Preseed kullananlar

Kizlar bu preeseed de tarih hecme durumu var mi ben gecen yil almistim bi kez kullandim duruyor oyle
Tekrar kullansam bi zarari olur mu ki acaba
Kapak açıldıktan sonra genelde kremlerde kullanma süresi 1yıl ile 6ay arasında değişir... İstersen preseed satışı yapan distribütörden bir bilgi al, ne olur ne olmaz...

inşallah seninin de sağlıklı bi sekilde önce karnında sonrada kucağında olur en kısa zamanda cnm
ayy Allah'ım ne güzel dualar bunlar kulun kula ettiği dua kabul olurmuş rabbim kabul etsin dualarımızı ben ovulasyon dönemime göre bugün yada yarın yumurtlama yaşayacağım aldığım testte hep silik çıkıyor bir hafta önce yaşadım ovulasyon belirtilerimi o zaman daha var diye dikkate almadım şimdi 2-3 gün daha yapıcam testi eğer çift çizgiyi yakalamazsam preseedi bu ay kullanmayayım diyorum

ovulasyon dönemime göre bugün yada yarın yumurtlama yaşayacağım aldığım testte hep silik çıkıyor bir hafta önce yaşadım ovulasyon belirtilerimi o zaman daha var diye dikkate almadım galiba o zamana denk geldi şimdi 2-3 gün daha yapıcam testi eğer çift çizgiyi yakalamazsam preseedi bu ay kullanmasam mı

Kızlar hepinize merhaba bu gün yaklaşık 10 günlük hamile olduğumu öğrendim ve bunu preseed ve clearblue çift hormon görstergeli dijital ovulasyon testine boçlıyum .. Jeli ve testi kullandığımın 3. Ayında hamileyim üstelik tüp bebek hazırlıklarına başlamışken .. Rabbim hepinize nasib etsin güzel anne adayları .. Mutlaka kullanın işe yarıyor

10 günlük hamileliği nasıl öğrendinki

Inşallah yeni yılda bebeğin seninle olur ..

Hangi siteden sipariş etin ve geldi mi paket?? Yardımcı olurmusun

kaçıncı günündesin canım erken yumurtlamışda olabilirsin ben 10 gün itibariyle ovulasyon testi yaptım 15. de koyulaştı ama dikkat etmen lazım 2 saat öncesinden su içmemen gerekir en az 4 saatlik idrarını yapmaman lazımdı diye hatırlıyorum ben dikkat ettim bunlara

kızlar bu jel i aldığımızda ovyluasyn dön önemli ama ben ovu test aldım ve ikinci çizgi hep silik 28 kasım 4 aralık Sat . şimdiye yumurtlama olmalıydı
öncelikle bu yumurtlama teslerine alışmalı sonra jeli almalıyım heralde çünkü pahalı bir jel zayii olmayın

Inşallah vesile olur da bebeklerimizi en kisa zamanda kucağımıza alırız..
sen nerden aldın jel? Bide hangi marka ovulasyon testi aldın?? Ben Gelanik* kullandım ilk defa bu ay ve hiç birşey anlamadım.. Çünkü iki çizgi de silik çıkıyord

Canim jel daha almadim ama kendi sitesinden alirim alirsam
surelab marka ovu testi kullaniyorum ikinci çizgi hep silik anlamadim

Bugün 15. Günüm 2 saat sıvı olayina dikkat ediyorum ama 4 saat tuvalete gitmeme olayini bilmiyordum bugun 15. Günüm ahh keske 2015e bu haberle girsembu arada bugun biraz daha koyulasti testim ben en iyisi dedginiz gbi yapayim o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…