Preseed kullananlar

cuma gecesi herkes eğlencede galiba canım, ben de inatla uyumamaya çalışıyorum, nasılsın bakiim?:1hug:

iyiyim canım sağol eşim nöbetçi de ben de yalnızım ve hiç uykum yok ben de takılıyorum.Adetime 3 gün kaldı stres ve heyecanla bekliyorum gebelik belirtilerini filan okuyordum.Sen napıyorsun?:içelim::içelim::içelim:

iyiyim canım sağol eşim nöbetçi de ben de yalnızım ve hiç uykum yok ben de takılıyorum.Adetime 3 gün kaldı stres ve heyecanla bekliyorum gebelik belirtilerini filan okuyordum.Sen napıyorsun?:içelim::içelim::içelim:

sorma canım yaaa, ben de o belirtiler kısmını okumaktan helak olup ezberlemiştim ama bıkmazdım tekrar tekrar okurdumkaydirigubbakcemile5 Genelde anlayamıyorsun hamile olduğunu benden sana tiyo, inşallah senin kırmızılar gelmez bu ay canımyerimseniben

Ben de yatıcam biraz sonra,internette dolaşıyorum, kociş uyuyor içerde zti:gitme:

sorma canım yaaa, ben de o belirtiler kısmını okumaktan helak olup ezberlemiştim ama bıkmazdım tekrar tekrar okurdumkaydirigubbakcemile5 Genelde anlayamıyorsun hamile olduğunu benden sana tiyo, inşallah senin kırmızılar gelmez bu ay canımyerimseniben

Ben de yatıcam biraz sonra,internette dolaşıyorum, kociş uyuyor içerde zti:gitme:

sen hiç daha önce gebelik geçirdin mi?

canim selam, belki hamilesindir. valla ben hamile olmadan once boyle bol bol akintuim gelmisti. dedim kesin iltihap oldu. bir bu eksikti. ama bebisimmis. hadi insallah diyorum.

yok kibelem değilim, bak maalesef demiyorumalkisalkisalkis bildiğimiz ovulasyon sıvısı, akıntı diil, bu ay 2 defa ovulasyon oluyor, btç çok işe yarıyor yani:teytey: ovulasyon testi de öyle hafif bi silik çıkmadı, az önce yine yaptım 1. çizgi kadar olmasa da var, yarın iyice belirginleşir inşallaaaaah, bi yaramazlık yapıp preseedlere başlasam mı diyorım :uhm:

herhangibir sebebi varmı canım baktırdınız mı?İnşallah bundan sonra böyle bişey yaşamazsın canım

Bütün testleri yaptırdık, nedensiz, doktorların dediği şanssızlık, nasip işte:çok üzgünüm:
Bundan sonrası için ümitliyim inşallah.:Saruboceq:

inşallah canım bi sebebi olmaması çok iyi.Senin ne zaman adet tarihin yakın mı senin de?

Bilmiyorum canım maalesef, küretaj olalı 26 gün oluyor, galiba yaın öbürsü gün ovulasyon olacak, inşallaaaaah, üzerine 14 koyarsan benim en az 16 gün var regl olmama... Senin az kaldı di mi?

Bilmiyorum canım maalesef, küretaj olalı 26 gün oluyor, galiba yaın öbürsü gün ovulasyon olacak, inşallaaaaah, üzerine 14 koyarsan benim en az 16 gün var regl olmama... Senin az kaldı di mi?

evet canım 20 temmuz klomen ve çatlatma iğnesi kullandım bu 3. ay kullanışım.2 gün kaldı hiçbir belirti yok ne gebeliğe ne de adet olmaya ilişkin önceden göğüslerimde sızı olurdu şimdi o da yok bilmiyorum yaa ben hiç gebelik yaşamadım henüz o yüzden bişeye yoramıyorum ama bu ay umutluyum nedense bakalım rabbim hayırlısıyla hamile kalmamızı nasip eder inşallah.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

çatlatma iğnesi vurulalı kaç gün oldu?14 gün olduysa iğnenin etkisi geçmiştir, testte çıkar yani :) Herksein hamilelik belirtisi farklı oluyor ama bende 5 haftaya kadar hiç belirti olmazdı, belirti arama, klasik regl belirtileri ile aynı.

kukelatacım ben yatıryorum, kociş yatağa artık diyo, 2. postayı uyuycakmış, yarın görüşürüz canım, iyi geceler.

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar:
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan :nazar: (11.07.09)
14-dila06 :CüvCüv: :hooray: :nazar: (14.07.09) 2.kez kullandı..

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

ayrederya ...............18/temmuz
kukuleta09...............20/temmuz
cnnsnyrt..................22/temmuz
aurora79..................24/temmuz
cicekcik..................25/temmuz
SadeceMeyra..........27/temmuz
Pınar&Musti............12/ağustos
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
aymes
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
anjelic
tuanay
ceylin_naz
desdomona
duyguby
ss2302

selam kızlar bende preseed kullanmayı düşünüyorum bu ay ama nerden nasıl temin edebilirim fiyatı nekadar öğrenebilirmiyim lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz

yok kibelem değilim, bak maalesef demiyorumalkisalkisalkis bildiğimiz ovulasyon sıvısı, akıntı diil, bu ay 2 defa ovulasyon oluyor, btç çok işe yarıyor yani:teytey: ovulasyon testi de öyle hafif bi silik çıkmadı, az önce yine yaptım 1. çizgi kadar olmasa da var, yarın iyice belirginleşir inşallaaaaah, bi yaramazlık yapıp preseedlere başlasam mı diyorım :uhm:

bence basla. ikinci yumurtlama belki sana Allah tarafindan bahsedilen birsey.

ayyy muhabbetiniz beni duygulandirdi kizlar, gözlerim doldu valla :a015:

Allah'im bu kullarin seni seviyor, senin verdigin dertleri de seviyor. sonucta sen güzelsin. senin verdigin dert nasil kötü olur ki... bu güzel gün 3 aylar ve cuma hürmetine bizleri sevindir. seni daha iyi bilen, emirlerini daha güzel yasayanlardan eyle. amin

a.s. bu cicekler size kizlar :)

canım ya bu ne guzel bir dua!!! Amiin derken bile gözleri doluyor insanın.Bu arada dunden beri giremedim nete kızlarrr,yorumlara ancak cevap yazıyorum.Ya ben cok özlüyorum buradaki herkesi yaa:))

X