Preseed kullananlar

saolasın canım rabbim sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin inşallah rahat ve sağlıklı bi hamilelik dönemi geçirirsinn darısıda biz bekleyenlere de olsun bizlere de dua et olurmuuu

Çok sağolun arkadaşlar inanın kimseyle paylaşamadığımız şeyleri burada yazabiliyoruz çok iyi oluyor çünkü herkez birbirini anlıyor.Bizim çok olmamıştı aslında denemeye başlayalı 4. aydı ama biliyorsunuz insan sabırsız oluyor bir de planlama yapmak gerekiyor o yüzden tarih önemliydi.Elma yağı adaçayı yağı olarak ta geçiyor.Bende hamile kalmak isteyenlere kür başlığı altında buradan okumuştum Sağolsun arnavut güzeli arkadaşımız paylaşmıştı ondan öğrendim.Kanalları açıyormuş.Şöyle yaptım reglim bittiği gün en küçük tamponların ucunu adaçayı yani elme yağına bulyıp gece ytarken taktım 1 hafta yaptım daha uzun süre uygulayanlar da var.Beni yakmadı ama bazı arkadaşlar hafif yaktı diyor .Hadi inşallah arkadaşlar.Çok sağolun teşekkürler...

bu ay olmazsa bende deneyebilirim bu dediğini..tşk..Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini..darısı bizim başımıza...

arkadaşlar ovution testlerle başım dertte 2 gün önce silik çizgi çıktı bende tamam az kaldı diye düşünüyordum ki dün hiç çizgi çıkmadı bakalım bugün ne olacak...
allah allah anlamadım normal bir durum mu bu..bu arada preseed i süreklii kullanoyorum.boşuna mı gidiyor acaba....

canım ben örneği aldıktan sonra bi kenara bırakıyorum belli aralıklarla kontrol ediyorum iyice kurumuşmu diye
eğer iyice kuruduysa bakıyorum kurumadıysa biraz daha bekliyorum ışığa tutunca daha iyi belli oluyo kuruyup kurumadığı
bazen uzun sürede bazen kısa sürede kuruyo belli olmuyo canım miktarına havanın sıcaklığına göre değişiyo sanırım

olabilir canım ben nerdeyse 1 ay uğraştım çözene kadar kurumadan şekiller doğru bilgi vermez sana iyice kurumasını bekl canım kurumuşmu diye elinle de kontrol etme ışığa tutarsan dediğim gibi çok belli oluyo kuruyup kurumadığı

olabilir canım ben nerdeyse 1 ay uğraştım çözene kadar kurumadan şekiller doğru bilgi vermez sana iyice kurumasını bekl canım kurumuşmu diye elinle de kontrol etme ışığa tutarsan dediğim gibi çok belli oluyo kuruyup kurumadığı

tamam tatlım, tarif ettiğin şekilde yapıcam, ben kaçıyorum seni çok öpüyorum.

duducan tebrik ederimmmmm. :teytey: bir kisi daha eklendi listeye. hemenn listeyi bulup seni de ekliyim, ayrederya gelmemis bugün.

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar: edasi geliyorrrr
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez :nazar:
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı. :nazar:
13-duducan 4. ayda :nazar:

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
cicekcik
dila06......................12/temmuz
ayrederya ...............18/temmuz
minipisi
SadeceMeyra..........27/temmuz
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
aymes
nehir01
osmaniye80
cnnsnyrt.............22/temmuz
starsuzie
made
Moonlight
Pınar&Musti..........12/temmuz
anjelic
tuanay
ceylin_naz
desdomona

30 kisiymis kizlar deneyen preseedi. alttaki liste uzamasin insallah üstteki liste uzasin :Saruboceq:

Konuyu Toplam 2 Kullanıcı okuyor. (2 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
SadeceMeyra, Duru_+

durucuk hosgeldin, kinali kuzummm :)))

X