Preseed kullananlar

yok fıstıklarım öğrenemedim mesaj attım bana cevap vermedi en son sırada ben varım topice bakarsanız görürsünüz valla ben sordum....

yaa hani falcı demiştimya hamilesin ilaç içme diyen...
bana oğlun olucak dedi sonra abow ikiz olacak senin çocuklar dedi...
bekliyorum bi ekşin...

bekliyorum bi ekşin...

Valla senin şu falcı bunu da tutturursa artık mutlaka adresini bize de verirsin şekerim.alkisalkisalkisalkisalkisalkis

telefonunu veririm hayatım sen yeterki iste..pazartesi belli olurmu ikiz olursa?

telefonunu veririm hayatım sen yeterki iste..pazartesi belli olurmu ikiz olursa?

sanmıyorum canım genelde 7. haftada belli olduğunu yazmış ikiz anneleri.Bi arkadaşıma ilk keseyi gördüklerinde tek olduğu söylenmişti sonra 6-7. haftada çift kese görüldü.Hayırlısı olsun canım inşallah sağlıklı olur da.

bilgilendirdiğiniz için çok sağolun benim eşim çok karşı netten kart kullanmaya başka biryer yokmu almak için fisfisfis:asigim:

Canım yurtiçi firması var, preseed diye google dan arat çıkıyor, oradan havale ile alabiliyorsun.

dilacım büyük ihtimal belli olur ama bazen ikizlerde biri diğerinden daha geç görünebiliyor, 8 haftaya kadar net olur ama, senin p.tsei kaç haftalık olacak?

Topikteki tün kıslar bu arada günaydın, nasılsınız? Benim 3 gündür ateşim yerlerde sürünüyor, hasta da olmadım, sanırım yakınlarda ovulasyon olacak, eğer öyleyse reglim 40-45 günü bulacak, anaaaaaam :KK43:

merhaba kızlar,
ben bugun cooook hastayım.Aslında 3 gundur bağırsaklarımda ağrı mevcuttu,birde ishal söylemesi ayıp.Şimdide dunden beri başım çook ağrıyor.ve tansiyonum yerlerde,o kadar halsizimki,midem de bulanıyor.Yazıyı bile zor yazıyorum.eve gidip yatıcam sanırım.bu hastalığı bile gebelik belirtisi sayıyorum düşünün artık :KK43:(

dilacım,bu falcının adresini bende meark ettim canım.bana özelden yazma sansın varmı,telide olur ya da.

merhaba kızlar,
ben bugun cooook hastayım.Aslında 3 gundur bağırsaklarımda ağrı mevcuttu,birde ishal söylemesi ayıp.Şimdide dunden beri başım çook ağrıyor.ve tansiyonum yerlerde,o kadar halsizimki,midem de bulanıyor.Yazıyı bile zor yazıyorum.eve gidip yatıcam sanırım.bu hastalığı bile gebelik belirtisi sayıyorum düşünün artık :KK43:(

dilacım,bu falcının adresini bende meark ettim canım.bana özelden yazma sansın varmı,telide olur ya da.

Canımcım çok geçmiş olsun.İşte hepimizde de aynısı herşeyi gebeliğe yoruyoruz merak etme bunlar bu dönemde normal tatlım.Sen kendini dinlendir biraz sonra yine konuşuruz bu arada bol sıvı almayı da unutma.

duyguby bende ishal olmuştummmmmm...
annemin bir arkadaşı arayıp ilaç içmesin bende oğlumda öyle ishal olmuştum dedi..ama ben içtim...
ben bir haftadan fazla kala ishal oldum bağlantılı olabilir
canlarım pazartesi tam 5 haftalık olacak...

ayş fıstığım ya sen istanbuldasın o ankarada nasıl olucak...
telefonunu vereyim sana bi ara konuş bakalım..

merhaba kızlar,

duygucum çok geçmiş olsun, p.tesi ben de aynı durumdaydım, havalardan mıdır sulardan mıdır anlamadım, dikkat et kendineyerimseniben

yok fıstıklarım öğrenemedim mesaj attım bana cevap vermedi en son sırada ben varım topice bakarsanız görürsünüz valla ben sordum....

bekliyorum bi ekşin...

Canım senin bu falcı bunuda bilirse valla maşallah ona yani
ozaman bütün topik kapısını aşınlarız onun bizede bak bizede diyekaydirigubbakcemile3

ayş fıstığım ya sen istanbuldasın o ankarada nasıl olucak...
telefonunu vereyim sana bi ara konuş bakalım..

dilacım senin bu falcı profesyonel fala bakan birisi mi yoksa muhabbetine mi bakıyordu canım? Telden de bazıları bakıyor ya senin yerine, olabilir yani.CADIARZU

merhaba kızlar,

Geçmiş olsun canım
Rabbim tez zamanda şifa verir inşallah

ya bu aslında genç bir kız bende arkadaşımın tavsiyesiyle gitmiştim 30 lira alıyo valla bi cafede çalışıyo herkese bakmıyo böyle fincanada bakmıyo zaten gözlerine bakıyo...

ya bu aslında genç bir kız bende arkadaşımın tavsiyesiyle gitmiştim 30 lira alıyo valla bi cafede çalışıyo herkese bakmıyo böyle fincanada bakmıyo zaten gözlerine bakıyo...

ayyyyyyy:1shok: gözlere mi bakıyooo korkarım ben yaww..olsun canım ya sen ver yinede adını,sanını,çalıştığı kafeyi,bize de bi bakıversin :))

duygucum çok geçmiş olsun, p.tesi ben de aynı durumdaydım, havalardan mıdır sulardan mıdır anlamadım, dikkat et kendineyerimseniben

saol canım salgın var galiba,birde ben son 3 aydır adet dönemim yaklaştığında çok kötu oluyorum.Hiç olmazdı,şimdi 2-3 gun kala neredeyse baygınlık geçiriyorum.Sana da geçmiş olsun,aman dikkat et tekrarlamasın..

saol canım salgın var galiba,birde ben son 3 aydır adet dönemim yaklaştığında çok kötu oluyorum.Hiç olmazdı,şimdi 2-3 gun kala neredeyse baygınlık geçiriyorum.Sana da geçmiş olsun,aman dikkat et tekrarlamasın..

canım geçmiş olsun dikkat et kendine

X