Preseed kullananlar

Günaydın arkadaşlar herkese hayırlı cumalar
günü geçen arkadaşlarım inşallah hepiniz hamişsinizdir
Rabbim bu mübarek günde herkesin dualarını kabul eyler inşallah:Saruboceq:

Günaydın arkadaşlar herkese hayırlı cumalar
günü geçen arkadaşlarım inşallah hepiniz hamişsinizdir
Rabbimu mübarek günde herkesin dualarını kabul eyler inşallah:Saruboceq:

AMİNNNNN :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 :CüvCüv: :hooray: (14.07.09) 2.kez kullandı..

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

ayrederya ...............18/temmuz
kukuleta09...............20/temmuz
cnnsnyrt..................22/temmuz
aurora79..................24/temmuz
cicekcik..................25/temmuz
SadeceMeyra..........27/temmuz
Pınar&Musti............12/ağustos
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
aymes
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
anjelic
tuanay
ceylin_naz
desdomona
duyguby
ss2302

aay ayrederyacım yaa yarın seninnnnnn gününnn varmı bişeyler hissediyormusun inşallah 9 ay olmazsın regliii

AYREDERYA NASILSIN?
ha kıslar öyle hissedicem diye uğraşmayın...
benim belirtim falan yoktu negatifliğindende emin olduğum için karnım ağrıyor diye bir sürü ağrı kesici içtim...
bırakın sürpris olsun...

evet canım doğru söylüyorsun bakalım bekliycezzz inşallahda bebişelrimiz görücezzz
şimdi en yakın ayrederyaa nın bakalım yarın inşallah öğreniriz meleğinin haberleirni alırız burdannn :Saruboceq:

inşallah şu liste uzaaarr gider sırasıyla hepiniz hamile olduğunuzu öğrenirsiniz canlarım....

Canım bende de hiç belirti yok sadece biraz akıntım var göğüslerimde hassasiyet falan dayok senin de böyle miydi yoksa benim umutlar suya mı düştüü.

güzelim kasıklarımda çok hafif sızlamalar var yani regl geldi gelecek.. kızlarada diyorum heveslenmeyin diye ama onlar benden heyecanlı.... sizin dualarınız yeter hepiniz sağolun..
ama benim hiç umudum yok... belirtide yok.. aramıyorumda..... bekleyip göreceğiz.

inşallah şu liste uzaaarr gider sırasıyla hepiniz hamile olduğunuzu öğrenirsiniz canlarım....

canım zaten hep hamiş dualarıyla bugünlere kadar gelebildik ben inanıyorum gücümüze güç katıyorsunuz... allah herkesin gönlüne göre versin.....:Saruboceq:

ya heveslenmeyinde benim son günlerde ciddi akıntım olmuştu...bende kendi kafama göe mantar ilacı içtim...
bu çocuk sağlam doğarsa şükredin teyzeleri valla hasta olucam nasılsa diye yapmadığımı bırakmadım...
göğüslerim zaten hasta olucaam zamanda böyleydi yani hep şişiyordu öyle yçlarında hassasiyet falan hiç bişii yoktu anlamadım yani...
ama ara ara ani kramplar oldu ben ha oldu ha olucam diye sürekli tuvalete koştum...

aay canım yaaa sapasağlam doğucak inşallahh allah tamamına hayırlısıyla erdiricek canım benim inşallahhh:Saruboceq:

inşallah bakalım...
bekliyorum pazartesi görücem teyzeleri...
çok heyecanlandım..böyle sırasıyla hepinizin haberlerini alıcam inşallah şu takvime göre...
hafta sonu girer bakarım ayrederya bana haber ver olurmu bişi olursa...hasta olursanda haber ver ki inşallah olmazsın...bozulmayın ha en yakın onunki diye öyle dedim...

inşallah dilacımm bebişinle ilgili çok güzel haberler alıcan canımcımm inşallahhh teyzeleri ondan çok güzel haberler bekliyorrrr

Canım sen bebek cinsiyeti diye biyere yazıcaktın ne çıktı sonuç:uhm:

Evet yaa ben de onu sorcaktım.Naptın öğrendin mi cinsiyet tahmininini?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…