Preseed kullananlar

canim vajinal bir jel. icine sikiyorsun. sonra iliskiye giriyorsun. ovulasyon testleriyle yumurtlama gününü takip edip ona göre yaparsan daha sansli oluyorsun. internetten siparis ediliyor. yan etkisi yok. sperm dostu bir ürün

çok sağol, teşekkürler

kızlar bişey sorcam preseedi yumurtlama döneminizde hergün mü kullandınız yoksa gün aşırımı dün mesela kullandık bugünde kullansakmı yoksa yarınmı kullansak ne bilim preseedsiz mi olsa hamiş kalanlar nasıl kullandı

çiçek canım ne zaman ilişkide bulunuyosan o zaman hep kullan bence canım

çiçek canım ne zaman ilişkide bulunuyosan o zaman hep kullan bence canım

saol canımcım geçen ay hergün kullandımda bu ay acaba bi gün kullanıp bi gün kullanmasammı gibi bi düşünce oluştu saçma ama işte nebilim durduk yerde kafama takıldı kullandım bile zati :kedi:

ne doğru demiş doktorun..ama biz beceremiyoruz bu takmama işini :1ninca:

a.s

iyi yapmışsın tatlım inşallah hemencecik gelsin bebişin

inşallah... bekliyoruz hepimiz melek yüzlülerimizi Allahım tez zamanda bebişlerimize kavuştur bizi :Saruboceq:

Preseed kuşları nerdesiniz? H.sonu kimse takılmıyor anlaşılan buralara, ben de geç kahvaltı üzerine çay keyfi yaparken bi takiliim dedim, nasılsınız bakiim?

Slm Anjelic,nasılsın?Ben henüz kahvaltı bile yapmadım.Ölüyorum açlıktan.Kocam lütfeder hazırlanırsa kahvaltıya gideceğiz:)

Merhaba akadaşlar...Ben uzun bir zaman önce yazmıştım buraya.Bizde bir süredir bebiş istiyorduk bir arkadaşımdan preseedi duymuştum ve almıştım sonra buradaki yazıları okudum.Sağolsun arkadaşlar benim adımı da preseed kullananlar listesine yazmış çok sevinmiştim.Bugün reglim gecikeli 1 gün oldu ve test yaptım pozitif çıktı.Allah hepinize nasip esin en yakın zamanda.Preseedede çok teşekkürler.Birde arkadaşlar nolur çok stres yapmayın inann stres yapmayınca süreç çabuklaşıyor.Ben yaptıklarımı da anlatayım da belki faydası olur size.Düzenli olarak polen bal karışımı yedim her sabah,elme yağı kullandım 1 hafta kadar,stres yapmadım bir de tabi pre seed.Hoşçakalın.Mutlu haberlerinizi takip edicem...

duducannnnn....arkadaşım süper bir haber bu, valla umudumuza umut kattın yahu..gel bi öpiim seni opuyorumnanaktan sen ne kadardır bebiş istiyordun, birde bir sorununuz varmıydı cevaplarmısın sakıncası yoksa a.s.

duducan tebrrrriiiiiiiklerhihoyyyt çok sevindim canım, hayırlı olsun, inşallah sağlıklı güzel bir 9 ay 10 gün geçirirsin, peki ne kadardır istiyorsun bebiş? Bir de elma yağını nasıl kullanıyordun analatbilir msiin?

ayyy canım benim seni çok çok tebrik ederim allah hayırlısıyla ve sağlıkla tamamına erdirsin canımmm :Saruboceq: darısı bizlerin başına inşallah :Saruboceq:

duducan tebrikler canımmm preseedle kaçıncı denemende tuttu tatlımmmm bizlere de umut oldunnn

Çok sağolun arkadaşlar inanın kimseyle paylaşamadığımız şeyleri burada yazabiliyoruz çok iyi oluyor çünkü herkez birbirini anlıyor.Bizim çok olmamıştı aslında denemeye başlayalı 4. aydı ama biliyorsunuz insan sabırsız oluyor bir de planlama yapmak gerekiyor o yüzden tarih önemliydi.Elma yağı adaçayı yağı olarak ta geçiyor.Bende hamile kalmak isteyenlere kür başlığı altında buradan okumuştum Sağolsun arnavut güzeli arkadaşımız paylaşmıştı ondan öğrendim.Kanalları açıyormuş.Şöyle yaptım reglim bittiği gün en küçük tamponların ucunu adaçayı yani elme yağına bulyıp gece ytarken taktım 1 hafta yaptım daha uzun süre uygulayanlar da var.Beni yakmadı ama bazı arkadaşlar hafif yaktı diyor .Hadi inşallah arkadaşlar.Çok sağolun teşekkürler...

Pre seedide bekleyin diyorlarya 15dk.Biz beklemedik.Bir de ilişkiden sonra bayağı bir süre belimden yukarısını duvara dikip bekledim altıma bolca yastık koyup.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…