Preseed kullananlar

tatlım o arkadaş kaybolmuş gitmiş bana söylemediki ben size söyleyeyim...alıştım teyzesi alıştım bugün ilk resmini çektiricez bebişin...dua edin olurmu?

kızlar regl oldum..yeni tarihim 20 Ağustos..Ağustos böcekleri gibi çalışcam valla önümüzdeki ay kaydirigubbakcemile3 yılmak yok dimi ama ...kaydirigubbakcemile5

ağustosta guzel haberlerini bekliyoruz o zaman.Gerci merak etme bende yanında olurum o zaman:)) benim de 1 gunum kaldı adet olmaya..kasık ağrısından ölüyorum..Ağustos böceği gibi lafına bayıldımmmmm :)))))

aa dur bakalım banada oldu o ama bişi gelmedi hemen umutsuzluğa kapılma hem pembe diyosun bak...olmasada üzülme bidahaki ay

ağustosta guzel haberlerini bekliyoruz o zaman.Gerci merak etme bende yanında olurum o zaman:)) benim de 1 gunum kaldı adet olmaya..kasık ağrısından ölüyorum..Ağustos böceği gibi lafına bayıldımmmmm :)))))

valla ben de bayıldımsırnaşık şeysırnaşık şey ve bence bu ay bu bizim sloganımız olsun ben de ağustos böceği gibi çalışacağım bu ay alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

dur hele bakalım canım,belkide gerisi gelmez.Benim bir arkadasım adet olmuştu,hatta hamile değilim dedi.1 gun sonra kesildi kanaması,Meğer hamileymiş.Bell mi olur,hala kan yok sonuçta di mi?? Hayırlısı olsun bakalım.Bu arada ben test yaptım negatif cıktı.Birde benim testlerle ilgili ciddi bir sorunum var arkadaslar.Aldığım testler sürekli bozuk cıkıyor.Yani tek cizgi bile olmuyor.Dunyanın parası gitti onlar yuzunden.Ya bana adam gibi bir test markası söylesenize.En luks eczaneden bile aldığım test bozuk cıktı yaa :KK43:(

Kıslaaaar günaydın, nasılsınız? H.sonu giremedim nete, sizler de ne döktürmüşsünüz ama :)

dur hele bakalım canım,belkide gerisi gelmez.Benim bir arkadasım adet olmuştu,hatta hamile değilim dedi.1 gun sonra kesildi kanaması,Meğer hamileymiş.Bell mi olur,hala kan yok sonuçta di mi?? Hayırlısı olsun bakalım.Bu arada ben test yaptım negatif cıktı.Birde benim testlerle ilgili ciddi bir sorunum var arkadaslar.Aldığım testler sürekli bozuk cıkıyor.Yani tek cizgi bile olmuyor.Dunyanın parası gitti onlar yuzunden.Ya bana adam gibi bir test markası söylesenize.En luks eczaneden bile aldığım test bozuk cıktı yaa :KK43:(

Duygucum nasıl hepsi bozuk çıkıyor yaa? O testleri atma, fişiyle birlikte aldığın eczaneye iade et, sana parasını vermek zorundalar, ben yapmıştım:lepi:

evet canım hasta olmadan bir gün önce minicik pembe bir akıntı oldu hasta olucam diye ağrı kesici içtim...sen yinede ilaç falan alma olurmu bekle ama çokta bağlanma olumsuz souçlanırsa çok üzülürsün inşallah sürpriz yapar bebişin sana...

canım yaa inşallah dediğin gibi olur.:sinifsinif::sinifsinif:kanama yok şimdilik ama her an olabilr hiç ağrı da yok adet olacağıma dair ne bileyim yaa şu an tek istediğim adet olmamak...canım şimdi işteyim benim sürekli aldığım bi marka vardı ama adını hatırlamıyorum şimdi evde vardı aslında istersen bi internetten güvenilir idrarda gebelik testi diye bi araştır belki bi marka ismi bulursun....canım benim dualrım sizinle inşallah vardır bebşleriniz.

eczacıda cok iyi bir markadır diye vermişti bana testi.ama c çizgisi bile cıkmıyor.Ya bu arada hamile olsam cıkardı dimi kıslarr testte.yarın adet olmam lazım..biliyorum bazen belli olmuyor ama olsa çıkma ihtimali buyuktu sanırım..
neyse ben bi araştırayım adam gibi bir testt :)))

biraz ara vermek istiyorum.. misafirlerim gelecek zaten.. sonrada ramazan hayırlısıyla atlatalım. ondan sonra tekrar takibe başlarım..

ben de ara vericam canım zaten haftaya izne ayrılıyoruz klomen kullansam y,tatilde kim yumurtlamayı takip edecek...bu ay sadece ilk defa bal çöt,rk otu tarçını denicem bakalım inşallah faydasını görürüm.zemuszemuszemuszemus

evet canım hasta olmadan bir gün önce minicik pembe bir akıntı oldu hasta olucam diye ağrı kesici içtim...sen yinede ilaç falan alma olurmu bekle ama çokta bağlanma olumsuz souçlanırsa çok üzülürsün inşallah sürpriz yapar bebişin sana...

canım yaa iyiki varsınız sayenizde biraz moralim düzeliyor....dilacım senin hamile kaldığını öğrendğim günden beri bana hep umut oluyorsun şimdi de hala sayende umudumu yitirmiyorum tabbim bebişinin sağlıklı olduğunu ve sana tutunduğunu müjdeler inşallah usg'de.:1hug::1hug::1hug:

duygucum regline 1 gün varsa çıkmama ihtimali çok yüksek.

ayrederya geçmiş olsun, gelecek aya kısmet, hayırlısıyla ben de regl olsam 4 gözle bekliyorum.

eczacıda cok iyi bir markadır diye vermişti bana testi.ama c çizgisi bile cıkmıyor.Ya bu arada hamile olsam cıkardı dimi kıslarr testte.yarın adet olmam lazım..biliyorum bazen belli olmuyor ama olsa çıkma ihtimali buyuktu sanırım..
neyse ben bi araştırayım adam gibi bir testt :)))

bence de hemen çıkmaz tatlım kanda ancak belli olbilir idrarda en erken 2 gün sonra belli olur diye biliyorum

X