Preseed kullananlar

rabbim kucagına almayı nasip etsin canım. bende bu ay preesed jel kullandım hayırlısı adetime 10 gün var daha. inşallah hayırlısından verir Rabbim.. dualarını eksik etme canım..

Cok teşekkür ederim,hep ettim dua ediyorum da minacim,saglikla hayirlisiyla isteyen herkesin kucakları bebisleriyle dolsun inşallah

Canımmmm bnm temiz kalpli arkadaşım bende sana çok teşekkür ederim benimle devamlı dertleştiğin beni dinlediğin için bütün gelişmeleri benimle paylaştığın için öyle mutlu oldum ki hamilelik haberine inş sağlıkla kucağına da alırsın mutluluğun daim olsun :*
:KK60::KK36::KK60:

bende 1.5 yıldır evliyim. 1 yıldır bebek istiyoruz ama olmuyor. sorunumuz yok. sadece eşimin morfoloji %8 düşük değilmiş ama yüksekte değil diyor doktor. hsg cekildim hormonlar temiz yumurtalıklar calışıyor. eşimin spermiyogram sonucu iyi ama olmayınca olmuyor işte. preesed jel aldım işte bu ay kullandım onu. adetime 10 gün var. olmadı mayısta bizde aşılama yaptırcaz. hayırlısı artık
Canım inşallah emeklernin karşılığını alırsın. Bize de umut olursun hadi bakalım inşallah 10 güne kalmadan bizi sevindirirsin

Bnm adet başladı kızlar hiç gecikmedi sabah geldi olmadı yine bidaha ki aya artık yine jel kullancam kısmet bakalım :KK61:

merhaba arkadaşlar bende sızın yazdıklarınızı okudum ve bu ay preseed alıp kullandım benımde beklenmeyen adet tarıhım 20 mart ama adet ağrılarım var ne günler gecmıyor:KK43:

Merhaba :) çook sevindim çook bak kolaylikla geldi bebegin :) insallah saglikla da kucagina alirsin. E bize de dua et olur mu :)

Evet cok anlamli,duandan cok ettim fıstık,inşallah canım hepimiz saglikla alırız kucaklarımıza bebislerimizi...Hepinizden guzel haberler bekliyorum, olacak inşallah.

Merhaba kizlar ben de bu ay ilk defa preseed kullandim..yumurtlama zamaninda 2 kez. Adete 5 gün kaldi ama umutlu deilm adet belirtileri basladi her ay oldugu gibi..bakalim hayirlisi allahtan yinede..

Merhaba kizlar ben de bu ay ilk defa preseed kullandim..yumurtlama zamaninda 2 kez. Adete 5 gün kaldi ama umutlu deilm adet belirtileri basladi her ay oldugu gibi..bakalim hayirlisi allahtan yinede..
hayırlısı olsun canım. ama adet belirtileri ile gebelik belirtileri çok benziyormuş. kırmızıları görene kadar umut vardır :KK37:

X