Preseed kullananlar

bu başlığı görmedim ayrı bir başlık açmıştım preesed ile ilgili arkadaşlar Allah rızası için bu jel gerçekten işe yarıyor mu ??

bende bu ay kullanıyorum canım. bende cok duydum ama kullanıpta hamile kalanların genellikle sorunları eşinin sperm azlığı. benim eşimde sperm sıkıntısı yok bendede sorun yok. bu yüzden jel işe yararmı bilemiyorum bir ümit aldım. bu hafta yumurtlama haftam kullanıyorum bakalım sonuç ne olacak. olmadı mayısta aşılama deneycez

bu jeli burada öğrendim aldım 1 kez kullandım ve dün öğrendim ki hamileyim

canım bende bu ay başladım kullanmaya. ya nasıl kullanıyosun anlatabilirmisin. ben ilişkiden 15 dk önce 3gr kadar alıyorum ve enjekte ediyorum. birde nekadar içeriye enjekte ediyosun?? sonrasında kalkıyormusun?? ben enjekte ediyorum yatarak 15 dk bekleyip ilişki yaşıyoruz. doğrumu yapıyorum bilemedim

jelin ücreti nedir arkadaşlar eczaneden mi alıyorsunuz,ben bal-çörek otu-tarçın yaptım 2 gün yedim bıraktım baktım bu macunu yapanların dengesi bozulmuş adetleri çok erken ve uzun sürmüş sağlığımı bozmaktan korktum.eşim için hergün keçiboynuzu kaynatıp suyunu içiriyorum ,kendimde yakı takıyorum inş şifa olsun...bir sorun yoksa sebepsiz infertiliteye aşılama mı yapılıyor yoksa tüplere mi bakılıyor önce aydınlatırmısınız

nasıl kullandınız ben 2 ml çekiyordum.. 2 ay kullandım olmadı bu ayda kullanmadım..

ben 4 ml çektim 20 dk sonra ilişki oldu ve sabaha kadar yerimden kımıldamadım. kalçamın altına yastık koyup yattım :)

Selam kızlar , beklemede olanlar yazdıklarınızı okumaya çalıştım ve bir umut oldu ben de bu hafta sipariş edicem 9 aydır olmuyor, 3 aydır ovulasyonla takip ediyorum olmadı, yaşım 35 umutlarım tükeniyor mayısta aşılama düşünüyorum umarım bekleyen ve isteyen herkese güzel haberler gelir . Siz de paylaşırsanız sevinirim bir de nasıl kullanıyorsunuz

bu başlığı görmedim ayrı bir başlık açmıştım preesed ile ilgili arkadaşlar Allah rızası için bu jel gerçekten işe yarıyor mu ??
Burası cok sayfalı bir topic,okumak kolay olmaz hepsini.Ama bu jeli Türkiye'ye getiren distribütör firma hamile kalıp bu topicten duyuranlari paylaşıyor,hamislerin yazılarıyla. :) Preseed'le hamile kalanlar yaz nette çıkacaktır karsına.Bir de amozon'daki yorumları da okuyabilirsin,İngilizce biliyorsan.Ama özetle herkesin vesilesi başka bir sey olabiliyor.Bunla da bir şansımızı denemekle bir sey kaybetmeyiz.Urunun Türkçe prospektusu var.Yatarak iliskiden 15dk once enjektore çektiğin 4ml jeli vajinandan baya içeriye sıkıyorsun.5 dk sonra ikiniyorsun,fazlası çıksın diye.10-15 dk sonra iliskiye başlıyorsun.İnsallah ise yarar canım.İnsallah bizim de vesilemiz bu olur.
Bu arada ben firmanın paylaştığı hamiş haberlerinden emin olmak icin uzunca bir süre bu topigin basından o hamislerin ve adaylarının yazısını okudum.Acaba reklam amaçlı kendileri mı yazıyor diye düşünmüştüm açıkcası :) Ama sanmıyorum,bana gerçekçi geldi.

Hoşgeldin :) İnşallah başka bir seye ihtiyac kalmaz da hamile kalırız canım.Yukarida kullanımla ilgili birşeyler paylaştım,umarım işine yarar.

jeli kullanıp hamile kalanlar da dediğin gibi yapmış.Zaten Kullanım kilavuzunda da böyle öneriyor.İnsallah hamissindir

4 ml diyor ama bunu fazla bulup 2 ya da 3 ml enjekte ettim,hatta ben yüzeysel sadece girişine nemlendirmek icin sürdüm hamile kaldım diyenleri de okudum.Ama ben böyle konularda kullanım kilavuzunda nasil öneriyorsa oyle yapmayı uygun buluyorum.

Hoşgeldin :) İnşallah başka bir seye ihtiyac kalmaz da hamile kalırız canım.Yukarida kullanımla ilgili birşeyler paylaştım,umarım işine yarar.
Hoşbulduk canım☺☺ senin yorumlarını okudum , sen de beklemedesin tatlım. Yazdıklarını okıdukça ben de yaşadım güzel haberlerini bekliyorum inşallah. Sağol, işe yaramaz mı sayeniz de çok şey öğrendim bu topikten, bugün gidip çoban çökerten aldım, buna da başlıycaz topiği takip edicem sağol tatlımmm

Cnm ben gittigidiyor dan 120ye aldım bi bak istersen

İnşallah siyahinci,inşallah ve keske hepimiz o guzel haberi verebilsek :) Canım ben de cok sey öğrendim bu topikten,özellikle topigin başındaki arkadaslardan.İnsallah saglikla buyutuyorlardir bebislerini.Coban çökerten ne bilmiyorum ama o ve preseed vesilen olur ve hamiş olursun sen de bu ay :) Biririmizi habersiz bırakmayalım evet,geri dönüşler yapalım mutlaka.Basarilar tatlım.

yumrtlama gununun ertesi gun mu oldu.. bizde sonuç vermedi..

bende bu ay preseed kullanmayı düşünüyorum.1 yıldır gebe kalamıyorumBütün testlerimi yaptırdım hiç bir sorun çıkmadı.Geçen ayda hsg çektirdim kanalların ikisi de açık çok şükür.eşim test yaptırdı 129 milyon spermi.Hız ise yuzde 30 çıktı doktor proxed plus verdi.Bir aydır kullanıyor.ama bu ayda olmadı.Umarım preseed işe yarar.Allah hepimizin yardımcısı olsunn arkadaşlar.Aminnnn

Cnm bu hsg çekimi nasıl oluyor zor mu bazıları çok ağrı hissertiğinden bahsediyor senin nasıl geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…