Preseed kullananlar

ınşallah canım ...inşallah hepimiz için açılır hayır kapıları ....Ben istanbul,büyükçekmecede oturuyorum canım kültür sanat festivali bu yıl yanlış hatırlamıyorsam 32 ülkenin folklör ekibi geldi önce onlar gösteri yapıyorlar ardından yerli bir sanatçı konser veriyor geçen yıl bir gün gitmiştim bu yılda bir gün yeter yaşlanıyormuyum nedir kafam gürültü götürmüyor kaydirigubbakcemile3

İnşallah canım ...inşallah hepimiz için açılır hayır kapıları ....Ben istanbul,büyükçekmecede oturuyorum canım kültür sanat festivali bu yıl yanlış hatırlamıyorsam 32 ülkenin folklör ekibi geldi önce onlar gösteri yapıyorlar ardından yerli bir sanatçı konser veriyor geçen yıl bir gün gitmiştim bu yılda bir gün yeter yaşlanıyormuyum nedir kafam gürültü götürmüyor kaydirigubbakcemile3

Yaş ilerledikçe kafa kaldırmıyor gerçekten, eskiden rock, metal tarzı dinlemeyi çok severdim, şimdi ancak araba kullanırken dinliyorum, onda da eşim deli gibi kullanıyorsun diye kızıyor, o tarz müzikler malum hız yaptırıyor:kedi: Şimdi mümkünse soft bir şeyler olacak, ancaaaaa...

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar:
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :CüvCüv: :hooray: :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
cicekcik
dila06......................12/temmuz
ayrederya ...............18/temmuz
minipisi
SadeceMeyra..........27/temmuz
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
duducan
aymes
nehir01
osmaniye80
cnnsnyrt.............22/temmuz
starsuzie
made
Moonlight
Pınar&Musti
anjelic
tuanay
ceylin_naz
desdomona

ayrederya benimde beklenmeyen regl günüm 12 temmuz
inş. gelmez ama ağrılarım başladı hafif hafif senağlama

birde preseed ile hamile kalan arkadaşlar ne gbi sorunlarınız vardı da gebe kalamıyordunuz ve ne kadar zamandır bebiş istiyordunuz :uhm:

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar:
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :CüvCüv: :hooray: :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
cicekcik
dila06......................12/temmuz
ayrederya ...............18/temmuz
minipisi
SadeceMeyra..........27/temmuz
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
duducan
aymes
nehir01
osmaniye80
cnnsnyrt.............22/temmuz
starsuzie
made
Moonlight
Pınar&Musti..........12/temmuz
anjelic
tuanay
ceylin_naz
desdomona

ayrederya benimde beklenmeyen regl günüm 12 temmuz
inş. gelmez ama ağrılarım başladı hafif hafif senağlama

biraz erken degil mi canim, endiselenmisssin hemen. hem biliyorsun adet agrisi gelipte hic kendine kondurmayanlar bide bakiyorlarki hamilelermis. umudunu yitirme taaaaki gelene kadar.

kizlar benim esimde sorun yok, ama benim cok asiri yasadigim sey iltihap. kullaniyorum ama biraz körü körüne oldu sanirim. bu preseed iltihaba karsi da spermleri koruyordur degilmi? yani ben kafadan öyledir dedim ama 3 aydir sonuc alamayinca sorgulamaya basladim :uhm:

canim dis etkenlkere karsi koruyor ama supermen de degil:)

sen kullanmaya devam et. 6 ay kullan pes etme. zaten uretici firma da diyor ki ben urunume guveniyorum 6 ay icinde hamile kalmazsaniz bu benim isim degil doktorluk isi. dr a gidin diyor.

canim dis etkenlkere karsi koruyor ama supermen de degil:)

sen kullanmaya devam et. 6 ay kullan pes etme. zaten uretici firma da diyor ki ben urunume guveniyorum 6 ay icinde hamile kalmazsaniz bu benim isim degil doktorluk isi. dr a gidin diyor.

saol canim bende tr ye dönene kadar kullancam ekimde döncez o zamana kadar sans verdim ins olurda asilamaya filan muhtac etmez Allah. cok tirsiyorum öyle seylerden :))

senin uykun mu kacti yine yoksa. az kaldi dimi. Allah kurtarsin canim hayirlisiyla.

kinalandin mi? o demek canim?

bayilmissin gecen, baska topikte okudum, gecmis olsun:)

gece kusum benim:)

Kız ne zamandır saçlarımı kınalama hevesi vardı gittim hint kınası aldım koca bir kutu biraz kızıl biraz kahve tek kızıla cesaret edemedim bakır rengi olur diye saatlerdir kafamla uğraşıyorum anca bitti kaydirigubbakcemile3
Evet canım ya hayatımda ikinci kez adetim baydı beni gözümü açtım dr. neren ağrıyor dedi regl sancısı deyince adamcağızda bir hımmmm yaptı yaa hımm dedim bendekaydirigubbakcemile3

duru geçmiş olsun canım yaaa o kadar mı sancılı oldun sen kıyaamammm

saçlarında hayırlı olsun:))

X