Preseed kullananlar

evet canim, o iki defa yakalamis bide bu sansi. ama Allah ol demeyince olmuyor, biz sadece caba gösteriyoruz. Allah bosa cikarmasin:)

durucum bende çok istiyorum saçlarıma yakmayı, hem beslesin hemde daha koyu olsun istiyorum..hep koyu kestane boyatırdım, bayadır boyatmıyorum..denemekte fayda var bu hint kınasını..koku yapıyormu diğer kınalar gibi?

aynılarını bende yaptım bu ay, yalnız ben diğer ovulasyon testlerinden kullandım..inşallah hamişsindir..benim daha günüme çok var..rabbim fazla aratmasın inşallah...bu topikte hamiş olmayan kalmaz inşallah ta bundan sonra preseed diye bağrınırız her yerde opuyorumnanaktan

duru kolay gelsin canım sana hadi bakalım inşallah güzel olmuştur canımmm
Canım hiçte kolay olmadı anammmmm mahvoldu heryer vallahi ne alem bişeymiş kan aktı resmen ortalık bulandı kaydirigubbakcemile3

hihoyyyt ayna ayna söyle bana kaydirigubbakcemile3

yok canım yaa maalesef

ben ovulasyon mikroskobu kullandım ona göre dün olmam gerekiyodu
biraz daha bekleyeyim bakalım

ama mikroskoptan endişe ettim acaba yanlış zamanda mı yumurtlama gösterdikiiii
hadi canım hayırlısı güzel haber vrirsin inşallah neşemizi buluruz biraz :Saruboceq:

hadi ya benim eşimde sorun yok ama CADIARZU inşallah işe yarar..ben bu ay nedense pek ümitli diilim kızlar...
ümidini yitirme her zaman bir ümit vardır cicim a.s.

Son düzenleme:
slm gece kuşları, nasılsınız?
slm canım yerimseniben

canım ya resmen gübre kokusu düşün adam bana bu gecelik sen diğer odada takıl dedi kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar inşallah hayırlısıyla hepimiz sırayla güzel haberleri alırız yüreğinizi ferah tutun :1hug:

haklısın durucum..zaten hep ufakta olsa bi ümit oluyor insanın içinde kırmızıları görene dek..

canım ya resmen gübre kokusu düşün adam bana bu gecelik sen diğer odada takıl dedi kaydirigubbakcemile3

ay işte bunun için sormuştum..benim kociş hiç sevmez kına kokusunu..bunda kesin beni kapı dışarı eder kaydirigubbakcemile3

kına koksa iyi hayatım ben kına kokusuna kurban olayım bu hint kınası başka bişey kokuyor günaha gimiyim şimdi söylenip :bbo:

tatlım sana hayırlı geceler diliyorum ufaktan uyumaya çalışayım ben kendine cici bak ümtlerine sahip çık yerimsenibena.s.

saol canım, sanada hayırlı geceler..teşekkür ederim desteğin için a.s. görüşmek üzere kaydirigubbakcemile5

bende aynen senin gibi yaptım.. bal+tarçın+çörekotu +ovüls. da tespit ettim günümü preseed de takviye...
bekliyoruz bakalım hayırlısıysa gelecekler melekler....alkisalkisalkis

bende aynen senin gibi yaptım.. bal+tarçın+çörekotu +ovüls. da tespit ettim günümü preseed de takviye...
bekliyoruz bakalım hayırlısıysa gelecekler melekler....alkisalkisalkis

inşallah canım gelceklerrrr :Saruboceq: bir nevi savaşa hazırlanır gibiyiz yaaa kaydirigubbakcemile3

Günaydın arkadaşlar hayırlı cumalar,
ben 10 günlük bi gecikmeden sonra bugün hastalandım
bidahaki ay pre seedle çalışmalara devam edeceğim

bende ayın 13 ünde bal çörekotu tarçın yicem ayın 18 inde eşime spermiogram yapılıcak...
inşallah bişisi çıkmazda böyle uğrşamaya devam ederük...
çocuu yapması zevkli oliyiiii :))))
ay şaka bir yana ben bu ay regli günümü beklerken çok rahatım hani erkenden kan tahlili yaptırdımya o yüzden psikolocim çok rahat...
elimde 10 kullanımlık preseedimde var...
birkaç ay idare eder beni..
hadi kıslar boş durmayın gidin çalışın alıcas bu ay haberlerinisi....

aay güldürdün beni dilacım sabah sabah:))))
inşallah tahlil sonuçları güzel çıkar tez zamanda hamiş kalman dileğiyle arkadaşımm :Saruboceq:

hep gülelim allah ağlatmasın hihi...
bu arada kafaya takmayıınnnnn...
doktorum bana dediki 5 sebep vardır 1 i eşin kaynaklı 4 ü sen kaynaklı sen kaynaklıda
1 yumurtlama olmuyordur
2 kist vardır
3 tüpler tıkalıdır
bu üçü tedaviyle halledilir ama 4 üncüsünü çözemem o da psikolojiktir istiyorum istiyorum dersin o anda sperm yumurtaya ulaşmaz...
kafan rahat olacak herşeyden önce bebek istiyorsan onu istediğini unut dedi...canım binim bak şimik yazarken ne çok sevmişim doktorumu onu anladım...
unut oni unut oni unut oni.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…