Preseed kullananlar

Kibele canım hoşgeldin nerelerdesin bizde senni merak ediyorduk iyimisiniz bebiş sen ???

slm kızlar adetime 8 gün..bakalım kırmızı kart yicekmiyim..
bu arada hasta arkadaşlara geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum..bende bi kaç gündür hastaydım, bugün daha iyiyim çok şükür..Allah herkese şifa bide bebiş versin..

selam canım hoşgeldin inşallah görmessin kırımızılarıda seviniriz umutlanırız şöyle hihoyyyt

canım arkadaşlarım yarın size çok çok daha uzun yazıcam ama şimdi test yaptım ve inanamıyorum mucizem gerçek oldu hamileyimmmmmmmmmmmmmm....
umudumu yitirmiştim 5 gün kala test yaptım biliyorsunuz negatifti...şimdi yani daha iki gün geçti çift çizgi hemen koşup kan tahlili yaptırdım doktor daha yeni oluşuyor ama yüzde 99 gebesiniz dedi aklımı kaçırıcam eşimin haberi yok henüz sizinle paylaşmak istedim bana destek oldunuz birbirimize can yoldaşı olduk hepinize çok çok teşekkür ederim....yarın sabaah upuzuun yazıcam şimdi kafam çok karışık çok garip duygular içindeyim inanamıyorum benim mucizemde gerçek oldu...şaka gibi yarabbim nolur dualarınızı esirgemeyin tutunsun bebişim bna ve rabbim hepnize aynı duyguları yaşatsın..söz veriyorum sizden hiç ayrılmayacağım...tüm preseed ekibine özellikle iki aydır desteğini benden esirgemeyen sürekli telefonda aynı hassasiyetle sorularımı yanıtlayan bülent beye çok çok çok teşekkür ediyorum bu mutluluğu yaşamak gerçekten mucizeymiş...kibelecim seni hiiiç unuturmuyum eşimin haberi yok ilk sana söylicem demiştim aradım telefonuna ulaşamadım bitanem...
sen çok özelsin inan bana senin desteğinide asla yabana atamam bitanem çok sağol...canım arkadaşlarım dua edin bana sizi çok seviyorum...

Canımm çok tebrik ederim allah hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin birtanem :Saruboceq:

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 (14.07.2009):teytey:

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi
ayrederya ...............18/temmuz
cnnsnyrt..................22/temmuz
aurora79..................24/temmuz
cicekcik..................25/temmuz
SadeceMeyra..........27/temmuz
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
aymes
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
Pınar&Musti
anjelic
tuanay
ceylin_naz
desdomona
duyguby

inanın hepiniz için ayrı ayrı dua ediyorm yemin ederim....
nolur inancınızı kaybetmeyin...ben erkenden yaptırdığım o testten sonra nasıl olsa yok diye kafam rahattı bir an önce hasta olayımda preseedle tekrar çalışayım diye düşünürken meleğim benimleymiş şaka gibi....
allahım ya ellerim titriyor şoktayım...

nerdesiniz kızlarrrr preseed bebeğimiz geliyorrr dila06 için halaya gelin:teytey: :teytey: :teytey::teytey::teytey:

Duaların kabul olsun inşallah canım benimmmmm .....özlem çektiğin günlerin tadını çıkar tatlım yaaa hopaaaaaaaaaaaaa:teyteypuyorumnanaktan:teyteypuyorumnanaktan:teytey:

allahımmm şükürler olsun bir arkadaşımızı daha kurtardın acılarından:Saruboceq:

hopaaaaaaa :teytey::teytey::sm_cool::sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…