma günü değerin 1000 li değerlere cıkmıssa gebeliğin normal seyirdedir ama zaten onun altında ise dış gebeliktir dedi..ak koyun kara koyun cuma belli olcak cnm..

sağolun anjelic,duyguby,meyra, dua edin ne olur tutunsun bebişim ya..

Son düzenleme:

duygucum canım bence senin ovulasyonun 6 temmuzdan daha geç olmuş, ben akıntı olayını takip edip yaptığım tahminler hep 1-2 gün yanlış çıktı, senin döllenme olduysa bugün yarın ancaaaak çıkar, ayrıca idrar testini reglin çok geçmedikçe sabah idrarıyla yapıcaksın tatlım, yani sabah ilk iş test yapıyorsun ok? Hala umudun var bence:lepi:

babylove bence ilk yaptırdığın yerde yanlışlık var canım, cumaya değerin 1000 geçer bence ve keseyi de görürsünüz, dış gebelik ihtimalini çıkar aklından şekerkaydirigubbakcemile5

canlarım herkese tekrar merhaba bugün ilk preseedlerim geldi inşallah bu ay preseedlerin yardımıyla rabbim hayallerimize kavuşturur bizi....bu arada ptesi sipariş verdik çarşamba elimize geçti ve gerçekten 2011 SKT merak edenler vardı onlar için yazıyorum ve türk firması.

hadi hayırlı uğurlu olsun güzelim, senden güzel haberler bekliyoruz bu ay:kedi:

canim bendim o. ama artik gondermiyorum cunku dogum yapmak uzereyim.

Son düzenleme:

canim eger durumun musaitse yarin da yaptirabilirsin kan testi. yani cuma yaptirdiginda 1100-1200 civari cikmasi lazim. eger yarin yaptirirsan da 800lerde birsey cikmasi lazim.

o sekilde de anlayabilirsin beklemek istemiyorsan. yarionki testi 500lerde yaptirdigin yerde yaptir.

canim gec yumurtlarsan gec adet olursun. yumurtlama zamanini biliyor musun? yai kesin olarak biliyor musun? tahmini degil. ben ovulasyon testleri veya yumurta takibinden bahsediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…