Preseed kullananlar

bende bu ay preseed kullanmayı düşünüyorum.1 yıldır gebe kalamıyorum:KK43:Bütün testlerimi yaptırdım hiç bir sorun çıkmadı.Geçen ayda hsg çektirdim kanalların ikisi de açık çok şükür.eşim test yaptırdı 129 milyon spermi.Hız ise yuzde 30 çıktı doktor proxed plus verdi.Bir aydır kullanıyor.ama bu ayda olmadı.Umarım preseed işe yarar.Allah hepimizin yardımcısı olsunn arkadaşlar.Aminnnn

Hoşgeldin Melek :) Preseed sende ise yarayacaktir mutlaka.Bir sürü sorunu olup bu jelle hamile kalanları okuduktan sonra sizin de sonuclarınız masallah cok guzel,olacaktır inşallah.

Hoşgeldin Melek :) Preseed sende ise yarayacaktir mutlaka.Bir sürü sorunu olup bu jelle hamile kalanları okuduktan sonra sizin de sonuclarınız masallah cok guzel,olacaktır inşallah.
inşş:KK43: Çok yıprandığımı hissediyorum umarım bu jel mucizem olur Teşekkür ederim iyi dileklerin için..İnş hepimizi güzel günler bekler

Mrb arkadaşlar eşimin sperm sayisi 12 milyon hiz% 60 bnde bi sorun yok preseed jel erkek inferlitesinde olumlu sonuç alınabiliyor mu

Yaklaşık 1.5 ay once gebelik belirtilerine ve baska topiklere bakarken yine bu kulüpte preseed diye bir seyden bahsettiklerini farkettim.İste o an hayatımın anıymis,simdi anlıyorum.Evet bu urun,ve söylenenler bende merak uyandırdı ve pesine düştüm hemen.Ve tabii bu topigin okuduğum yüzlerce sayfasından sonra almayı kafaya koydum.
Denemelerimizin 4.ayiydi.İlk ay kimyasal gebelik,2.ay kısa ama verimli bir prolactin tedavisi,3.ay ovulasyon döneminde yaşadığımız ufak bir talihsizlik ama pes etmeden yine deneyip o ay da umutla beklemek...Ama davetsiz misafir kırmızıların gelişiyle umutların suyadüşüp yıkılma ani...
Ve son adet dönemimin 4.gunu buyuk bir inançla kullanmaya başladığım incir kürü ve takviye amacli solgarin bir hapı,tabii ki folik asit,yumurtlama gunüne kadar Manisa mesir macunu her gun 1 tatlı kasığı ve ovulasyon kitiyle yumurtlama günleri civarında yani 10.ve 12 gun İLK KEZ PRESEED JEL'den her beraberlik oncesi 4ml kullandım.Hangisi bilmiyorum ama bu saydıklarım benim bu ay vesilem oldu hamdolsun :nazar::emir_bebek::nazar:
Herseyden once kan pihtisina can veren Rabb'ime binlerce kez şükürler olsun.Sonra; Preseed'i yapana,onu Türkiye'ye getirenlere,sabrı ve yardımları icin Bülent Bey'e,bu topige ve tabii bu topikte edindiğim guzel arkadaslara ama en basta AHU'ya :KK60: :KK66: cooook teşekkür ederim :KK36:
Simdi geriye daha önemli bir sey kalıyor,inşallah saglikla kucağıma aldığım günleri de görürüm.Ve en kısa zamanda hepinizin guzel haberlerini alırım inşallah,inanıyorum ki alacağım da ...
Son olarak merak edilen bir şeyi daha yanıtlayım.Evet beklenmeyen adetim 16 Mart Pazartesi.Dun predictor markasının, adetten 4 gun oncesinde gebelik varsa tesbit ederim diyen biraz daha duyarlica gebelik testinden yaptım hic doğru olmayan bir zamanda aksam vakti :KK16: Ama baktık ikinci çizgi silik de olsa var.Hastaneye gidip aksam aksam kan verdik,test pozitif çıktı,erken gebelik başlangıcı.Degerim 106.:nazar:İNSALLAH TUTUNUR BEBEĞİM ANNESİNE SIKI SIKI.sizin icin dua ediyorum,siz de benim icin edin lütfen.

Canımmmm bnm temiz kalpli arkadaşım bende sana çok teşekkür ederim benimle devamlı dertleştiğin beni dinlediğin için bütün gelişmeleri benimle paylaştığın için öyle mutlu oldum ki hamilelik haberine inş sağlıkla kucağına da alırsın mutluluğun daim olsun :*

Yaklaşık 1.5 ay once gebelik belirtilerine ve baska topiklere bakarken yine bu kulüpte preseed diye bir seyden bahsettiklerini farkettim.İste o an hayatımın anıymis,simdi anlıyorum.Evet bu urun,ve söylenenler bende merak uyandırdı ve pesine düştüm hemen.Ve tabii bu topigin okuduğum yüzlerce sayfasından sonra almayı kafaya koydum.
Denemelerimizin 4.ayiydi.İlk ay kimyasal gebelik,2.ay kısa ama verimli bir prolactin tedavisi,3.ay ovulasyon döneminde yaşadığımız ufak bir talihsizlik ama pes etmeden yine deneyip o ay da umutla beklemek...Ama davetsiz misafir kırmızıların gelişiyle umutların suyadüşüp yıkılma ani...
Ve son adet dönemimin 4.gunu buyuk bir inançla kullanmaya başladığım incir kürü ve takviye amacli solgarin bir hapı,tabii ki folik asit,yumurtlama gunüne kadar Manisa mesir macunu her gun 1 tatlı kasığı ve ovulasyon kitiyle yumurtlama günleri civarında yani 10.ve 12 gun İLK KEZ PRESEED JEL'den her beraberlik oncesi 4ml kullandım.Hangisi bilmiyorum ama bu saydıklarım benim bu ay vesilem oldu hamdolsun :nazar::emir_bebek::nazar:
Herseyden once kan pihtisina can veren Rabb'ime binlerce kez şükürler olsun.Sonra; Preseed'i yapana,onu Türkiye'ye getirenlere,sabrı ve yardımları icin Bülent Bey'e,bu topige ve tabii bu topikte edindiğim guzel arkadaslara ama en basta AHU'ya :KK60: :KK66: cooook teşekkür ederim :KK36:
Simdi geriye daha önemli bir sey kalıyor,inşallah saglikla kucağıma aldığım günleri de görürüm.Ve en kısa zamanda hepinizin guzel haberlerini alırım inşallah,inanıyorum ki alacağım da ...
Son olarak merak edilen bir şeyi daha yanıtlayım.Evet beklenmeyen adetim 16 Mart Pazartesi.Dun predictor markasının, adetten 4 gun oncesinde gebelik varsa tesbit ederim diyen biraz daha duyarlica gebelik testinden yaptım hic doğru olmayan bir zamanda aksam vakti :KK16: Ama baktık ikinci çizgi silik de olsa var.Hastaneye gidip aksam aksam kan verdik,test pozitif çıktı,erken gebelik başlangıcı.Degerim 106.:nazar:İNSALLAH TUTUNUR BEBEĞİM ANNESİNE SIKI SIKI.sizin icin dua ediyorum,siz de benim icin edin lütfen.
Tebrik ederim canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş darısı Başımıza inş

Bende preseed bu ay 3 kez kullandım ama yumurtlamayı kaçırdım galıba bende pko var eşimde ileri hareketli sorun bu ayda olmadı adet oldum

jeli kullanıp hamile kalanlar da dediğin gibi yapmış.Zaten Kullanım kilavuzunda da böyle öneriyor.İnsallah hamissindir:KK9:

ahh inşallah canım ya... adetime 10 gün var daha. ve ben dün rüyamda gebelik testi yapıyordum ve ikinci çizgi silik çıkıyordu. pozitifti yani. bilinçaltı heralde. rabbim çok aratmadan herkese nasip etsin içinde banada sana inşallah..

Selam kızlar , beklemede olanlar yazdıklarınızı okumaya çalıştım ve bir umut oldu ben de bu hafta sipariş edicem 9 aydır olmuyor, 3 aydır ovulasyonla takip ediyorum olmadı, yaşım 35 umutlarım tükeniyor mayısta aşılama düşünüyorum umarım bekleyen ve isteyen herkese güzel haberler gelir . Siz de paylaşırsanız sevinirim bir de nasıl kullanıyorsunuz

bende 1.5 yıldır evliyim. 1 yıldır bebek istiyoruz ama olmuyor. sorunumuz yok. sadece eşimin morfoloji %8 düşük değilmiş ama yüksekte değil diyor doktor. hsg cekildim hormonlar temiz yumurtalıklar calışıyor. eşimin spermiyogram sonucu iyi ama olmayınca olmuyor işte. preesed jel aldım işte bu ay kullandım onu. adetime 10 gün var. olmadı mayısta bizde aşılama yaptırcaz. hayırlısı artık

Kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmm
çook tebrik ederim sedebu,inşallah darısı benim ve benim gibi isteyen herkeze nasip olur,ben de 2 aydır kullanıyorum ama olmadı,bu ay da kalan jeli kullanıcam,ve buraya artık bende hamile olarak gelmek istiyorum,bize dua et

çook tebrik ederim sedebu,inşallah darısı benim ve benim gibi isteyen herkeze nasip olur,ben de 2 aydır kullanıyorum ama olmadı,bu ay da kalan jeli kullanıcam,ve buraya artık bende hamile olarak gelmek istiyorum,bize dua et

Canim çok teşekkür ederim.Etmem mi hiç,dualarımı hep,once isteyen herkes icin sonra kendim icin ettim ve etmeye devam ediyorum tatlim.Herkes icin ve kendim icin en hayırlısını diliyorum.Ovulasyon kiti kullandın mı peki arkadasım? O da baya önemli bir sey.Bi de ben bitkisel olduğu icin kendi uyguladığım bir şeyi onerebilirim.İlk defa son adetimde incir kurune başladım,solgar'in vitamin destegini aldım(solgar-advanced antioxidant formula/sabah aksam yemekle birlikte) kırmızı et-balık-sebze yemeği 7gunde paylastirdim,ceviz,badem,fıstık,fındık,kabak çekirdeği yedim her gun biraz biraz hepsinden ayni gun degil tabii :) bı de her aksam eşimle kendime meyve suyu sıktım(havuc-elma-portakal gibi)kuru siyah erik,kuru kayısı yedim yine düzenli öğün arasında.Aklima bunlar geliyor.Tabii preseed jel kullandim 10.ve 12 gunumde 1'er kez.Tabii sunu demiyorum ben Bunlari yaptım hamile kaldım.Ama Once bizim vücudumuzun saglikli olması gerekir diye düşündüm saglikli gebe kalabilmek ve bebek istemek icin.Bunlarin hepsi vesile nihayetinde.Afrikadaki kadınların gebe kalmadan once günlük vitaminlerine dikkat ettiklerini hic sanmıyorum.Yalniz su önemli bence ovulasyon gunünü stres yapmadan kitle takip edip,o günlerde yasadigim beraberliği gorevmis gibi degil eskiden nasılsa Oyle yaptım,yani keyifle neseyle.Onun da bir parça önemli olduğunu duymuştum.Paylasmak istedim.Hepinizi Opuyorum inşallah birbirimize iyi ve hayırlı haberler vermeye devam ederiz.Saglicakla kalın :KK36:

X