Preseed kullananlar

Hangi kürleri kullanıyorsunuz acaba?

Çörekotu kürü nasıl yapılıyor?

İlaç ve takviye ne kullandı eşiniz?

Hangi kürleri kullanıyorsunuz acaba?
Çakşır suyu ikimizde, ben testeredisli aslan pençesi, havuc incir kaynatıp suyu, eşim taze havuç suyu, ikimizde ısırgan otu çayı, bal polen arı sütü karışımı, hatirladiklarim bunlar şu an 9 aylık hamileyim Allah'ın izniyle

Merhaba bu jeli içinizemi sıkıyorsunuz kullanım olarak sadece yüzeye sürsek olmuyormu

Merhaba prensed işe yaradı mı

Merhaba bu jeli içinizemi sıkıyorsunuz kullanım olarak sadece yüzeye sürsek olmuyormu
Merhaba,
Evet içeri sıkılıyor. Hatta ilişkiden 10-15 dakika önce sıkılması gerekiyor. Ben tek kullanımlık tüp kullanıyorum, tüpün içinde kalanları da hem kendime sürüyorum hem de eşime.

Merhabalar ben prefert kullandım trendyoldan almıştım, ilk ay hamile kaldım pazartesi ilk kontrolüm var
Merhaba ne zamandır denıyordunuz jelle hemen hamıle kalmanıza cok sevındım saglıcakla kucagınıza alırsınız ınsallah bebısınıizi Bu ay biz de bu jelle denedik yumurtalama gunumu doktor söyledi ona gore degerlendırdık ınsallah bizim de olumlu sonuc olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…