Preseed kullananlar

kaydirigubbakcemile3Kiz bacim pcden rahat oluyo telden kor oldum ne zormus hic sarmadi

kızlarr acil yardımmm ben ateş ölçümü yaptım bu ay birde reglimle birlikte soğan kürü yaptım reglimin 3. günü başlamıştım ve reglimin 9 günü hafif kanamam oldu miyomum vardı herhalde ona iyi geldi dedim çok şiddetli bel ve kasık ağrısıyla neyse geçti o
az önce yani reglimin 21. günü bugün ve soğan kürü biteli bi hafta oluyor ilişkiyle hafif kanamam oldu akıntıyla birlikte çok korktum daha 6-7 gün var reglime ve ne bel ne kasık ağrım varr acaba soğan kürümü erkene çekti reglimi yada soğan kürümü hala etkisini sürdürüyorr allak bullak oldum ateş tablomda şöylee nolur yardımmm
1 36,5
2 36,1
3 36,4
4 36,4
5 36,4
6 36,5
7 36,1
8 36,4 *
9 36,4 * preseed ile kanamam oldu sonra:KK43:(( soğan kürü neden olabilir)
10 36,4
11 36,3
12 36,4 * preseed ile ilişki
13 36,1 * preseed ile ilişki (soğan kürünü bitirdim)
14 36,5 * ilişki
15 36,1 ** preseed ile ilişki
16 36,7 * preseed ile ilişki
17 36,7
18 36,9
19 36,9
20 36,8
21 36,9 bugün kanamam oldu:KK43:((((((((((

aaaa.. kanaman nasıl yoğun mu :uhm:

oysaki ateşin çok güzel gidiyor.... :CüvCüv:

bebek yerleşirkende hafif kanama olabilirmiş inş. yerleşme kanamasıdır :Saruboceq:

aaaa.. kanaman nasıl yoğun mu :uhm:

oysaki ateşin çok güzel gidiyor.... :CüvCüv:

bebek yerleşirkende hafif kanama olabilirmiş inş. yerleşme kanamasıdır :Saruboceq:

saol ilgin için canım
valla canım kanama bi dün gece oldu bitti gerisi yok şimdilik sabah az biraz çok değil yani sol yumurtalığımda sancı oldu ne bilim sanki erken regli olcam gibi valla soğan kürü yapanlar erken regli oluyormuş ya hayırlısı erken olucaksamda biran önce olsamda oooff

günaydın şekerler benim de 1 günüm kaldı şimdilik gelen giden yok belirti de yok...bir de rüyamda kavun karpuz peynir yedim ve yumurta topladım çok fazla (kucağıma doldurdum ve belki 50 tane falandır) bi çiftlikte tavuklardan sonra onları bi rafa koymaya çaılştım ve yarısını yere düşürdüm kırıldılar ve yarısını rafa koyabildim....bilmiyorum artık inşallah gebeliğe çıkar yumurta görmek için öyle söylüyor ama bilmiyorum hayırlısı.yorum yapan varsa yorumlayabilir mi arkadaşlar?

kızlar sabah test yaptım tek çızgi.........bu ayda olmadı malasef, olsaydı çıkardı diye düşünüyorum..ayrederya canım yeni tarihim 22 ağustos...

günaydın şekerler benim de 1 günüm kaldı şimdilik gelen giden yok belirti de yok...bir de rüyamda kavun karpuz peynir yedim ve yumurta topladım çok fazla (kucağıma doldurdum ve belki 50 tane falandır) bi çiftlikte tavuklardan sonra onları bi rafa koymaya çaılştım ve yarısını yere düşürdüm kırıldılar ve yarısını rafa koyabildim....bilmiyorum artık inşallah gebeliğe çıkar yumurta görmek için öyle söylüyor ama bilmiyorum hayırlısı.yorum yapan varsa yorumlayabilir mi arkadaşlar?

canımcım yorumdan anlamam ama hayırlara vesile olur inşllahhhhhh:Saruboceq:

kandiliniz mubarek olsun arkadaşlarım,rabbim bu mubarek günde dualarımız eyler inşallah...

aminn canım aminnn
hepinizin bende kandilini kutluyorum arkadaşlarr inşallah tez zamanda bebişlerimize kavuşuruzz :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

merhaba arkadaşlar;
bundan sonraki gecelerde bende muhabbetlerinize katılmak istiyorum..adım yasemin 5 yıllık evliyim..4 yıldır korunmuyoruz ama çocuğumuz olmuyor..bende sizler gibi preesed kullanmaya başladım..bu ay 1 kez kullanabildik ama bir daha ki ay inşallah bol bol kullanıcam kaydirigubbakcemile5[/QUOTE

hoşgeldin canım aramıza, rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı bebişler versin sana inşallah...

canım yaa dur bakalım belki geç döllenme falan olmuştur gebelik testlerine çok güven olmazki hemen moralini bozma ayrıca hepimizin hakkında hayırlısı canımm

yok cnm ya ben bu ay çok karamsarım...ve birkaç gün önce yapılan testlere güveniyorum..her ne kadar güvenmek istemesemde mafoldumben inşallah dediğin gibidir..

yok cnm ya ben bu ay çok karamsarım...ve birkaç gün önce yapılan testlere güveniyorum..her ne kadar güvenmek istemesemde mafoldumben inşallah dediğin gibidir..

inşallah canım yaa unutmamamız gereken şeyde şu her şerde bir hayır vardır. bazen bu zor gelsede biliyorum çünkü benimde reglime 7 gün varken dün akşam kanamam oldu hafif bugün azda olsa yine oldu yani reglim muhtemelen erken geliyor ama üzülmüyorum napabilirizki hayırlısı bundan sonra inşallahhh

kızlarr acil yardımmm ben ateş ölçümü yaptım bu ay birde reglimle birlikte soğan kürü yaptım reglimin 3. günü başlamıştım ve reglimin 9 günü hafif kanamam oldu miyomum vardı herhalde ona iyi geldi dedim çok şiddetli bel ve kasık ağrısıyla neyse geçti o
az önce yani reglimin 21. günü bugün ve soğan kürü biteli bi hafta oluyor ilişkiyle hafif kanamam oldu akıntıyla birlikte çok korktum daha 6-7 gün var reglime ve ne bel ne kasık ağrım varr acaba soğan kürümü erkene çekti reglimi yada soğan kürümü hala etkisini sürdürüyorr allak bullak oldum ateş tablomda şöylee nolur yardımmm
1 36,5
2 36,1
3 36,4
4 36,4
5 36,4
6 36,5
7 36,1
8 36,4 *
9 36,4 * preseed ile kanamam oldu sonra:KK43:(( soğan kürü neden olabilir)
10 36,4
11 36,3
12 36,4 * preseed ile ilişki
13 36,1 * preseed ile ilişki (soğan kürünü bitirdim)
14 36,5 * ilişki
15 36,1 ** preseed ile ilişki
16 36,7 * preseed ile ilişki
17 36,7
18 36,9
19 36,9
20 36,8
21 36,9 bugün kanamam oldu:KK43:((((((((((

canım korkulucak birşey yok ama soğan kürüne yanlış zamanda başlamışsın..oyüzden hafif kanaman olmuş ve reglin erken gelmiş..soğan kürüne adetin ilk yarısından sonra başlanır..ibrahim saraçoğlu çoğu yerde bunu dile getirmiştir..erken kullanmanın zararı olmamıştır ama faydasını görmek istiyorsan adetinin 2.yarısında başlamalıydın..incir kürüne adetin 1.günü,soğan kürüne de adetin 14-15.günü başlanır...umarım yardımcı olabilmişimdir..

X