Preseed kullananlar

canım kusura bakma hiç farketmemişim sorunu.. ben dijitalle ölçüyorum dil altından,en güvenilir sonuç dil altındanmış..eğer normali kullanmasını becerebilirsen o daha güvenilir ama ben anlamıyorum o derecelerden bir türlü.oyüzden eczaneden dijital aldım..bazen üst üste 2 defa ölçüyorum ki bakalım doğru sonucumu veriyor mu diye...şansıma iyi çıktı dijitali doğru sonuç veriyor.

canım benim çok teşekkür ederim ben de başlıcam ateş en yüksek seviyeye çıkınca ovulasyon mu oluyor şimdi?

ateşinin düştüğü günden sonra birden yükseliveriyor 3 gün en az üst üste yüksek kalması gerek ve yüksek gitmesi gerek regli olucaksak şayet düşüveriyor şekercim o zaman yükseldiğinde yani bilki yumurtlamışsınnn önemli olan yükselmeden önceki ve sonraki bi iki gün aslında önceki günler daha etkili yani düzenli ilişki şekercim
Ateş ölçme yöntemi - Sayfa 942 - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU
burdanda bakabilirsin canım

ateşinin düştüğü günden sonra birden yükseliveriyor 3 gün en az üst üste yüksek kalması gerek ve yüksek gitmesi gerek regli olucaksak şayet düşüveriyor şekercim o zaman yükseldiğinde yani bilki yumurtlamışsınnn önemli olan yükselmeden önceki ve sonraki bi iki gün aslında önceki günler daha etkili yani düzenli ilişki şekercim
Ateş ölçme yöntemi - Sayfa 942 - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU
burdanda bakabilirsin canım

sağol canım bakıyorum

bişey sorucam bu ilacı kendimiz alabiliyomuyuz yoksa dr.un mu vermesi gerek bende tedavi görüyorum ama dr. hiç bu ilaçtan bahsetmedi

bişey sorucam bu ilacı kendimiz alabiliyomuyuz yoksa dr.un mu vermesi gerek bende tedavi görüyorum ama dr. hiç bu ilaçtan bahsetmedi

canım bu reçeteli bir ilaç değil bu daha çok spermlere dost hareketini kolaylaştıran ve bayanlarda kayganlığı artıran böylece gebe kalma şansını artıran bir ürün dr yazmıyor yani sen kendin alıyorsun.

canım bu reçeteli bir ilaç değil bu daha çok spermlere dost hareketini kolaylaştıran ve bayanlarda kayganlığı artıran böylece gebe kalma şansını artıran bir ürün dr yazmıyor yani sen kendin alıyorsun.
hımm iyiymiş o zaman peki fiyatı ne kadar

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar:
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan :nazar: (11.07.09)
14-dila06 :CüvCüv: :hooray: :nazar: (14.07.09) 2.kez kullandı..

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

kukuleta09...............20/temmuz
aurora79..................24/temmuz
cicekcik..................25/temmuz
SadeceMeyra..........27/temmuz
aymes....................10/ağustos
Pınar&Musti............12/ağustos
cnnsnyrt..................22/ağustos
ayrederya
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
anjelic
tuanay
ceylin_naz
desdomona
duyguby
ss2302

ben geldim teyzeleriiii..ilk resmimizi çektirdik aynı bana benziyo :))
maşallah tam 5 haftalık iyi yerleşmiş dedi doktor 3 temmuzda kalp atışını duymak için tekrar gidicez canlarım çok mutlu oldum rabbim sizede yaşatsın bu duyguyu lütfen allahım tüm arkadaşlarımın kucaklarını doldur yarabbiiiimmm (amin)
kukuleta0 sen bi test yapsana kuzucum belki çıkar ha...idrar yap ama kana gitme sakın...
canlarım şimdi çıkıyorum misafir gelcek yarın size yazarım olurmu çok öpüyorum....

maşallah tam 5 haftalık iyi yerleşmiş dedi doktor 3 temmuzda kalp atışını duymak için tekrar gidicez canlarım çok mutlu oldum rabbim sizede yaşatsın bu duyguyu lütfen allahım tüm arkadaşlarımın kucaklarını doldur yarabbiiiimmm (amin)
kukuleta0 sen bi test yapsana kuzucum belki çıkar ha...idrar yap ama kana gitme sakın...
canlarım şimdi çıkıyorum misafir gelcek yarın size yazarım olurmu çok öpüyorum....

ayyyyyy yerim ben onuuu kızzz maşşallahhhhhhhh :nazar:
allahım sağlıcaklan kucağına almayı nasip etsin canım benimmm a.s.

canım yaaa....:emir_bebek::emir_bebek:allah mutluluğunuzu, bebişinin sağlığını ve aranızdaki muhabbeti daim kılsın canım...hihoyyythihoyyytben idrarda ancak yarına kadar gelmezse sabah bakayım o zaman ama olucak heralde kanda niye bakmayım canım?

kızlar regl oldum..yeni tarihim 20 Ağustos..Ağustos böcekleri gibi çalışcam valla önümüzdeki ay kaydirigubbakcemile3 yılmak yok dimi ama ...kaydirigubbakcemile5
yıkılmak asla olamaz canım bizler güçlü kadınlarız devam pes etmek bize yakışmaz sıkma canını allah büyüktür kaydirigubbakcemile5
günaydın kızlar herkese bu arada... bugün güne biraz moralsiz başladım...sabahleyin wcde biraz pembeye çalan akıntı geldi wc kağıdından anladım bunun gerisi kırmızı demek yani ben de kartı yiyorum sanırım oysa bu ay çok umutlanmıştım
çıkmayan candan ümit kesilmez cicim unutma umut etmeye devam :Saruboceq:yerimseniben

tatlım o arkadaş kaybolmuş gitmiş bana söylemediki ben size söyleyeyim...alıştım teyzesi alıştım bugün ilk resmini çektiricez bebişin...dua edin olurmu?
dualarımız seninle tatlım :Saruboceq:eek:puyorumnanaktan
Kıslaaaar günaydın, nasılsınız? H.sonu giremedim nete, sizler de ne döktürmüşsünüz ama :)
sorma çok şeyler kaçırdın bidenem kaydirigubbakcemile3Şeniz

ok çok teşekkür ederim cvp yazdığın için yarın dr.a gidicem ben tedavi görüyorum başka ilaçta kullanıyorum eğer bi zararı olmaz derse bende alırıma.s.
dr. bilmez bile bunu canım ilaçla etkileşimi olacağını düşünmüyorum bende birkaç gün sonra tedaviye başlıyorum tedaviyle dahada etkili olacağını düşünüyorum açıkçası ..

hoşbuldum canım baktım kimse yok topickerde sörf yapıyordum ben iyiyim şükür allaha sen nasılsın zemuszemus

birde şu preseedlerim gelse tam çakır olcamya gözlerim yollarda kaldı gelemedi hala:1shok:

birde şu preseedlerim gelse tam çakır olcamya gözlerim yollarda kaldı gelemedi hala:1shok:

iyiyim çok şükür ben de bugün ben de sipariş verdim yarın elinizde olur dediler....ben de sabahtan ümidimin kırılmasıyla biraz keyifsizdim ama şimdi daha iyiyim....daha doğrusu kafam da biraz karıştı lekelenme var ama kanama yok dün ve bugün sabah biraz pembemsi bi akıntı oldu ama devamı gelmedi....daha önce hamile olan kızlardan biri benim de öyleydi sonra ağrıkesici içtim ve sonra hamile olduğumu öğrendim dedi ben de de bir umuttt....insan asla umudunu kaybetmek istemiyor ama boşyere umutlanmak da istemiyorum...

iyiyim çok şükür ben de bugün ben de sipariş verdim yarın elinizde olur dediler....ben de sabahtan ümidimin kırılmasıyla biraz keyifsizdim ama şimdi daha iyiyim....daha doğrusu kafam da biraz karıştı lekelenme var ama kanama yok dün ve bugün sabah biraz pembemsi bi akıntı oldu ama devamı gelmedi....daha önce hamile olan kızlardan biri benim de öyleydi sonra ağrıkesici içtim ve sonra hamile olduğumu öğrendim dedi ben de de bir umuttt....insan asla umudunu kaybetmek istemiyor ama boşyere umutlanmak da istemiyorum...

Benim şansıma 1 kişi hariç postada sorun yaşanmamış ikinci kişi olarak piyango bana vurdu yurt dışından gelicek posta kaynaklı olabilirmiş sorun geçen ayın 29 unda verdim şiparişi hala bekliyorum canım ...Lekelenme konusuna takılma rahat ol mucizelere inanıyoruz unutma hiç ....bekleyip görücez inşallahhh pozitiff bir sonuç alıcaz stres yapma sakın .:Saruboceq:eek:puyorumnanaktan..

slm arkadaşlar;
canım kanaman başlamadı daha değil mi?her zaman günü gününe olurmuydun?benimkiler hep düzensizdir mesela..birde başka hamileliklerle kıyaslama kendini,herkesin hamilelik belirtileri de farklı olur zaten..bu gece olmazsan yarın sabah idrar da bir bak bakalım.yerimseniben

X