Preseed kullananlar

Dilacım bengusuyu ben de okudum ve çok üzüldüm, hangi şartlarda olduğunu bilmiyoruz gerçekten çok zor, biz uzaktan ne desek gerçekten boş, yaşamak gerek, boşver canım, insan bebek olsun diye uğraşınca böyle durumlara üzülüyor, Rabbim yardımcısı olsun. Preseed konusunda da boşver, isteyen yazsın isteyen yazmasın, bu topiği okuyan herkes neyin ne olduğunu biliyor, yalnız kıssssslar hamiş kalınca bu topiği yalnız koymak yok e mi?

yok bee yalnız bırakırmıyıs hiç...merak etme sen...

canim ovulasyon tetsi kullanmis miydin? ona gore yorum yapabiliriz. yani yumurtlaman gecikmistir muhtemelen o yuzden rehlin sasirmistir. insan kafaya takinca degisiyor boyle. benim hic sasmazdi. gecen sene hayatimda gormedigim adet bozuklugunu gordum. ovulasyon tetsleri ile belirliyordum cunku yumurtlama gunu her seferinde 3-5 gun dgeisiyordu.

Canım ovolusyon testi kullanmadım
ateş ölçümü yapmıştım geçen ay

ya bosanmak oyle kolay mi? 15 gun once cocuk yapacak kadar iyilerdi de 15 gunde mi degisti hersey?

bence aldirmasin ya cunku ben barisacaklarina eminim. gerci konuyu bilmiyorum.

Canım bengü hamile olduğunu öğrendiğinde zaten boşanmak üzermişler
aralarında eşinin ailesinden kaynaklana büyük problemler varmış
bengü hep idare etmiş ama eşide ailesinden yana olmaya başlamış
hamile olduğunu öğrendiğinde tekrar denemeye karar verdik
eşim eve geri gelicek demişti ama problemler devam etmiş
eşinin ailesi ayrılmalarını istiyomuş eşinide ben ailemin yanında olucam
ve senden ayrılacam demiş daha bilmediğimizde bi sürü olaylar olmuş
yani kolay alınmış bi jkarar değil dedi uzun zamandır sürüyomuş problemleri
Allah yardımları olsun inşallah haklarında hayırlı olanı yaparlar

canim konuyu okudum az once.

yani belki bana kizacaksiniz ama ben olsam ben de o bebegi tek basima dunyaya getirmek istemezdim. Sonucta Bengusu tek basina yapmadi.

Cok kati bir yaklasim olacak benimkisi ama malesef ben o bebegi su anda bir hucre olarak dusunuyorum.

yani oyle bir adami baba sifatiyla odullendirmek olur bu.Arkadasim da ayni seyi yasadi. adam daha karisi hamileyken aldatiyormus. hastanede karisi dogum yapinca sevgilisini getirmis hastaneye bebegi gostermek icin. herkes de biliyor durumu. kayinvalide falan. biosandilar iki uc aylikken. adam hatta bunlar icinde otururken habersiz evi satmaya bile kalkmis. parasini beraber odedikleri evi.

cocuk simdi 10 yasinda ve o kadar uzgun ki. babasi bir hafta sonu almiyor. etutten anneannesi almaya gitmis. ayakkabilarini giyerken durup duruken etraf duyacagi sekilde benim de bebem var demis.

yani tamam cocuk yapmak da, yani o cocugu ha o adamdan yapmissin, ha sperm bankasindan gidip cocuk yapmissin. ne farki var. sperm bankasi daha dertsiz hic olmazsa.

Bengusu genc. Tekrar hayatini kurar bebegi olur. Olan o yavrucaga olur ama bence bu asla Bengusu'nun hatasi degil ki Bengusu esinden en ufak adimi bekliyor. yani tum vebal bence esinde.

Ha bebegi aldirir iki ay sonra barisirlar. olan yavrucaga olur ama belki adamin kafasinin dank etmesi icin birseylerin, bazi acilarin yasanmasi gerekli.

yani bunlar benim fikrim. cogu kimse katilmayacaktir.

ha ama sunu yapardim. bekleyebilecegim son dakikaya kadar karsi taraftan hareket beklerdim. hemen ofke ile hareket etmezdim.

Canım ovolusyon testi kullanmadım
ateş ölçümü yapmıştım geçen ay

canim bu ay da yaptiysan ates olcumu, bakalim sonuclarina. anlariz ne gun yumurtladin diye.

hic incir kuru vs vs yaptin mi? onlar dadengeyi bozuyor.

hep derim adetleriniz dzuenliyse hic o kurlerden yapmayin. bosu bosuna dengeyi bozmayin diye. saat gibi isleyen bir bunyeye mudahale etmenin manasi yok.

Dilacim kan testi yaptirmissin cikmamis. hayilrisi olsun. ama soyle soyleyeyim. tamam 1 gun gecse de cikar da yerlestikten sonra bir gun gecince cikar. yumurtlamadan sonra yerlesmesi 6-10 gun suruyor. en kisa sekliyle 6 gunde gelse yerlesmek icin, hemen hormon salgilamaya basliyor azcik azcik. tutundukca daha cok salgiliyor.yani kanda 5 in ustune cikmasi da 7-8. gunu buluyor.(en erken o da) sen de o zamanlarda yaptirdin sanirim.

ama kendimden ornek vereyim. hani illa boyle olur demiyorum ama aklinda olsun.

gun vererek anlatayim size.

pazartesi ovulasyon testim pozitif cikti. biz zaten pazar aksami calismistik. ptz aksam ve sali gunduz de calistik. bu durumda ptz gece veya sali sabah yumurtlamam lazim teste gore ki zaten oyle olmus. ultrasonda da oyle cikti sonradan.

neyse yumurtladim aradan 1 hafta gecti. diger sali gun yani 8. gun ikindi vakti bir sikinti oldu test yaptirirken kan testi de yaptirdim. negatif cikti. yumurtlamadan sonra 8. gun aksami yani negatif cikti. 5 ten kucuk.

oteki hafta ptz gecesi idrar testi pozitif cikti.(yumurtlamadan sonra 14. gun) sali gun sabah da bhcg 402 cikti.

yani bir sali sabahi yumurtladim. donraki sali deger 5 ten kucuk. sonraki sali ise 402.

bakalim 12 temmuzu biz gene de heyecanla bekliyoruz. sen sakin nasilsa hamile degilim diye ilac falan kullanam. uzulursun sonra,.

canim bu ay da yaptiysan ates olcumu, bakalim sonuclarina. anlariz ne gun yumurtladin diye.

hic incir kuru vs vs yaptin mi? onlar dadengeyi bozuyor.

hep derim adetleriniz dzuenliyse hic o kurlerden yapmayin. bosu bosuna dengeyi bozmayin diye. saat gibi isleyen bir bunyeye mudahale etmenin manasi yok.

Yok canım hiç bi kür uygulamadım
ama bu ay tatile gitmiştim onun bi etkisi olurmu bilmiyorum
ateş ölçümü listemi yazamıyorum kusura bakma
kaybettim çünkü evdemi işyerindemi bulamadım

Bu arada bende sana katılıyorum bengüsuyla ilgili olayda
bence katı düşünmüyosun hayatın gerçekleri bunlar
gerçekten o bebeği dünyaya getirmek eşini mükafatlandırmak olur
o bunu hiç haketmiyoki zaten ben o bebeği istemiyorum aldır demiş:çok üzgünüm:

oy bebişim sağol yaaa...ama ben 14.gün yumurtladım yani ayın 28 iydi...27 sinde çalıştık 28 inde ovulasyon testi çift çizgi çıktı.
ogünde çalıştım 29 undada çalıştım 30 unda bööö geldi yeter bre dedim noluyo yaw...çalışınca zor oluyo saatlerce yatıp sabah banyo yapmak neyseki yumurtlama günü tam pazara denk geldi...
sonra yumurtlamadan 9 gün sonra yaptırdım kan tahlilimi reglime 5 gün kala yani..karnım ağrıyor zaten biliyorum olmayacağını bende.
çok heveslenmedim zaten ama bu farlutal kafamı karıştırdı geçen ay içmedim bu ayda sperm testini yaptırıcaz ayın 20 sinde olumsuz bir şey yoksa doktorun verdiği ilacı kullanıcam bakalım.sonuçta hiç bir problem yok.eşimdede çıkmaz inşallah...isteyen herkese 5 er 5 er ver yarabbiiimmmm...

Dilacım bengusuyu ben de okudum ve çok üzüldüm, hangi şartlarda olduğunu bilmiyoruz gerçekten çok zor, biz uzaktan ne desek gerçekten boş, yaşamak gerek, boşver canım, insan bebek olsun diye uğraşınca böyle durumlara üzülüyor, Rabbim yardımcısı olsun. Preseed konusunda da boşver, isteyen yazsın isteyen yazmasın, bu topiği okuyan herkes neyin ne olduğunu biliyor, yalnız kıssssslar hamiş kalınca bu topiği yalnız koymak yok e mi?

yaww hamiş kalalımda arkideşim seni sizi yalnız koyarmıyım buralardaaa anca beraber kanca beraberrr aah aaah o günler yakın olsa keşkeee :Saruboceq:

aay kibelecim benim evlilik yıldönümümde inşallah bebişini kucağına alıcakmışsınn:)))) 12 temmuz aayy canım benimmm bir sürü teyzesi var valla şimdidennn

anjelic benim preseedlerin gelesi yok galiba bacım satıcı beni unuttu galiba 11 gün oldu bu gün eve hapsoldum ha geldi ha gelicek diye kaydirigubbakcemile3

yaww hamiş kalalımda arkideşim seni sizi yalnız koyarmıyım buralardaaa anca beraber kanca beraberrr aah aaah o günler yakın olsa keşkeee :Saruboceq:

caaaanım inşallah öyle oluropuyorumnanaktan

anjelic benim preseedlerin gelesi yok galiba bacım satıcı beni unuttu galiba 11 gün oldu bu gün eve hapsoldum ha geldi ha gelicek diye kaydirigubbakcemile3

Durucum güzelim sen ebayden almadın mı? Benim 2-3 günde geliyordu bu kadar sürmemesi gerek, hani bi aksilik olsa da gönderilmiyor olsa paranı iade ederler, sen satıcıya sipariş numaraını da yazarak siparişini sorsana, halen almadığını falan? Sen sipariş numaraını gönder ben sana atacağın bir mail yazayım olur mu?

canim konuyu okudum az once.

yani belki bana kizacaksiniz ama ben olsam ben de o bebegi tek basima dunyaya getirmek istemezdim. Sonucta Bengusu tek basina yapmadi.

Cok kati bir yaklasim olacak benimkisi ama malesef ben o bebegi su anda bir hucre olarak dusunuyorum.

yani oyle bir adami baba sifatiyla odullendirmek olur bu.Arkadasim da ayni seyi yasadi. adam daha karisi hamileyken aldatiyormus. hastanede karisi dogum yapinca sevgilisini getirmis hastaneye bebegi gostermek icin. herkes de biliyor durumu. kayinvalide falan. biosandilar iki uc aylikken. adam hatta bunlar icinde otururken habersiz evi satmaya bile kalkmis. parasini beraber odedikleri evi.

cocuk simdi 10 yasinda ve o kadar uzgun ki. babasi bir hafta sonu almiyor. etutten anneannesi almaya gitmis. ayakkabilarini giyerken durup duruken etraf duyacagi sekilde benim de bebem var demis.

yani tamam cocuk yapmak da, yani o cocugu ha o adamdan yapmissin, ha sperm bankasindan gidip cocuk yapmissin. ne farki var. sperm bankasi daha dertsiz hic olmazsa.

Bengusu genc. Tekrar hayatini kurar bebegi olur. Olan o yavrucaga olur ama bence bu asla Bengusu'nun hatasi degil ki Bengusu esinden en ufak adimi bekliyor. yani tum vebal bence esinde.

Ha bebegi aldirir iki ay sonra barisirlar. olan yavrucaga olur ama belki adamin kafasinin dank etmesi icin birseylerin, bazi acilarin yasanmasi gerekli.

yani bunlar benim fikrim. cogu kimse katilmayacaktir.

ha ama sunu yapardim. bekleyebilecegim son dakikaya kadar karsi taraftan hareket beklerdim. hemen ofke ile hareket etmezdim.

caaaanım inşallah öyle oluropuyorumnanaktan

Durucum güzelim sen ebayden almadın mı? Benim 2-3 günde geliyordu bu kadar sürmemesi gerek, hani bi aksilik olsa da gönderilmiyor olsa paranı iade ederler, sen satıcıya sipariş numaraını da yazarak siparişini sorsana, halen almadığını falan? Sen sipariş numaraını gönder ben sana atacağın bir mail yazayım olur mu?

özeline bişeyler yolladım ama bir bak doğrumu canım ...kız biri gelmeden birde ikinci siparişi verdim iyimi güleyimmi ağalayayımmı naniknanikkaydirigubbakcemile3

Durucum özeline yazdım msg canım bak, sen o yazdığımı gönder onlara, bugün haber alırsın bence.

X