Preseed kullananlar

kaydirigubbakcemile3 senin cevap verdiğinin farkında olamadan atlıyorumda utandım:kedi:

kacmazzzz kacamazzzz

beni almak icin 3 yil ugrasti. nere kacio bakimmmm kaydirigubbakcemile3

meyram kardeşine allah uzunnnnn sağlıklıııı mutluu bir ömür versin nice yıllara canım benima.s.

hadi hayırlısı olsun cnm..bol çalışmalı günler diliyorum..bende ordan vermiştim 24 saat olmadan geldi yerimseniben

oohh maaşallahhh..katlana katlana yuvarlana yuvarlana yerleşsin annesinin göbüşüne yeğenimiz..Allahım her anının tadını çıkartmayı nasip etsin cnm inşallah..

canım valla bende aynını yaptım..tam kıvama gelmişken dur 15 dakka bekleyelim olmuyor yanii :kedi:

canım benim geçen ay reglimden önce de öyle oldu hatta şüphelenmiştim hamişmiyim diye ama olmamıştı tabi son güne kadar akıntım oldu yani regli önceside olabilir canım

günaydın canımmm az kalmış seninde muhtemel gününe inşallah meleğin seninledirrrr

günaydın canımmm az kalmış seninde muhtemel gününe inşallah meleğin seninledirrrr

evet canım az kaldı stresliyim dün gece bile hiç rahat uyuyamadım.İnşallah dediğin gibi meleğim benimledir canım Allahım sana yalvarıyorum lütfeeeennnn.Gerçi hiç belirti yok ama...
Senin daha var mı?

evet canım az kaldı stresliyim dün gece bile hiç rahat uyuyamadım.İnşallah dediğin gibi meleğim benimledir canım Allahım sana yalvarıyorum lütfeeeennnn.Gerçi hiç belirti yok ama...
Senin daha var mı?

aay inşallah canım yaa çok zor tahmin ediyorumm stres olmamayı nasıl becercezz yaa kaydirigubbakcemile3
benimde 7-8 günüm varr az kaldı sayılırr bakalımm ateşimi ölçüyorum bende şu anlık fena gitmiyor ateşimde açlıştık çabaladık kaydirigubbakcemile3 beklemedeyim işte
allahım yüzümüzü kara çıkarmaz inşallahh :Saruboceq: :Saruboceq:

Ben hiç ateş takibi yapmadım.Zaten yumurtlama süresince dr takip etti ve sonra çatlatma iğnesi oldum ve sonrası malum çalışmalar.Dün gece ateşli olduğumu hissettim eşim bile öyle söyledi hatta bugün de biraz öyle gebelik olunca düşer mi yükselir mi canım biliyo musun?

yumurtlama döneminden sonra artar ateş eğer hamişsende artmış bi şekilde devam ediyormuş canım tüm gebelik boyunca inşallah canımmm hamişsindir :Saruboceq:

yumurtlama döneminden sonra artar ateş eğer hamişsende artmış bi şekilde devam ediyormuş canım tüm gebelik boyunca inşallah canımmm hamişsindir :Saruboceq:

İnşallah canım inşallah ikimiz de hamileyizdir isteyen herkesi rabbim bebişine kavuştursun.:1hug::1hug::1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…