Preseed kullananlar

duyguby bende ishal olmuştummmmmm...
annemin bir arkadaşı arayıp ilaç içmesin bende oğlumda öyle ishal olmuştum dedi..ama ben içtim...
ben bir haftadan fazla kala ishal oldum bağlantılı olabilir
canlarım pazartesi tam 5 haftalık olacak...

ayy bende aynıyım canım bugun biraz hafifledi hatta.Her gece aynı saatte karın ağrısıyla uyanıyorum ve tuvalete kosuyorum.Hiç geçmedi.Ayyy bebiş olsun da ben motor bozuk gezmeye razıyım:)))Ha bu arada bugun de kustum ben.Midem bulandı birden.Ama hiiiiç heveslenmiicem,hep kandıyo beni bu bünye:umursamaz:

iyiyim canım sağol eşim nöbetçi de ben de yalnızım ve hiç uykum yok ben de takılıyorum.Adetime 3 gün kaldı stres ve heyecanla bekliyorum gebelik belirtilerini filan okuyordum.Sen napıyorsun?:içelim::içelim::içelim:

canım ya,bende gebelik belirtilerini okuyup,içlerinden en az birini kendime uydurmaya calısıyorum her adet yaklaşımında.benim kaldı 2-3 gun.Ama sorsan tum belirtile var:))

canım ya,bende gebelik belirtilerini okuyup,içlerinden en az birini kendime uydurmaya calısıyorum her adet yaklaşımında.benim kaldı 2-3 gun.Ama sorsan tum belirtile var:))

inan ben de öyleyim sürekli belirtilere bakıyorum beklenti içideyim.Benim de 2 gün kaldı birbirimize mutlaka sonucu haber verelim...bu ay olmazsa bi dahaki aya kür kullancam sen kullanıyor musun herhangibir şey?

inan ben de öyleyim sürekli belirtilere bakıyorum beklenti içideyim.Benim de 2 gün kaldı birbirimize mutlaka sonucu haber verelim...bu ay olmazsa bi dahaki aya kür kullancam sen kullanıyor musun herhangibir şey?

evet canım ben bu ay soğan kürü yapmıştım.şimdi eğer gebelik çıkmazsa hemen incir kürüne baslayacağım..sonra yine soğanı tekrarlayacağım.Bu 2 küre cok guveniyorum Rabbiminde izniyle tabi öncelikle!!
bu arada tabiki haber vericemm,,,:))

kızlar ya bu preesdı nerde satılıyo eczenelredemı kaç para ve cesıtlerı varmı

evet canım ben bu ay soğan kürü yapmıştım.şimdi eğer gebelik çıkmazsa hemen incir kürüne baslayacağım..sonra yine soğanı tekrarlayacağım.Bu 2 küre cok guveniyorum Rabbiminde izniyle tabi öncelikle!!
bu arada tabiki haber vericemm,,,:))

bal çörek otu tarçını duydun mu ben ona da güveniyorum gerçi hiç birini daha yapmadım ama bi de sabah akşam adaçayı içince de gebe kalma şansı artıyomuş

evet duydum bitanem,gecen ay denedim hatta ama önce rahmi temizleme acısından soğan küründe karar kıldım.Hepsinde bir mucize var Allahtan .ınsallah hepsi şifa olur bize..

evet duydum bitanem,gecen ay denedim hatta ama önce rahmi temizleme acısından soğan küründe karar kıldım.Hepsinde bir mucize var Allahtan .İnsallah hepsi şifa olur bize..

bizde herhangibir sorun tespit edilmedi demiştim ya; eğer şimdi olmazsa bu ay ben neye başlamalıyım o kadar çok şey okuyorum ki ben yaptım gebelik olmuyordu şimdi hamileyim diyen çok kişiyi okudum...çok kür var.zemuszemuszemuszemuszemuszemus

hayıt tohumu, soğan kürü, incir kürü, adaçayı, sumaklı soğan salatası vs.... hangisini denemeli hepsi birden yapılmaz zaten.

hoşbuldum canımopuyorumnanaktan ne kadar sakin bu gün site maillerime baktım pek bir hareket olmamış

evet öyle gerçekten ben de sabahtan beri evde olduğumdan hep açık ama kimse doğru düzgün yazmıyor ben bişiler yazıyorum öyle kalıyo herkes tatilde ya da alışverişteydi bugün herhalde.

merhaba arkadaşlar;
bundan sonraki gecelerde bende muhabbetlerinize katılmak istiyorum..adım yasemin 5 yıllık evliyim..4 yıldır korunmuyoruz ama çocuğumuz olmuyor..bende sizler gibi preesed kullanmaya başladım..bu ay 1 kez kullanabildik ama bir daha ki ay inşallah bol bol kullanıcam kaydirigubbakcemile5

ben evdeydim canım ama bir yeğenim var ben doğurmadım ama ben büyüttüm 11 yaşında dün akşam bana sürpriz yaptı kalkıp geldi o burdayken pc ona ait :)

merhaba arkadaşlar;
bundan sonraki gecelerde bende muhabbetlerinize katılmak istiyorum..adım yasemin 5 yıllık evliyim..4 yıldır korunmuyoruz ama çocuğumuz olmuyor..bende sizler gibi preesed kullanmaya başladım..bu ay 1 kez kullanabildik ama bir daha ki ay inşallah bol bol kullanıcam kaydirigubbakcemile5

hoşgeldin birtanem elbette katılımına seviniriz bile hayırlı olsun canım inşallah fazla uzamadan sonuca ulaşırsın...:Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

hoşgeldin birtanem elbette katılımına seviniriz bile hayırlı olsun canım inşallah fazla uzamadan sonuca ulaşırsın...:Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

hoşbulduk canım...rabbim isteyen herkese annelik duygusunu tez vakitte yaşatsın..içinde olduğumuz durumu yaşamayan bilemez..çok zorlu dönemlerden geçiyoruz..

bende kendimden bahsedeyim adım azize eylül ayında 14.yıla giriyor evliliğim 13 yıldır bebek istiyoruz ilk yıllar rutin tedavileri olduk eşimde varikosel çıktı çift taraflı .ameliyatını yaptırdık ancak sonuç alamadık başarız 4 aşılama 1 tüp bebek denememiz var,yıllar sonra preseed umudum oldu önce allahın izni preseedin vesilesi ile inşallah hayırlı sonuçlar almayı ümit ediyorum a.s
Bu arada 35 yaşındayıma.s

merhaba arkadaşlar;

hoşgeldin canım durunun da dediği gibi çok seviniriz....umarım bu preseed sayfası sana uğur getirir ve inşallah dileğine kavuşursun.

X