Preseed kullananlar

Kıslaaar nasılsınız, ben hastayım biraz, çok çabuk hastalanıyorum yaaa :KK43:

geçmiş olsun canım....
sorma benimde bugün biraz ateşim var sanki.. birde midem kötü öğlen yemek yağlıydı işyerindeyim malum... başka yiyecek birşey yok diye yedim ama yemez olaydım... çıkarttım çıkaracam zor tutuyom kendimi....akşam olsada eve gitsek.....

ayrederyacım sorma yaa, ben de tüm sindirim sistemini bozmuşum, midem kötü, başım felaket ağrıyor, yani beni koy bi yere uyuyayım mümkünse, nolacak bu halim? :KK43:

Noldunuz kızlar geçmiş olsun üşüttünüzmü :uhm:

Durucum bilmiyorum ki ne olduğunu, ben son 1 senedir sindirim sistemi hastalıklarına çok çabuk yakalanıyorum, bir de sürekli kendimi mi inceliyorum ne, yok enfeksiyon mu kaptım, yok hormonlarda mı bir şi var, bu sıralar hastalık hastasıyım yani :KK43:

sen nasılsın bakiim güzelim, neler yapıyorsun? Keyfin yerinde mi, anlat biraz...

Durucum bilmiyorum ki ne olduğunu, ben son 1 senedir sindirim sistemi hastalıklarına çok çabuk yakalanıyorum, bir de sürekli kendimi mi inceliyorum ne, yok enfeksiyon mu kaptım, yok hormonlarda mı bir şi var, bu sıralar hastalık hastasıyım yani :KK43:

sen nasılsın bakiim güzelim, neler yapıyorsun? Keyfin yerinde mi, anlat biraz...

Hayatım bir senedir bu sıkıntıyı çekiyorsan bir dr.a görünsen iyi olurdu ...:1closedeyes:
Valla bende bir hafta uyumamış gibiyim birtanem ya bir halsizliktir gidiyor yatıyorum kalkıyorum...havalardan olsa gerek fisfisfis

Durucum doktora gittim her olduğunda, doktor besin zehirlenmesi dedi, bağırsak floram çok zayıfmış, çok hijyenik olmaktan kaynaklanıyormuş, bla blaaaaa :) hastanede yattım birkaç sefer, serum, antibiyotik falan, hastane görmek istemiyorum şu sıralar, bunalıyorum valla.

Hayatım bir senedir bu sıkıntıyı çekiyorsan bir dr.a görünsen iyi olurdu ...:1closedeyes:
Valla bende bir hafta uyumamış gibiyim birtanem ya bir halsizliktir gidiyor yatıyorum kalkıyorum...havalardan olsa gerek fisfisfis

Havalar fena çarpıyor, dikkat et canım...

Durucum doktora gittim her olduğunda, doktor besin zehirlenmesi dedi, bağırsak floram çok zayıfmış, çok hijyenik olmaktan kaynaklanıyormuş, bla blaaaaa :) hastanede yattım birkaç sefer, serum, antibiyotik falan, hastane görmek istemiyorum şu sıralar, bunalıyorum valla.

Canım benim acil şifalar göndersin rabbim inşallah :Saruboceq:

Sevgili Duru cevap icin tesekkur ederim.. ancak anlamadıgım siz yabancı sitelerden mi siparis veriyorsunuz yoksa turkiyede ki ana distributorun web sitesinden mi?? ben almaya niyetlendim de nereden aliim? son kullanma tarihi problemleri yasamamak babında soluyorum

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar:
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan :CüvCüv: :hooray: :nazar: (11.07.09)

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi
dila06......................12/temmuz
ayrederya ...............18/temmuz
cnnsnyrt..................22/temmuz
aurora79..................24/temmuz
cicekcik..................25/temmuz
SadeceMeyra..........27/temmuz
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
aymes
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
Pınar&Musti
anjelic
tuanay
ceylin_naz
desdomona
duyguby

benimde regl tarihim 12 ağustos kızlar....
inş. gelmezde bebişime kavuşurum :CüvCüv: tabiki sizlerdeeeee:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

arkadaslaaaar,
ben bugun hani o ürünün son kullanma tarihinde sorun cıkan firma vardıya,orayla görüştüm.Ürünlerin orjinal olup olmaması,son kullanım tarihi ve fiyatlar konusunda.Cevap geldi.Öncelikle artı baska bir firma tarafından dağıtım ve satış yapılıyor.Gerci kardes kuruluşlarıda olabilir yeni firma ama sorun değil.

cevap:preseed ürününün satışı artık, Artı Sağlık tarafından yapılmamaktadır.
Preseed ve Babystart Ürünlerinin Türkiye ve K.K.T.C. Distribütörü
FertilTr Üreme Sağlık Ürünleri Dış Tic. Şti' dir.
Bu nedenle, son kullanma tarihleri ile ilgili herhangi bir problem
olması mümkün değildir. Preseed ürünlerinin son
kullanım tarihleri 01/2011'dir.
FertilTr Üreme Sağlık Ürünleri Dış Tic. Şti.

sipariş ve bilgi için 2 link verdiler ama yazmak yasak mı bilmiyorum.şu an yazmıyorum.6lı paket 59tl,
6lı derken ne kastediyor bilmiyorum.6 kullanımlık mı acaba??

ben bugun sipariş veriyorum.Tr den alınan ürünlerden de hamiş kalan arkadaslarımız var nasılsa artık :)))

arkadaslaaaar,
ben bugun hani o ürünün son kullanma tarihinde sorun cıkan firma vardıya,orayla görüştüm.Ürünlerin orjinal olup olmaması,son kullanım tarihi ve fiyatlar konusunda.Cevap geldi.Öncelikle artı baska bir firma tarafından dağıtım ve satış yapılıyor.Gerci kardes kuruluşlarıda olabilir yeni firma ama sorun değil.

sipariş ve bilgi için 2 link verdiler ama yazmak yasak mı bilmiyorum.şu an yazmıyorum.6lı paket 59tl,

ben bugun sipariş veriyorum.Tr den alınan ürünlerden de hamiş kalan arkadaslarımız var nasılsa artık :)))

Hayatım zaten satışı vardı trden ben şahsen fahiş fiyatlarda olduğu için tercih etmedim 3 katı fiyatına 3 kutu (18 adet) alırım neden böyle olsunki :uhm:...Tabi tercih meselesi birtanem ...

arkadaslaaaar,

Canım 6lı derken paketin içinden 6 tüp çıkıyor, her biri tek kullanımlık, o ay senin açlışma kapasitene göre değişiyor bitme olayı, bir paketi 2 ay kullanan da var yani ay başına 3 tüp, ayrıca yabancı siteden 16,5 dolara alıyorsun yani 25-26 TL civarı bi şi.mafoldumben

Canım 6lı derken paketin içinden 6 tüp çıkıyor, her biri tek kullanımlık, o ay senin açlışma kapasitene göre değişiyor bitme olayı, bir paketi 2 ay kullanan da var yani ay başına 3 tüp, ayrıca yabancı siteden 16,5 dolara alıyorsun yani 25-26 TL civarı bi şi.mafoldumben

tesekkurler canım,bilgi için.

durucum sen de haklısın tabi,ayrıca alternatif sunman da cok guzel.ama ne bileyim,buradan alınca ,bi sorun olduğunda irtibat daha yakın görünüyor.Şimdi hem kredi kartı olayınada girmeden havale ile halledicem.
bakalım insallah işe yarar:))

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar:
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan :CüvCüv: :hooray: :nazar: (11.07.09)

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi
dila06......................12/temmuz
ayrederya ...............18/temmuz
cnnsnyrt..................22/temmuz
aurora79..................24/temmuz
cicekcik..................25/temmuz
SadeceMeyra..........27/temmuz
Pınar&Musti............12/ağustos
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
aymes
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
anjelic
tuanay
ceylin_naz
desdomona
duyguby
kukuleta09
ss2302

Durucum canım senin siparişler geldi mi?
Hayatım ben dursuna söylemiştim biraz geç geliyor o yüzden kaydirigubbakcemile3 henüz yok birtanem bekliyoruz 4 ağustos dedilerya belki gelir o tarihe kadar hem zaten sevgili myomum beni bekletiyor zaten dr. arasın bakalım nolcak onu bekliyorum a.s
tesekkurler canım,bilgi için.

durucum sen de haklısın tabi,ayrıca alternatif sunman da cok guzel.ama ne bileyim,buradan alınca ,bi sorun olduğunda irtibat daha yakın görünüyor.Şimdi hem kredi kartı olayınada girmeden havale ile halledicem.
bakalım insallah işe yarar:))

yüreğin nasıl ferah olacaksa onu yap birtanem hayırlısı olsun inşallah opuyorumnanaktan

arkadaslaaaar,

arkadasim sip vermeden once soyle bir bakip insanlar bunca sayfa ne yazmislar diye okusaydin veya sorsaydin. TR de 45 e satan yerler de var 6liyi. havale veya irtibat acisindan. o firme kazikliyor milleti. gerci onlar da vergisi susu busu o fiyata geliyordur.

biz ebaydan bir yer bulduk. 25 dolara kargo dahil hem 25 ovulasyon testi hem de 6li preseed gonderioyorlar. cok cok daha hesapli. 40 milyona yani.

sip verdiysen yapilacak bir sey yok tabi.

X