Preseed kullananlar

kizlar uykum kacti.

Bir yanlis anlma olmus sanirim. 12 temmuz degil kizlar dogumum. Aman erken gelmesin o kadar:) gerci bugunlerde adet olacakmisim gibi ara ara kasik agrilarim oluyor. 2-3 gundur. bakalim hayilrisi.

hepinize merhaba hanimlar, benim uykum kacti. yatacam tekrar ama topikleri bir dolasayim bakayim. ne oldu ne bitti ben uyurken:)

canim yok yahu. erken yattim bugun 9-9.30 du. boyle 3 te kalktim iste. simdi uykum gelsin diye dolaniyorum.

kizlar uykum kacti.

Bir yanlis anlma olmus sanirim. 12 temmuz degil kizlar dogumum. Aman erken gelmesin o kadar:) gerci bugunlerde adet olacakmisim gibi ara ara kasik agrilarim oluyor. 2-3 gundur. bakalim hayilrisi.

Benim de 2 gündür dikkatimi çekiyor, uyuyamoyor heyecandan galiba diyorum :)

bende heyecandan diye düşündüm kibelecim inşallah hayırlısıyla geçicek bu dönemde bebişin kucağına gelcek canımm :Saruboceq:

simdi okudum. hadi bakalim. benim de yavas yavas uykum geliyor. yatayim ben. cok opuyorum hepinizi.

şükür allaha bağlantı deli etti beni selamlar canikolar nasılsınız anjelic canımmm a.s. cnnsryt a.s.canım gelmedi daha bekliyorum firma bekle diyor kargoda bir sorun oldu anladığım kadarıyla

hoşgeldinnnnn:))

hoşbulduuum, nasıl gidiyor? Dışarıda acayip yağmur var sizin orada da yağıyor mu?

Merhaba, nasılsın?

hayatla aranız nasıl kızlar :1hug:

Durucum bak burada biz yurt dışından bi siteden sürekli kozmetik, parfüm vs. sipariş ediyorduk, en geç 1 hafta içinde geliyordu, bi arkadaşın ama bi siparişi bi türlü gelmedi, 1,5 ay uğraşıldı, firma parayı iade etti, sorun bizim türkiyedeki postaneden kaynaklanıyormuş, adamlar ürünü postaneden postaneye dolaştırmışlar, yani gönderici firma güvenilirdi, seninki de muhtemelen süpper postane hizmetlerimize takılmıştır, sıkma canını gelir yakında.

Akşam biz de kocişle sinemaya gidicez, ıce age geldi ya ona gidicez, şimdiden hazırladım kendimi, bi de uzun süredir istediğim bi göz farı vardı, onu bulmuşlar getirtmişler, gittim aldım, keyfim yerinde Allaha şükür, sen nasılsın durucum, haya nasıl gidiyor, anlat bakiim.

hoşbulduuum, nasıl gidiyor? Dışarıda acayip yağmur var sizin orada da yağıyor mu?

Merhaba, nasılsın?

Durucum bak burada biz yurt dışından bi siteden sürekli kozmetik, parfüm vs. sipariş ediyorduk, en geç 1 hafta içinde geliyordu, bi arkadaşın ama bi siparişi bi türlü gelmedi, 1,5 ay uğraşıldı, firma parayı iade etti, sorun bizim türkiyedeki postaneden kaynaklanıyormuş, adamlar ürünü postaneden postaneye dolaştırmışlar, yani gönderici firma güvenilirdi, seninki de muhtemelen süpper postane hizmetlerimize takılmıştır, sıkma canını gelir yakında.

Akşam biz de kocişle sinemaya gidicez, ıce age geldi ya ona gidicez, şimdiden hazırladım kendimi, bi de uzun süredir istediğim bi göz farı vardı, onu bulmuşlar getirtmişler, gittim aldım, keyfim yerinde Allaha şükür, sen nasılsın durucum, haya nasıl gidiyor, anlat bakiim.

Hayatım herşeyde bir hayır vardır bunun hayrınıda şöyle açıklayayım :)) yeni bir dr. buldum yarın akşam için randevu aldım..(laf aramızda hiç gece randevusuna gitmemiştimkaydirigubbakcemile3) en son geçen yıl rutin kontreller için gitmiştim hani kist mist rahim rahim ağzı testleri durum kontrolü yani..diyeceğim o yeni bir dr. buldum oda bir baksın ne durumdayım ...hem belki destekleyici bir tedavi başlar belki bebiş için birde preseedimiz var fenamı olur deneyelim bir...
oh oh gezin enişteyle oda bir ihtiyaç tabii kaydirigubbakcemile5 dün akşamda benimki beni çıkardı festival var bizim burda kültür sanat festivali uluslar arası gecenin ağır topu nilüferdi dinledik yedik içtik geldik ... a.s

Durucum inşallah yeni doktorun sana güzel gelişmeler getirir, belki tedaviye falan başlarsın, hayırlı olsun canım. Sen nerede oturuyorsun ki, ne festivali bu?

X