Preseed kullananlar

ay ilahi kaydirigubbakcemile3
arastirmadilar mi hemen?

ben burda midem yüzünden gittim acile. seruma novalgin karistirdilar yarim saat sonra dirildim:) halbuki ne yanlis bisey, karin agrilarinda kesinlikle agri kesici verilmezmis agrinin sebebini bulmadan. bide burasi avrupa olcak düsün!!!

ama tr de apandisitim patladiginda dr yüzüme bakar bakmaz apandisit demisti. burda bi arkadasinkini 3 gün anlamadilar ama apandisitmis. tükürüyüm böyle avrupaya

duru geçmiş olsun canım yaaa o kadar mı sancılı oldun sen kıyaamammm

saçlarında hayırlı olsun:))
Canım sorma valla anam gidiyom ben dedim gittim :)) saçlarıma gelince valla inşallah hayır olur bende bilmiyorum ne çıkacak 10 dk sonra yıkayacağım şebek olmayayımda inşallah yoksa annem beni oyar valla kaydirigubbakcemile3
ay ilahi kaydirigubbakcemile3
arastirmadilar mi hemen?

ben burda midem yüzünden gittim acile. seruma novalgin karistirdilar yarim saat sonra dirildim:) halbuki ne yanlis bisey, karin agrilarinda kesinlikle agri kesici verilmezmis agrinin sebebini bulmadan. bide burasi avrupa olcak düsün!!!

ama tr de apandisitim patladiginda dr yüzüme bakar bakmaz apandisit demisti. burda bi arkadasinkini 3 gün anlamadilar ama apandisitmis. tükürüyüm böyle avrupaya

Hayatım burda acillik oldunmu hemen basıyorlar serumu iğneyi para tuzağı işte ..Sorunun kaynağını araştırmak hemde genel bir muayene için yarına randevu aldım jinekologtan

he apandisiti yüzünden anlayabiliyorlar evet eşimede öyle olmuşttu dr. suratına baktı apandisit dedi zaten doğru dürüst anlayabildikleri cuk oturttukları yegane şey o kaydirigubbakcemile3

hadi ya, esindemi apandisitzede:))

saclarin nasil oldu canim erak ettim, bi resmini eklesene albümüne bakim:)

ay geömiş olsun muyracım yaa iyi bak kendine

duru kötü olmaz canım merak etme süreyi iyi ayarla yeter tatlım

ceylancim ne olsun, bademcikler sisti üsüyürum burda hava soguk, firtina yagmur...

bitanem sana bademciğe birebir bir öneride bulanayım bende çok çekerim bademcik derdini
sütü mümkünse dayanabileceğin kadar ısıt hatta kaynat fincana aldıktan sonra içine çay kaşığının ucuyla toz karabiber at varsa biraz bal olmadı bir kesme şeker at sıcak sıcak iç bana iyi geliyor belki sanada iyi gelir şifa niyetine canım

iste kapali olmanin avantaji: saclarin mahvolsa bile kimse görmüo. bende kizil yaptim bi kere ama saclarim o kadar karanlikki tutmadi:)

bi kerede gecicic boyayla mor yapmistim oda lacivert gibi olmustu sacimda kaydirigubbakcemile3

bitanem sana bademciğe birebir bir öneride bulanayım bende çok çekerim bademcik derdini
sütü mümkünse dayanabileceğin kadar ısıt hatta kaynat fincana aldıktan sonra içine çay kaşığının ucuyla toz karabiber at varsa biraz bal olmadı bir kesme şeker at sıcak sıcak iç bana iyi geliyor belki sanada iyi gelir şifa niyetine canım

hemen deniyim canim, iki gündür ömrümü yedi bademcikler:)

bide annem kara turpu rendeleyip sarmisti kücükken 1 saat filan durdu bogazimda. ama öldüm, öyle yakti kiiii. 10 sene filan hic olmadim bademcik, ama sanirim etkisini kaybetti. yeniden yapsam olur mu ki? artik essek kadar olduk kaydirigubbakcemile3

hadi ya, esindemi apandisitzede:))

saclarin nasil oldu canim erak ettim, bi resmini eklesene albümüne bakim:)

ya garibim ondanda ameliyat oldu :) saçlarımı yıkamaya gidiyorum kızlar ardında duş alayım meyram fönü açamam bu saatte ıslakkende anlamayız herhalde yarın çekerim şöyle şuh bir foto canım koyarım profile kaydirigubbakcemile3 hadi ben şimdilik dittim kızlar yoksa kel kalcam öptümmmmmm kocamannnnnnn Şeniz

ya kızlar ben bu ay bal tarçın çörekotu karışımı yaptım
preseed kullandımm
şu focus ovulasyon testini de kullandım
pozitif gördüğüm zamana göre dün adet olmam gerekiyodu
mikroskop yanılmış olabilirmi yaaaa yanlış pozitif gösterme ihtimali varmı acaba ovulasyonu
acaba yumurtlamadımmıki halaa
hamişş gibi de hissetmiyorum hiççç
şu adet olamamak sinirimi bozuyo gergin gergin hissediyorummm

duru kolay gelsin canım sana hadi bakalım inşallah güzel olmuştur canımmm

ya garibim ondanda ameliyat oldu :) saçlarımı yıkamaya gidiyorum kızlar ardında duş alayım meyram fönü açamam bu saatte ıslakkende anlamayız herhalde yarın çekerim şöyle şuh bir foto canım koyarım profile kaydirigubbakcemile3 hadi ben şimdilik dittim kızlar yoksa kel kalcam öptümmmmmm kocamannnnnnn Şeniz

koy bakalim suh bir fotoda görsünler alemde böyle güzellikler de var:)))

ya kızlar ben bu ay bal tarçın çörekotu karışımı yaptım
preseed kullandımm
şu focus ovulasyon testini de kullandım
pozitif gördüğüm zamana göre dün adet olmam gerekiyodu
mikroskop yanılmış olabilirmi yaaaa yanlış pozitif gösterme ihtimali varmı acaba ovulasyonu
acaba yumurtlamadımmıki halaa
hamişş gibi de hissetmiyorum hiççç
şu adet olamamak sinirimi bozuyo gergin gergin hissediyorummm

canim anlamadim dün adet olmali miydin? eger öyleyse ve elinde ovuls test varsa bir tane yap bakalim, cift cikarsa hamile olabilirsin, hamilelerde de LH yükselir biliosun:)

ayyy heyecan yaptim simdi ceylancim yaaa.

senin hikayen neydi canim, kisacaikda olsa anlatirmisin?

yok canım yaa maalesef

ben ovulasyon mikroskobu kullandım ona göre dün olmam gerekiyodu
biraz daha bekleyeyim bakalım

ama mikroskoptan endişe ettim acaba yanlış zamanda mı yumurtlama gösterdikiiii

ooff offf cnm benim adetlerim düzensiz bu ay da olmadıysa 1 yıldır bekliyorum bebek için
ocak ayında doktora gittim 3 ay klomen kullandım yumurtalar çok güzel gelişti bebiş gelmedi
bende doktora gitmekten vazgeçtim
kendi çapımda uğraşıyorum işte gelsin eşşek sıpası diyee
eşimin değerleri çok güzel ama bebiş gelmiyo ovulasyonu yakalasak da işte nasip demekki herşey diyorum

senin durum neydi meyracımm

mikroskoba güvenirsem dün olmam gerekiyodu işte ama mikroskoptan emin olamıyorumm

insallah tutmustur canim. heycanla beklioum seni:)

benim durum: esimde sorun yok. bende sag tüp yok:) normal yoldan olur dedi dr.
ekimde dönüs yapicaz anayurda:) o zamana kadar olmazsa preseed son umudum, asilama yaptirmayi düsünüyorum bakalim...

hayırlısı meyracım inşallah ekime kadar gelir bebişin canım
hem biliyosun kibele de tek tüple hamiş kaldı maaşallah

gözünün önünde örnek de var yani:)

X