Preseed kullananlar

hahahaaa doğru söylüyorsunc anımmm unutmak gerekkkkkkk

bizim hepimizde şu 4.neden var......:bbo: -tatlicadiarzu-

evet yaa nasıl rahat olunurki tamam ben rahatım gibi ama değil gibide ne bilim yaa kafamdan atamıyomki ay diyorum kasığım ağrıdı yumurtluyorum ay şu oldu şöyle ay bu oldu böyle tv izliyorum bebekler çıkıyor reklamlarda bla bla bla......

ben valla iki aydır artık hiç sallamıyorum diyebilirim o kadar rahat ettiki kafam kendimi yırtsam da olmuyosa olmuyo işte bari tadını çıkarayım diyorum heheh

Kıslar ben de sizdenim, çok rahatım zannettiğim aylarda bilinçaltında da olsa taktığımı hamile kalınca anladım, ben de o ay tüp bebek tedavisine başlayacaktım, bir türlü regl gelmeyince baktım ki hamileyim, şimdi bu psikoljik diil de ne? :)

hadi yaa hayırlısı olsun diyelim canım ya inşallah hemen gelir bebişi(

[
hadi yaa hayırlısı olsun diyelim canım ya inşallah hemen gelir bebişi(

inşallah diyelim ceylancım, herşeyin hayırlısını istemek gerek...

KİBELECİM 2 GÜN ÖNCE TEST YAPMIŞTIM SİLİKTE OLSA HİÇBİR BELİRTİ YOKTU :umursamaz:

pınar&musti güzelim 2 gün önce yaptığın tahlil çok erken bence, sen yarın veya öbürsü gün bi denesene, inşallah gönlündeki olur canım.

arkadaşlar valla ben okuyamadım tüm forumu çok uzun
şu preseed,in ne işe yaradığını yan etkileri olup olmadığını, nasıl kullanıldığını ve ne kadar işe yaradığını biri anlatabilr mi
valla hasta bakıyom ondan okuyamadım hepsini

iyiyim meyracım nolsun sıcak evde takılıyorum bugün biyere gitmiycem tembellik edicemmm sen nasılsın kibelem nerelerde gelmemişşş

canim vajinal bir jel. icine sikiyorsun. sonra iliskiye giriyorsun. ovulasyon testleriyle yumurtlama gününü takip edip ona göre yaparsan daha sansli oluyorsun. internetten siparis ediliyor. yan etkisi yok. sperm dostu bir ürün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…