Preseed kullananlar

[
bende son 4 gündür ateşimi ölçmeye başladım..
36.8
36.9
37.1
37.1
bu son 2-3 gün daha adet olmayacağım anlamına geliyor..adet olucağım zaman hep 36.5 çıkardı..
aranızda yeni düşük yaşayan arkadaşımız var mı? varsa ona bir soru sormak istiyorum..ben 2 ay önce kimyasal gebelik yaşadım ozaman göğüslerimde damarlanmalar olmuştu..o damarlanmalar düşükten sonra hemen kayboluyor mu?ben nedense hiç takip etmemişim göğüslerimin durumunu..şimdi sanki damarlanmalar farkediyorum..acaba düşüğün etkileri halen gitmedi mi?ama göğüslerimde hassasiyet yok ozaman şişmişti göğüslerim ve dokunurken acıyordu..şuan hassasiyette yok yani..kafamçokkarıştı[/QUOTE]

canım öncelikle çok geçmiş olsun.Bu arada kimyasal gebelik tam olarak ne oluyor acaba.Dış gebelikten farklı birşey galiba değil mi??
Bİrde şu ateş ölçme işini bir turlu yapamadım.Sanki hep aynı ateş bende.Acaba dusecekmiydi cıkacakmıydı??

aurora ateşin gayet iyi gidiyor, inşallah hiç düşmez, canım düşük yaşayan birisi olarak soruna cevap vereyim göğüsler hemen eski haline dönmüyor, göğüsteki sertlik ve damarlanmalar en az 1 ay sonra çözülmeye başlıyor, 2 aydan sonra normale dönüyor, en azından bende öyle oluyor, bugün 29. günüm hala göğüslerim sert ve damarlı, ilk regli olayım sonra normale dönmeye başlıycam Allahın izniyle.opuyorumnanaktan

canım ben 29 nisanda yaşadım kimyasal gebeliği yani o gün değerim 6'ya düşmüştü..ogünden bugüne kadar kalabilir diyorsun dimi?başka da belirtim yok zaten göğüslerime güvenmiştim o da fos çıktı :roflol: azıcık kasıklarım ve belim ağrıyor ama onları her ay yaşadığım için dikkate almıyorum..çok teşekkür ederim cevapladığın için yerimseniben

Kızlar merhaba;

kürtajdan sonra dün ilk preseed denememi yaptım. yumurtalama çubuklarım kıpkırmızı olunca kandil falan dinlemedim.. inşallah günaha girmemişimdir. ama bu ay o kadar geç yumurtadım kı ... normalde 14 gündü, bu ay 20. günde yumurtladım..

hadi bakalım hayırlısı...

şimdi bekleme zamanı (en zoru bu değil mi?)

yok be canım gelmedi dün ilişkiyle geldi az bi pembe yok gelen giden anlamadım valla gelcekse gelsin

çiçeğim insallah seninde hayırlı haberlerini bekliyoruz.Şartlandırma kendini bakiyimm,belki erken gelmez hatta belki hiç gelmez.belki tutunmuş bir melek vardır karnında nerden biliyosuuunnn :)))
benim karnımın ağrısından midem bulanıyor.eli kulağında adetin.Gelince ağustos listesi için yazdırıcam kendimi :))

inşallah canım da işte gelcek sanki ne bilim yaa hayırlısı hakkımızdaa gelirse birlikte ağustos böcekleri gibim çalışırız artıkınnn kaydirigubbakcemile3

Kızlar merhaba;

kürtajdan sonra dün ilk preseed denememi yaptım. yumurtalama çubuklarım kıpkırmızı olunca kandil falan dinlemedim.. inşallah günaha girmemişimdir. ama bu ay o kadar geç yumurtadım kı ... normalde 14 gündü, bu ay 20. günde yumurtladım..

inşalalh tutunmuşturrr bebişin canımmm inşallahhhh
gerçekten beklemek çok zor ama başkada çare yok canımm ne zor iş kadın olmakkk yaa

duyguby canım, kimyasal gebelikte döllenme oluyor fakat embriyo rahim içine yerleşemeden kanmayla vücuttan atılıyor..aslında kimyasal gebelik çok görülen bir durum ama kişi bunun farkına varamıyor..düzensiz regli olduğunu filan zannediyor..

ateş ölçme de adet olduğun dönem de normal seviye de başlar, mesela benim hep 36.5 tur..bu, yumurtanın çatladığı zaman yani adetin tahminen 13-14.günlerinde yükselir..ateşin yükselince hemen çalışmaya başlıyorsun..adet dönemine yakın yine yüksekse yani ateşin hiç düşmüyorsa hamilelik şansın yüksek demek..genellikle hamilelerin yarım derece yüksek olurmuş ateşi..benim bildiklerim bunlar canım..eğer eksik bir anlatımım olduysa, bilen arkadaşlarım lütfen düzeltsinler..umarım anlatabilmişimdir..opuyorumnanaktan

çiçekçiğim iyi dileklerin için teşekkürler. yaklaşık 1 haftadan beri girmiyordum sayfaya. sen neler yaptın..?

anjelikkkk..
sen ne yapıyorsun canım benim.. gidişat nasıl?

canım ben 29 nisanda yaşadım kimyasal gebeliği yani o gün değerim 6'ya düşmüştü..ogünden bugüne kadar kalabilir diyorsun dimi?başka da belirtim yok zaten göğüslerime güvenmiştim o da fos çıktı :roflol: azıcık kasıklarım ve belim ağrıyor ama onları her ay yaşadığım için dikkate almıyorum..çok teşekkür ederim cevapladığın için yerimseniben

Aslında 2 ay olmuş neredeyse, artık normale dönmesi gerekiyor, bence hamile olabilirsin, hadi inşallah diyelimkaydirigubbakcemile5

Kızlar merhaba;

selmas aksine kandilde olması daha iyi, tutma ihtimali daha fazladır, yaaav ben de patlıycam bir hasta olabilsem gerildim kaldım beni anlarsın:bbo:

Bu arada ben de genelde 14. gün ovulasyon olurdu ama küretajdan sonra 20. günde de oldu hanerin olsun.

duyguby canım, kimyasal gebelikte döllenme oluyor fakat embriyo rahim içine yerleşemeden kanmayla vücuttan atılıyor..aslında kimyasal gebelik çok görülen bir durum ama kişi bunun farkına varamıyor..düzensiz regli olduğunu filan zannediyor..

ateş ölçme de adet olduğun dönem de normal seviye de başlar, mesela benim hep 36.5 tur..bu, yumurtanın çatladığı zaman yani adetin tahminen 13-14.günlerinde yükselir..ateşin yükselince hemen çalışmaya başlıyorsun..adet dönemine yakın yine yüksekse yani ateşin hiç düşmüyorsa hamilelik şansın yüksek demek..genellikle hamilelerin yarım derece yüksek olurmuş ateşi..benim bildiklerim bunlar canım..eğer eksik bir anlatımım olduysa, bilen arkadaşlarım lütfen düzeltsinler..umarım anlatabilmişimdir..opuyorumnanaktan

canım tesekkür ederim verdiğin bilgi için,bu ateş ölçmeyi bu ay yapıcam senin dediğin gibi.yımırtlama testlerim de hazır.Preseed de sipariş aşamasında.Tam tekmil bekliyorum kırmızılarıalkisalkisalkisalkisalkisalkis

çiçekçiğim iyi dileklerin için teşekkürler. yaklaşık 1 haftadan beri girmiyordum sayfaya. sen neler yaptın..?

anjelikkkk..
sen ne yapıyorsun canım benim.. gidişat nasıl?

canım benim ne demek
walla ben reglimi beklerken 1 hafta kala cumartesi acık bi kanamam oldu pazarda daha az oldu sonra gitti soğan kürü yaptıydım durucum reglin erken gelicek büyük ihtimal dedi bu ayda fos yani gerçi ben bu aydan ümitli değildim sıkı çalışmıştık lakin stresliydim çok şimdi reglim ne zaman gelcekse gelsin diyee bekliyorum hala gelen giden yok dün belim şiddetli ağrıdı gelicek dedim ama gelmedi bugün yarın gelir herhalde bakalım canım hayırlısı
artık ağustosta inşallahh

Bu arada kuzenin yabancı mı? Türkler pek koymazlar böyle isimler çünkü:kedi:

evet canım,yabancı.Anneside öyle.a.s
ve verdiğin moral için tesekkür ederim.Kendimi mızmız cocuklar gibi hissediyorum.Siz moral verince nazlanıyor gibi oluyorum.Kusura bakmayın olur mu sabırsızlığım için.Burada benden daha cok bekleyenler var,Allah'ım önce onlara versin küçük melekleri..

ve verdiğin moral için tesekkür ederim.Kendimi mızmız cocuklar gibi hissediyorum.Siz moral verince nazlanıyor gibi oluyorum.Kusura bakmayın olur mu sabırsızlığım için.Burada benden daha cok bekleyenler var,Allah'ım önce onlara versin küçük melekleri..

ayy canım benim nazlanıcan tabi bir tek biz anlıyoruz birbirimizin derdinden yoksa zaman nasıl geçer canım benim
ayrıca ilk deneyn içinde zor bu işler yıllarca uğraşanlar içinde herkes kendi içinde büyük sıkıntılar yaşıyor allahım inşallah hepimize birden verir diycem nufus patlaması yaşarız kaydirigubbakcemile3 allahım hepimize ardarda versin hayırlısıyla sağlıcakla canım benden öncesi benden sonrası yok malesef sonuçta herkesin sorunu kendine dağlar kadar canım benimmmm kadın olmak zaten başlı başına bir meseleeee

estağfurullah tatlım, bunun uzun süresi kısa süresi yok, herkes aynı sabırsızlıkta inan, burada da anlatıp rahtalıyoruz işteyerimseniben

kıssss çiçek ne o, selam sabah yok mu cadı?kaydirigubbakcemile3

Aslında 2 ay olmuş neredeyse, artık normale dönmesi gerekiyor, bence hamile olabilirsin, hadi inşallah diyelimkaydirigubbakcemile5
inşallah canım yaa..:Saruboceq: aslında 3 ay oldu ama yinede çok umutlanmıyayım..sonra hüsrana uğrayınca çok üzülüyorum..

canım tesekkür ederim verdiğin bilgi için,bu ateş ölçmeyi bu ay yapıcam senin dediğin gibi.yımırtlama testlerim de hazır.Preseed de sipariş aşamasında.Tam tekmil bekliyorum kırmızılarıalkisalkisalkisalkisalkisalkis

rica ederim canım..bal,polen,tarçın ve çörek otlu bir karışım var yumurta kalitesini artırmak için adetinin 1.günü ona da başla istersen..yerimseniben

üzülme, hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz, bu ay olmasa da gelecek aylar bizim, umut etmeye devaaam:lepi:

gerçi sizler varken çok üzüleceğimi de sanmıyorum..burada ki desteği görünce insan üzüleceği yere daha da umutlanıyor..sanırım bu ay üzülmem..yerimseniben

canım inşallah hakkında hayırlı olan neyse o olur çünkü tekrar hamile olup da allah korusun yine kimyasal gebelik olmasında hayırlı sağlıklı bi bebek olsun inşallah...canım ben de ateş takibi yapmak istiyorum bu ay normal derece ile mi digitallemi ve nereden ateşini ölçüyorsun koltuk altı mı canım bilgilendirirsen sevinirim.:teselli::teselli::teselli:

aurora79 canım sana ateş ölçmeyle ilgili bi soru sormuştum rica etsem bildiğin kadarıyla cvplarmısın?zemuszemuszemuszemus

canım kusura bakma hiç farketmemişim sorunu.. ben dijitalle ölçüyorum dil altından,en güvenilir sonuç dil altındanmış..eğer normali kullanmasını becerebilirsen o daha güvenilir ama ben anlamıyorum o derecelerden bir türlü.oyüzden eczaneden dijital aldım..bazen üst üste 2 defa ölçüyorum ki bakalım doğru sonucumu veriyor mu diye...şansıma iyi çıktı dijitali doğru sonuç veriyor.

estağfurullah tatlım, bunun uzun süresi kısa süresi yok, herkes aynı sabırsızlıkta inan, burada da anlatıp rahtalıyoruz işteyerimseniben

kıssss çiçek ne o, selam sabah yok mu cadı?kaydirigubbakcemile3

aayyy kızz olmaz olurmu canım benim
benim bu aralar dünyam kendi içinde ekstradan dönüyorda kaydirigubbakcemile3
valla canım benim ben burdan seni ve diğer arkadaşları takip ediyom okuyorum ya sanki cevap vermişim gibi sanıyorummm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
iş yerinde iki kişiyiz diğer eleman izne çıktı ben tekim şimdi işler kesattıda bugün biraz yoğunluk oldu tek başımada zor oluyor canım şimdide kahve molası verdim öyle bakıyorum valla arkadşım başka bir niyet sözkonusu bile olamaz canım benim opuyorumnanaktan a.s.

X