Preseed kullananlar

canlarım sağolun,daha önce hep düzenliydi adetlerim.Denemelere başladığımızdan beri hep gecikmeli oluyor.Bu ayda öyle olacak,zaten umutlanmak istemiyorum.Ben negatif sayıyorum.
Kukuletacım ya ben senden ümitliyim nedense yaa.Bak hala gelmemiş kırmızlar,, acabaaaaa???
senide ümnitlendirmek istemiyorum ama insalllahhh olmazsın adet.
Ama adet oldun diyelim,izinde bol bol eğlen dinlen,denize falan git.Tatil cok faydalı diyorlar.
hem ağustosta preseedlerimizde denemelere baslıııcaaazz:))

evet canım ben de bu ay ümitliydim gerçekten inşallah bi sürpriz olur da dila gibi sonradan hamile olduğumu öğrenirim hihoyyythihoyyythihoyyyt (aç tavuk kendini buğday ambarında görürmüş :roflol::roflol:) tatil zamanım tam da ovulasyon tarihime denk gelicek ben de öyle yapmayı düşünüyorum deniz güneş ve bol bol ağustos böceği gibi çalışma sırnaşık şey preseedin henüz siparişini vermedim adet olayım hemen vercem...cumaya kadar biz gitmeden alime geçer mi acaba?

evet buradan bir arkadaş aldı ve ertesi gun elindeydi.Yarın versen mutlaka gelir haftasonuna kadar.Amaaaaaaa insallah gerek kalmazkaydirigubbakcemile3

evet buradan bir arkadaş aldı ve ertesi gun elindeydi.Yarın versen mutlaka gelir haftasonuna kadar.Amaaaaaaa insallah gerek kalmazkaydirigubbakcemile3

evet sekerler o arkadas benim.. persembe aksamustu siparis verdim cuma sabahı elimdeydi turkiye distributoru web sitesinden f... ile baslayan ....p ile biten :kedi:

henuz kullanmadım carsamba gunu yumurtlama donemine geciyorum insallah bu ay tuttururuzzzz:Saruboceq:

ismini yazan arkadaşlarıma isimleriyle,yazmayan arkadaşlarımada tüm isteyen anne adayları diyerek dualar ettim..inşallah rabbim bu gecenin yüzü suyu hürmetine dualarımızı kabul eder..

canım benim allah kabul etsin allah senden razı olsun allahım senin kucağınıda tez zamanda meleğinle doldursun canımm. aminnn

tünaydın arkadaşlar...
çok kaynatmışsınız..tek tek alıntılayıp yazamadım oyüzden..adet olan arkadaşlarım için üzüldüm ama umutlarını kaybetmesinler zaten her ay %25 şansımız var hamilelik için..inşallah bir daha ki ay çok çalışıp şanslarını artırabilirler yerimseniben

kukuleta canım 1 damla kan gelmiş hemen umutsuzluğa kapılma..inşallah yerleşiyordur da oyüzden 1 damla gelmiştir..her zaman böyle olurmuydun?önce az gelip sonra yoğunlaşırmıydı kanaman..yoksa direk kanaman mı olurdu?bunu da göz ardı etme bence..

bende son 4 gündür ateşimi ölçmeye başladım..
36.8
36.9
37.1
37.1
bu son 2-3 gün daha adet olmayacağım anlamına geliyor..adet olucağım zaman hep 36.5 çıkardı..
aranızda yeni düşük yaşayan arkadaşımız var mı? varsa ona bir soru sormak istiyorum..ben 2 ay önce kimyasal gebelik yaşadım ozaman göğüslerimde damarlanmalar olmuştu..o damarlanmalar düşükten sonra hemen kayboluyor mu?ben nedense hiç takip etmemişim göğüslerimin durumunu..şimdi sanki damarlanmalar farkediyorum..acaba düşüğün etkileri halen gitmedi mi?ama göğüslerimde hassasiyet yok ozaman şişmişti göğüslerim ve dokunurken acıyordu..şuan hassasiyette yok yani..kafamçokkarıştı

canım inşallah hamişsindirrrrr onun belirtisidir. kimyasal gebelik yaşadıktan kısa süre sonra hamiş kalan çok kişi gördüm burdaa inşallah canım benim inşllahh

kızlar pes etmek yok regli tam olarak gelmeden bellimi olur yaaa allahın işine karışılmazz inşallah bebişleriniz sizinledir kızlar inşallahhhh :Saruboceq: :Saruboceq:

ben kendimi her ay çok kaptırıyorum böyle acaba bu ay o ay mı diye..hele eşim adet tarihim yaklaşırken her gün sorar gelen giden var mı diye..karı-koca hayatımızın merkezine oturttuk bu çocuk fikrini..bu ay tatil de bir tek çok kafamıza takmadık..bakalım bu kez o bizi taktı mı kafasına opuyorumnanaktan

sen ne yaptın canım?geldimi kırmızlar :1rolleyes:

sağol biranem inşallahhhh bende sizin güzel haberlerinizi alınca dahada mutlu olucam...heleki umudunuzu yitirmediğinizi görmek beni acayip etkiliyor hep pozitif daima pozitif ok?
biz bir saat sonra gidiyoruz doktor amcaya bakalım neler olucak...hemen yazıcam size
...

canım güzel haberlerini bekliyoruz..opuyorumnanaktan

yok be canım gelmedi dün ilişkiyle geldi az bi pembe yok gelen giden anlamadım valla gelcekse gelsin

inşallah canım bu ay bebişinizz konuk olurrrrrrr sizeee:Saruboceq: :Saruboceq:

canımmm inşallah teyzelerine çok güzel haberler getircennnnn :Saruboceq:

aurora ateşin gayet iyi gidiyor, inşallah hiç düşmez, canım düşük yaşayan birisi olarak soruna cevap vereyim göğüsler hemen eski haline dönmüyor, göğüsteki sertlik ve damarlanmalar en az 1 ay sonra çözülmeye başlıyor, 2 aydan sonra normale dönüyor, en azından bende öyle oluyor, bugün 29. günüm hala göğüslerim sert ve damarlı, ilk regli olayım sonra normale dönmeye başlıycam Allahın izniyle.opuyorumnanaktan

dilacım hayırlı güzel haberlerle dönersin inşallah, seni bekliyoruz burada.

canım inşallah hakkında hayırlı olan neyse o olur çünkü tekrar hamile olup da allah korusun yine kimyasal gebelik olmasında hayırlı sağlıklı bi bebek olsun inşallah...canım ben de ateş takibi yapmak istiyorum bu ay normal derece ile mi digitallemi ve nereden ateşini ölçüyorsun koltuk altı mı canım bilgilendirirsen sevinirim.:teselli::teselli::teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…