Preseed kullananlar

günaydın arkadaşlar ben dün distrübütörü aradım allah razı olsun çok ilgililerdi ellerinde kalmamış amerikadan bekliyorlarmış fakat şu anda amerikada yılbaşı tatili olduğu için ayın 15ni bulur dediler internette herşeyinde satıldığı sitenin ismini verdiğimde yok dedi ordan uzak durun bulunduğunuz ildeki eczaneye sorun depolarına sorsunlar biz depolara yolluyoruz eczaneler çok getirtmiyorlar ellerinde kalmasın diye sipariş üzerine getirirler genelde dedi. acaba hani istenilen sonucun alınmamasının nedeni çakma ürünler olabilir.. bu arada bende bu ay başlayacağım bakalım nasıl neticelenicek 11 aydır bekleyenlerdenim. yine de şükür 11 sene değil :emir_bebek::emir_bebek::KK69::KK69:

inşallah sende kısa zamanda mucizene kavuşursun canım. bende o herseyin satıldığı sitelerden alınması taraftarı değilim, ucuz et mundar olur hesabı :))

bende o sitelerden birinden almıştım. orjinal mi değil mi bilmiyyorum. bekleyip görücem. :KK51:

günaydın arkadaşlar ben dün distrübütörü aradım allah razı olsun çok ilgililerdi ellerinde kalmamış amerikadan bekliyorlarmış fakat şu anda amerikada yılbaşı tatili olduğu için ayın 15ni bulur dediler internette herşeyinde satıldığı sitenin ismini verdiğimde yok dedi ordan uzak durun bulunduğunuz ildeki eczaneye sorun depolarına sorsunlar biz depolara yolluyoruz eczaneler çok getirtmiyorlar ellerinde kalmasın diye sipariş üzerine getirirler genelde dedi. acaba hani istenilen sonucun alınmamasının nedeni çakma ürünler olabilir.. bu arada bende bu ay başlayacağım bakalım nasıl neticelenicek 11 aydır bekleyenlerdenim. yine de şükür 11 sene değil :emir_bebek::emir_bebek::KK69::KK69:
selçuk ecza deposundan alabilirsin.

Bu Pressed varsa eczane deposunda kaç lira?? Bide düşük sperm sayısı ile bu ilaç la hamile kalan var mı kızlar:KK51:

Bu Pressed varsa eczane deposunda kaç lira?? Bide düşük sperm sayısı ile bu ilaç la hamile kalan var mı kızlar:KK51:
canım düşük sperm sayısına ayrı bi ilaç veriyolar proxeed plus .Bizde sperm sayısı 5 milyondu.Bu ilacı kullanalı 1 ay olmadan aşılama yapıldı aşılama günü 25 milyon olmuştu sperm konstrasyonu.ilacın faydası oldu mu bilmem ama öyle gibi görünüyo

Proxeed çok pahalı geldi..

BiziM sayımız yok denilecek kadar azdı hemen tüp yaptırdık oda mikro tese ile bulundu.. Malesef negativ sonuçlandı.

Bi kaç ay ara verdik sonra bitkisel Çözümler aradık 2 ay kulanım sonrasında sayı 4mil. Rabbime şükür ilk defa böyle bi sonuç aldık inşallah daha da yükselir.. böyle devam ederse doğal yolla olur diye ümidim var.. sadece zamanin akıp gittiğini görmek acı veriyor .. Rabbim en hayırli zamanda evlatlariimizi kucağımiza almayı nasip etsin..

Sanada hayırlı sağlıklı bi gebelik ve doğum nasip olsun inşallah

inşallah sende kısa zamanda mucizene kavuşursun canım. bende o herseyin satıldığı sitelerden alınması taraftarı değilim, ucuz et mundar olur hesabı :))
Allah razı olsun inşallah rabbim evlatla sinamasin cok istiyorum gercekten ama ins bizden once senelerce bekleyenlere sabir versin ve once onlara nasip etsin allahim.. sizde bebis bekliyorsunuz bize dua edin olur mu

Proxeed çok pahalı geldi..

BiziM sayımız yok denilecek kadar azdı hemen tüp yaptırdık oda mikro tese ile bulundu.. Malesef negativ sonuçlandı.

Bi kaç ay ara verdik sonra bitkisel Çözümler aradık 2 ay kulanım sonrasında sayı 4mil. Rabbime şükür ilk defa böyle bi sonuç aldık inşallah daha da yükselir.. böyle devam ederse doğal yolla olur diye ümidim var.. sadece zamanin akıp gittiğini görmek acı veriyor .. Rabbim en hayırli zamanda evlatlariimizi kucağımiza almayı nasip etsin..

Sanada hayırlı sağlıklı bi gebelik ve doğum nasip olsun inşallah
Proxeed plusı eşimde kullandı ve çok faydası oldu :)

Canım bişey sorucam sana..gebeliğini öğrenmeden önce adet belirtilerin oldu mu ve kaç gün geçtikten sonra test yaptın :KK48:

slm kızlar ben 1yıl 3 aydır evliyim 1 senedir çocuk düşünüyoruz bi kimyasal gebeliğim bi de 7 haftalık kalp atışı olmadığından kürtajım var. kürtajdan sonra yani 7 aydır hiçbişey olmuyo. burda yazılanları okudum ben de denemeye karar verdim jeli aldım yumurtlama testleriyle birlikte. bu ay yetişmedi gelmesi ancak bi dahaki aya deneyebilirim. İnşallah bebeklerimize sağlıkla hayırla bi an önce kavuşuruz. ayın 10unda adetim inş olmam tabi ama olursam bi dahaki ay preseedi kullanıp buraya da sonucu mutlaka yazıcam ve inşallah güzel şeyler yazarım

ben bu ay ilk kez kullanmıştım ve bugün adet oldun :KK43: ama çoğu kişi ikinci ayda hamile kalmış genelde..Normalde çok moralim bozulurdu ama bu kez çokta takmadım.Bunlar birer vesile ben yine kullanmaya devam edicem...Herşeyin bir zamanı vardır Rabbim hayırlı olanı en hayırlı zamanda versin inşallah :)

Bugün kan testi yaptırdım bu ay da olmamış :KK43: yani önümüzdeki ay preseed i deneyeceğim kesinleşti. Rabbim vesile eder inş bunla kavuşuruz yavrularımıza tez zamanda

Canım bişey sorucam sana..gebeliğini öğrenmeden önce adet belirtilerin oldu mu ve kaç gün geçtikten sonra test yaptın :KK48:

evet canım adet olcakmışım gibi belirtilerim oldu ama olmadım geçtikten 1 hafta sonra kan testinde çıktı, kantestinden 1 gün önce 3 tane idrar testi yapmıştım hepside negatifti mesela

ben bu ay ilk kez kullanmıştım ve bugün adet oldun :KK43: ama çoğu kişi ikinci ayda hamile kalmış genelde..Normalde çok moralim bozulurdu ama bu kez çokta takmadım.Bunlar birer vesile ben yine kullanmaya devam edicem...Herşeyin bir zamanı vardır Rabbim hayırlı olanı en hayırlı zamanda versin inşallah :)

bence de bozma moralini canım bende 2. ayımda kaldım. onemli olan yumurtlama gunlerini denk getirmek unutma :))

bence de bozma moralini canım bende 2. ayımda kaldım. onemli olan yumurtlama gunlerini denk getirmek unutma :))
Canım benim aynen öyleztn ovülasyon testiyle beraber kullanıorum..bu ayda öyle yapıcam Allah büyük inşallah Rabbim yüzümüzü güldürürdualarını eksik etmesigara içiomuydun sen ???

Canım benim aynen öyleztn ovülasyon testiyle beraber kullanıorum..bu ayda öyle yapıcam Allah büyük inşallah Rabbim yüzümüzü güldürürdualarını eksik etmesigara içiomuydun sen ???
yok tatlım sigara kullanmıyorum , ama kola bile içmeyi kesmiştim son aylarımda

arkadaşlar bende geçen hafta jeli denedim. ovül testle ve ateş ölçmeyle beraber kullandim. adetime 8 gün var. üç yolu deneyip gebe kalan var mı?

Ben de ates ve ovu testi ile gunlerimi takip ediyorum
Jeli bu takiplerden cok once denemistim olmamisti. İliskiden hemen once mi kullaniyorsunuz oyle yaziyordu hatirladigim

Onumdeki reglden sonra ben de deneyebilirim kullanim sekli ile ilgili bilgi verebilir misin canim

offf önceden insanlara yapması kolay bakması zor derdim meğer yapmasııı ne zormuş şu bebişleri:KK43: 1 seneyi geçti yumurtalarım her ay oluyo ve kendılıgınden çatlıyo değerlerimde iyi eşiminde sperm değerleri iyi yinede yumurta takibiyle kürleri deniyoruz olmuyooo:KK43: bende preseed aldım bu ay denicem inşallah dualarımız kabul olur kızlar ya

X