Preseed kullananlar

Kızlar,hepimiz için dualarımı ettim,Yasini Şerifi okudum.ALLAH kabul eder inşallah da ,seneye hepimiz anne olarak bu geceyi ihya ederiz.Allahım hepimiz hakkında hayırlısını versin.

aminnnnnnnnnnnnnnnn:Saruboceq:

avarttardakimi canım eğer bu görüneni soruyorsan ben değilim :)
profilimde fotolarım var canım

ama inan bana ağzım hiç kapanmaz bu hatun gibi mümkün mertebe gülümserimkaydirigubbakcemile3

sağol canım benim rabbim bahtımızıda güzel eylesin inşallahopuyorumnanaktan

ama inan bana ağzım hiç kapanmaz bu hatun gibi mümkün mertebe gülümserimkaydirigubbakcemile3
Anladım ben şimdi durumu,insan bu kadar güzel olunca,kendi fotoğrafını koymuyor tabii profil resmine:)nazar falan değer ALLAH korusun:)Cnm benim gerçekten nickin gibi duru bir yüzün var.Ömür boyu hep gül inşallah....:Saruboceq:

allah razı olsun canım ....yok ben koyarım koymasınada utanırım ukalalık olmasın diye koymuyorum kaydirigubbakcemile3

allah razı olsun canım ....yok ben koyarım koymasınada utanırım ukalalık olmasın diye koymuyorum kaydirigubbakcemile3
Bence daha iyi olur koyman,mütavazılığa gerek yok,hem bizim de gözümüz gönlümüz açılır:)))Bu arada senin doğacak olan bebeğinde kim bilir ne güzel olur

Bence daha iyi olur koyman,mütavazılığa gerek yok,hem bizim de gözümüz gönlümüz açılır:)))Bu arada senin doğacak olan bebeğinde kim bilir ne güzel olur
Hayırlısıyla gelirse bahtı güzel olsun inşallah :Saruboceq:a.s
ben yatıyorum arkadaşlar..hepinize iyi geceler,iyi kandiller...

hayırlı geceler canım allah rahatlık versin opuyorumnanaktan

Azizecim çok güzel bir dua..Allah razı olsun..Allahım kabul etsin inşallah, hepimize böyle evlatlar nasip etsin inşallah

:Saruboceq:Yasemin
Yeşim
Çiğdem
Azize
Ayşen
Arkadaşlar,hepinizin ismiyle dua edeceğim bu gece.Umarım Allahım kabul eder.Hepimiz sevincimizi paylaşırız birlikte İNŞALLAH

kızlar ben kaçırdım ya..listeye girmeyi çoık isterdim..Allah dualarınızı kabul etsin inşallah..

ben varım cnm..bugün regl oldum..hakkımızda hayırlsıını versin rabbim..bu arada seninde kandilin mübarek olsun..

ismini yazan arkadaşlarıma isimleriyle,yazmayan arkadaşlarımada tüm isteyen anne adayları diyerek dualar ettim..inşallah rabbim bu gecenin yüzü suyu hürmetine dualarımızı kabul eder..

Amin..:Saruboceq: Allah kabul etsin

Kızlar,hepimiz için dualarımı ettim,Yasini Şerifi okudum.ALLAH kabul eder inşallah da ,seneye hepimiz anne olarak bu geceyi ihya ederiz.Allahım hepimiz hakkında hayırlısını versin.

Amin.. :Saruboceq: Allah kabul etsin

kızlar regl oldum..yeni tarihim 20 Ağustos..Ağustos böcekleri gibi çalışcam valla önümüzdeki ay kaydirigubbakcemile3 yılmak yok dimi ama ...kaydirigubbakcemile5

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMıLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 :CüvCüv: :hooray: (14.07.09) 2.kez kullandı..

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

kukuleta09...............20/temmuz
aurora79..................24/temmuz
cicekcik..................25/temmuz
SadeceMeyra..........27/temmuz
aymes....................10/ağustos
Pınar&Musti............12/ağustos
cnnsnyrt..................22/ağustos
ayrederya
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
anjelic
tuanay
ceylin_naz
desdomona
duyguby
ss2302

Son düzenleme:
Günaydın herkese
dualarınız kabul olur inşallah bende katılmak isterdim
ama kaçırdım ne yazıkki Rabbim gönlünüzdekini nasip eder inşallah

ayderyacım benim adet tarihimde 10 ağustos kaydetmek istersen

günaydın arkadaşlar nasılsınız?
maşallah preseedciler baya bir artmış hadi inşallah hayırlı haberlerinizi alıcam takip ediyorum burdayım ona göre çıtır anne adayları...

günaydın arkadaşlar nasılsınız?
maşallah preseedciler baya bir artmış hadi inşallah hayırlı haberlerinizi alıcam takip ediyorum burdayım ona göre çıtır anne adayları...

cici anneeegünaydın nasılsın bebişinle birbirinize alışabildiniz mi? bi de cinsiyetini söylemedin bize valla hala meraktayız.

günaydın kızlar herkese bu arada... bugün güne biraz moralsiz başladım...sabahleyin wcde biraz pembeye çalan akıntı geldi wc kağıdından anladım bunun gerisi kırmızı demek yani ben de kartı yiyorum sanırım oysa bu ay çok umutlanmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…