Preseed kullananlar

Merhaba kizlar ben de bu ay ilk defa preseed kullandim..yumurtlama zamaninda 2 kez. Adete 5 gün kaldi ama umutlu deilm adet belirtileri basladi her ay oldugu gibi..bakalim hayirlisi allahtan yinede..

merhaba canım bende ilk kez kullandım. adetime 1 hafta var ama adet belirtlerim başladı yavaştan. umudum aalıyor benimde. seninle aynı durumdayız yani birdahaki ay yeniden kullancam jeli. eşim birde macuna başladı bakalım birde böle deniycez. hayırlısı artık..

Ahh canimm ayni durumdayiz desene.hayirlisi dubakalim allahtan ümit kesilmez

bende aynı durumdayım yarın adet gunum ağrılarım belırtılerım var ama resmen yok sayıyorum ınkar edıyorum ve bılıyorum bu stresle sadece gecıkır

Kizlar ben bisi sorucam
Her yumurtlama dineminde kasik agriniz oluyor mu? Benim bu 3. Ayim klomen kullandigim. Ilk 2 ayda yumurtlama donemletumde hissediyordum kasik agrisi ve bol akinti. Fakat bu ay hic kadik agrim yok akinti da az.
Boyle olup yumurtlayan var mi?
Bu ay da boyle bosa geçmesin yahu

kızla sagolun ıyı dılekleriniz için inş Rabbim kucağımıza almayı nasip eder isteyen herkese de nasip etsin. ben 14 aydır uğraşıyorum olmadı buradan gorup deneyım dedim 12-14-16-18. günler kullandım 12,gun 3ml dier günler 2 ml kullandım yatakta kullandım 5 dkka sonra bırlıkte olduk her ay yumurtlama gunu akıntım olur hatta hafıf kanamam bıle oluyodu bu ay olmadı hatta ben yumurtlamadığımı duşundum adet sancılarım yıne oldu hatta hala var hıc bır fark yok erken gebelik testıyle adet gunum ogrendım Rabbim bu duyguyu ısteyen herkese nasıp etsın

Hayırlı olsun canım biizde kullanalım o zaman sen nerden aldin eczaneden mi

Wuuwww bu ara hamile kalan kalama maşallah hepimiz kalalim inşallah kalan arkadaşlar jeli nasıl kullandiniz bi anlatın hele bizede motive olsun
Cnm yatarak,iliskiden 10-15 dk once 4ml. 5 dk sonra da ikinip fazlalığı çıkarttım.Yani ben aynen icinde yazılanlara uydum.Ama nemlendirmek icin girişine sürüp hamile kalanini da okudum.Sizden de bebek haberleri alalım inşallah.

Funda tebrik ederimmm. Çokk guzel bur duygu olmali :))) sen de yumurtlamadigini dusunmussun bu ay peki kasik agrinda mi olmadi ? Ben de yumurtladigimi hissederdim ama bu ay hic bir belirti yok sdc o seffaf akinti var biraz.

Sabah sabah bu haber iyi geldi, tebrikler, sağlıkla kucağına alırsın inşallah, darısı başımıza ...

ben ınternetten sıparıs verdm canm 5 ovulasyon 2erken gebelik testı paket halınde 150 cıvarıydı.
Amelie kasık ağrım da olmadı anlamadım yanı hıc umudunu yıtırme Rabbim buyuk ins sızde en kısa zamanda bu duyguyu yasarsınız

:) insallah funda. Hayirlisiyla hepimiz insallah

InşaAllah canım ben yaklaşık 3 senedir istiyorum bu jeli 1 ay kullandim ama adet oldum bu dahaki ay klomen ile kullanıcam inşallah sevinçli haberi bi dahaki ay veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…