Preseed kullananlar

sağol bitanemmmm valla çokk dua ediyorum sana sende olmassan kalacam böyle dımdızlak allah razı olsun canım :)

ne demek güzelim, hepimiz burada birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz, inşallah gelir de ürünler kullanırsın nur topu gibi bir bebişin olurkaydirigubbakcemile2

aminnn canım benim,hepimiz aynı anda haykırırız inşallah pozitif sonuçları opuyorumnanaktan

aay kibelecim benim evlilik yıldönümümde inşallah bebişini kucağına alıcakmışsınn:)))) 12 temmuz aayy canım benimmm bir sürü teyzesi var valla şimdidennn

canim yahu senin evlilik yildonumun daha erken oluyor:) dur gelmesin o zaman. ben bebeklerin 40 haftayi tamamlanamalarindan yanayim. dr bile sezeryan olacaksin dediginde 39+1 oluyordu. 22 si. 6 gun eksik doye uzulmustum. simdi 39+3 oldu tarih ama insallah o zamana dogum kendiliginden baslar. cunku bir ihtimal dpogum sancisi ile donme sansi var. onu da degerlendirmek isterim dogruisu.

Kıbele hoŞgeldın canım sana bır metın gÖndersem yorumlayabılırmısın ebaydakı satıcıya sorduk bu gÜn ÜrÜnler 11 gÜn oldu nıye gelmedı dıye uzun bır maıl atmıŞlar yollasam olurmu canım sana stres oldum ıyıce

transferde sorun olsa yok çekim yapmışlar ödeme raporu geldi payball dan kibelecim diyodu tek bir kişide 10 gün falan bekledik sonra tıkır tıkır gönderdiler ikinci kişide ben oldum demek şansım olsa irkek olurdum zaten bu dünyada kaydirigubbakcemile3

Canim o ingilteredekinden geliuyorsa merak etme sogortali o urunler. yani ikinciyi sip et birsey olmaz. Anjelicin mailini yaz onlara. eger gelmezse tekrar gonderiyorlar ama biraz bekliyorlar gondermek icin. iyice emin olmak icin kayboldugundan. ama ibngilterenin gonderdigi tek sey bile kaybolmadi benim. merak etme gelir.

Kİbele hoŞgeldİn canım sana bİr metİn gÖndersem yorumlayabİlİrmİsİn ebaydakİ satıcıya sorduk bu gÜn ÜrÜnler 11 gÜn oldu nİye gelmedİ dİye uzun bİr maİl atmıŞlar yollasam olurmu canım sana stres oldum İyİce

gonder canim.

merhaba arkadaşlar;
ben de bebek istiyorum. geçen ay ilk defa denedik. daha önce bu topiği okudum ama ilk deneme diye gerek duymadım. dün de malesef adet oldum. bana da özelden mesaj atar mısınız nerden alıyorsunuz, ne kadar falan?

merhaba arkadaşlar;
ben de bebek istiyorum. geçen ay ilk defa denedik. daha önce bu topiği okudum ama ilk deneme diye gerek duymadım. dün de malesef adet oldum. bana da özelden mesaj atar mısınız nerden alıyorsunuz, ne kadar falan?

canım gönderdim ama alabildinmi linki ?

aldım canım. teşekkür ederim. yalnız biri sipariş etmişte gelmemiş mi öyle birşeyler okudum. sen aldın mı?

O biri benim canım ya kaydirigubbakcemile3 herkese böyle olmuyor merak etme piyango bana vurdu benden sonra sipariş verenler bile aldıda ben kaynadım galiba arada ama mail attılar sorun çözülecek a.s

kızlar merhaba bende sizdenim sevcanla aynı topikteniz banada nereden aldığınızı yazarmısınız.

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMıLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar:
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :CüvCüv: :hooray: :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
cicekcik
dila06......................12/temmuz
ayrederya ...............18/temmuz
minipisi
SadeceMeyra..........27/temmuz
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
duducan
aymes
nehir01
osmaniye80
cnnsnyrt.............22/temmuz
starsuzie
made
Moonlight
Pınar&Musti
anjelic
tuanay
ceylin_naz
desdomona

Son düzenleme:
sogan kürü bebek olsa bile düsürmüomus kizlar. yani söyleymis: bebek ilk regl tarihine kadar zaten korunurmus, ne ilac icersen ic. bisey olmazmis. ama ilk regl tarihiyle beraber icilen hersey bebegi etkilermis. o yüzden yumurtlama tarihinden sonra bile icsen sogani bisey olmazmis. önemli olan buymus. korkma canim. bisey olmaz. sogan erken getiriyor bide reglini. o yüzden calismalra hiz ver. ovusl testi kullandinmi canim.

saol canım ben ovulasyon testi kullanmadım bana biraz meşakatli geliyor çok su içiyorum çok sıcak ama sabahları düzenli ateşimi ölçüyorum şu anlık ateşimde bir değişim olmadı bugün 12. gün bakalım bugün preseedle deniycem hepimizin hakkında hayırlısı canım
1 36,50 (28 Haziran)
2 36,10
3 36,40
4 36,40
5 36,40
6 36,50
7 36,10 **
8 36,40 **
9 36,40 **(preseedle ilk ilişkiydi sonra kanamam olduuuuuu:KK43:(((((((
10 36,40
11 36,30
12 36,40

canim yahu senin evlilik yildonumun daha erken oluyor:) dur gelmesin o zaman. ben bebeklerin 40 haftayi tamamlanamalarindan yanayim. dr bile sezeryan olacaksin dediginde 39+1 oluyordu. 22 si. 6 gun eksik doye uzulmustum. simdi 39+3 oldu tarih ama insallah o zamana dogum kendiliginden baslar. cunku bir ihtimal dpogum sancisi ile donme sansi var. onu da degerlendirmek isterim dogruisu.

inşallah canım ya istediğin gibi olur bir yerde yazmıştında 12 temmuz diye ordan öyle anladım bende , sende inşallah sağlıkla hayırlısıyla kucağına alıcaksın inşallahhh canım artık beklemekten başka çare yok inşallah istediğin gibi bir doğumun olur canım :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Çiçekcim günaydın, görünüşe göre ovulasyon henüz olmamış ama sen bugün de dene, malum spermlerin kalitesi olayı, kolay gele :)

Kibelecim canım, mailine yazdım bi ara bakarsın artık, kuzuş geliyor az kaldı, Rabbim sağlıkla hayırlısıyla göndersin onu.

X