Preseed kullananlar

aay kızlar yaa iyiki varsınız sizi çok seviyorum yaa valla siz olmasanız ne yapardım benn evde kafayı sııyırırdım allah hepinizin gönlüne göre versin allahım hepiniz muradınıza erersiniz inşallahhhh allahım inşallah hayırlı sağlıklı evlatlar versin :Saruboceq:

Adaçayı konusunda tedirginim annem adaçayı olası bir gebeliği sonladırabilir diyor o yüzden korkuyorum açıkçası ya var olursa diye ...

Hayatım soğan kistlere iyi geliyor fakat miyom farklı birşey benim kistim vardı hemde bayağı büyük onu yok etti ama 4.5 cm miyom hala yerinde sayıyor

canım annen adaçayı konusunda doğru söylüyor zaten kullanımı da adetin ilk gününden ovülasyon gününe kadar mesela 11-12. güne kadarmış....
burda topiki de var ben ordaki kızlardan okudum gebelik geliştikten sonra zararı olabiliyormuş ama öncesinde kolaylaştırdığını ve inanamadıklarını yazmışlar.ben de umutlandım.

aay kızlar yaa iyiki varsınız sizi çok seviyorum yaa valla siz olmasanız ne yapardım benn evde kafayı sııyırırdım allah hepinizin gönlüne göre versin allahım hepiniz muradınıza erersiniz inşallahhhh allahım inşallah hayırlı sağlıklı evlatlar versin :Saruboceq:

canım benim biz de seni çok seviyoruz ve dualarına içtenlikle biz de katılıyoruz rabbim inşallah bu hayırlı gecede yüzümüze bakar.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Canım benim sende iyiki varsına.s allah senide hayırlısıyla mradına erdirsin inşallah
:Saruboceq:
canım annen adaçayı konusunda doğru söylüyor zaten kullanımı da adetin ilk gününden ovülasyon gününe kadar mesela 11-12. güne kadarmış....
burda topiki de var ben ordaki kızlardan okudum gebelik geliştikten sonra zararı olabiliyormuş ama öncesinde kolaylaştırdığını ve inanamadıklarını yazmışlar.ben de umutlandım.

hayırlısı canım şifa niyetine inşallah

canım benim biz de seni çok seviyoruz ve dualarına içtenlikle biz de katılıyoruz rabbim inşallah bu hayırlı gecede yüzümüze bakar.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım arkadaşım saoll

regli tam gelir gelmez ilk iş preseed siparişi vermek bu aydan bi tane kaldı elimde sadece hayırlısı değilmiş demekki

canım arkadaşım saoll

regli tam gelir gelmez ilk iş preseed siparişi vermek bu aydan bi tane kaldı elimde sadece hayırlısı değilmiş demekki

ben de henüz sipariş vermedim adet olursam vericem ben de.yarın benim günüm az kaldı artık rabbime sığınıyorum meleklerimizi inşallah içimize koymuştur ve bizim haberimiz yoktur.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ben de henüz sipariş vermedim adet olursam vericem ben de.yarın benim günüm az kaldı artık rabbime sığınıyorum meleklerimizi inşallah içimize koymuştur ve bizim haberimiz yoktur.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

aay canım benim inşallah preseed siparişi vermene gerek kalmazz :Saruboceq:

amin canım inşallah hiçbirimiz bi daha gerek duymayız

inşallah canımda ben zaten bu ay çok stresliydim yumurtlama döneminde bazı problemlerim oldu tutmuycanı biliyordum ki reglimde yolda sizler için duam artık :Saruboceq: :Saruboceq: ben bu ay saldım sıramı yeni aya umudum inşallahh

:Saruboceq:Yasemin
Yeşim
Çiğdem
Azize
Ayşen
Arkadaşlar,hepinizin ismiyle dua edeceğim bu gece.Umarım Allahım kabul eder.Hepimiz sevincimizi paylaşırız birlikte ıNŞALLAH

:Saruboceq:Yasemin
Yeşim
Çiğdem
Azize
Ayşen
Arkadaşlar,hepinizin ismiyle dua edeceğim bu gece.Umarım Allahım kabul eder.Hepimiz sevincimizi paylaşırız birlikte İNŞALLAH

allah razı olsun canım allah niyetlerimizi hayırla kabul etsin inşallah :Saruboceq:

kızlar merhaba,
koptum yine forumdan bugun.Tum gun denizdeydim ve inanılmaz yanmışım.Şu an acıdan duramıyorum.Suratım bir domatesle aynı renkte.Yazmaya mecalim yok aslında.Yazılanlara bakamadım ama hepinizin kandilini kutluyorum ve herkesin dileği Rabbimin kabul etmesini istiyorum.adet olmama 1-2 gun kaldı.bu arada var mu arkadaslar adet gören,eğer varsa moralini bozmasın sakıın,şnsalah önümüzdeki aya.Bende sanırım olucam,kasıklarım çok ağrıyor.
Herkese İyi Kandiller!!!

ismini yazan arkadaşlarıma isimleriyle,yazmayan arkadaşlarımada tüm isteyen anne adayları diyerek dualar ettim..inşallah rabbim bu gecenin yüzü suyu hürmetine dualarımızı kabul eder..

ismini yazan arkadaşlarıma isimleriyle,yazmayan arkadaşlarımada tüm isteyen anne adayları diyerek dualar ettim..inşallah rabbim bu gecenin yüzü suyu hürmetine dualarımızı kabul eder..

amin canım rabbim hepimizin dualarını kabul etsin birimiz hepimiz hepimiz birimiz için

Kızlar,hepimiz için dualarımı ettim,Yasini Şerifi okudum.ALLAH kabul eder inşallah da ,seneye hepimiz anne olarak bu geceyi ihya ederiz.Allahım hepimiz hakkında hayırlısını versin.

X