prenses bekleyenler...

genciza

annesinin sosisi o :)
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
4.158
143
42
baktım erkek annelerinin sayfası var bizim neyimiz eksik dimi ama :) şaka biyana kız annesi olmanın ne gibi sorumluluklar yüklediğini burda paylaşabiliriz.bana önce erkek dendi kendimi ona hazırlamıştım sonra doktor kesin olarak kız olduğunu söyledi.ilk bi kaç gün biraz yadırgadım ama sonra bu çok hoşuma gitti.aynı cins olmanın avantajıyla onunla herşeyimizi paylaşacağız.onunda ilk arkadaşı biz olacağız.kısacası bi kız annesi olacağım için çoooook mutluyum.

cnm bana da oğlun olcak galiba die die alıştırdılar 17+2 de kız olduunu öğrenince yadırgamıştım ama şimdi çok mutluyum hatta biraz büyüsün onla benzer kıyafetler giyip anne kız gezmenin hayalini kuruyorum..

bende geldimmm kızlarrrr iyi olmuş böyle sayfa açılması:teytey::teytey:

ben de erkek hissediyordum ama benimde prensesim olacak çooooooook mutluyum karabiberim (büyük ihtimalle yani) benim en ii arkadaşım olacak:teytey:

BENİMDE ERKEK DEMİŞTİ DOKTORUM AMA DÜN KIZ BU DEDİ. BİZİM YARAMAZDA TAM GÖSTERMEDİ. YANİ ŞU AN MUALLAKTAYIM. SAĞLIKLI OLSUNDA KIZ ERKEK FARKETMEZ.:teytey:

günaydın kızlar... demekki çoğumuz erkek beklerken kız oldu :) çoğumuza sürpriz oldu bu durum.ama çook güzel bi sürpriz.ben daha pek bi hazırlık yapamadım.kızlar için o kadar güzel şeyler varki.hele bi doğsun onu içimden geldiği gibi giydirip süslicem.kız annesi olmayı doya doya yaşicam inşallah.

Bende Bir Kiz Annesi Olucam...bebeğime Ilk Hamileyken Hep Erkek çocugum Olmasini Istiyordum Ama Nedenini Bilmiyorum...doktorum Ilk Kiz Dediğinde 26 Ocakta çok şaşirdim...1-2 Kendimi Aliştirmakta Zorlandim...sonra Bir Baktimki Oglum Olmasi Duygusundan Daha çok Hosuma Gitti Kizim Olacaği...hem Herzaman Derler Ya Kiz Ailesine Daha Düşkün Olur Diye(kendimdende Biliyorum)çok Mutluyum...doğacaği Zamani Iple çekiyorum...nasil Olacak,kime Benzeyecek çok Merak Ediyorum...eşya Açisindan Herşeyi Almayi Düşünüyorum Ama Kiyafeti Ilk 2-3 Ay Için Gerekli Olanlari Alicam...hangi Renk Yakisacak,kilo Ve Boy Orani Ne Olacak Bilmediğimiz Için şimdiden Ilerde Giyeceklerini Almayi Hiç Düşünmüyorum...rabbim Hepimize Sağ Salim Kucagimiza Almayi Nasip Etsin...bebek Isteyen Herkezede Bu Guzel Duyguyu Yaşatsin Inşallah...

ben daha bebişimin cinsiyetini bilmiyorum kızlar
bu gidişlede zor öğrenicez galiba
kızım olacağını öğrenirsem yazarım sizlere kızlar gerçekten kızlar için çok güzel alternatifler
var daha cicili bicili seyler

bi iki ay sonra işi bırakıyorum ve kızıma çok güzel elbiseler örücem."bebekler için örgüler"kısmında harika şeyler var kızlar baktınızmı?

canım geç olsun güç olmasın.çok şükürki bebeğin sağlıklı cinsiyetini öğrenemedim diye üzülme.bak hareketlerinide hissetmeye başlamışsın.önemli olanda bu.

benimde prensesim olacak ...ayy ne çabuk geçti haftalar .. sağlıkla doğsunlar inşallah

kızlar şunlara bi bakın hepside harika...

[/IMG]

[/IMG]

[/IMG]

[/IMG]

2.olan beyaz bayıldım çok guzelmiş...bende şimdi kızıma ceket örüyorum...bitsin fotosunu çeker koyarım

oooo sen aşmışsın onca ceket falan :) maalesef benim öyle marifetlerim yok.ama bunları özellikle seçtim tığ işi olduğu için.bitek tığ işi biliyorum.1. resimdeki hem basit hemde çok tatlı geldi onu yapmayı planlıyorum.

bende kız annesiyim hayırlısıyla cicili bicili kıyafetler aldım ona bugünde bebek odası bakmaya gittim ve cok begendigim bir takımı alıcam inş.

annemle aynı anda basladık örguye...şimdi yarıs halindeyiz kim daha önce bitirecek diye...çok komik oluyor...:roflol::roflol:
örgu anlamında çok sanslı bir bebek bizimki eşimle aynı yerde çalıştıgımız için müsteriler ikimizide tanıyor...musterinin biri gecen hafta yelek göndermiş...diğeride örmeye baslamış...:teytey::teytey:

hani derler ya kız bebek bekleyen annenin göbüşü yayılır ve poposu buyur diye...bu bende olmaya basladı...aldıgım kilolar belime vede popoma gidiyor...seda sayan gibi popom arkamdan gelmeye basladı...sizdede varmı bu durum

desene şanslı bi kızın olacak.ben kendim bile öremiyorum şimdilik sabah 8 akşam 7 çalışıyorum.ama anannesini ve babaannesini boş oturtmuyorum tabi :) benim göbeğimde tam tersi öne doğru sivriliyo erkek bebek gibi derlerya.3 kilo falan aldım şimdilik.bu arada ben kayseri/melihgazi doğumluyum :)

inşallah hep bu şekilde şanslı olurlar...bende sabah 8 akşam 5.30 çalışıyorum...ablam annem bol bol öruyor...benide gaza getirdiler...
sen az kilo almıssın...ben tam olarak kaç kilo aldıgımıda bilmiyorum çunku son 2-3 haftadır kendi tartımda tartılamadım...ev tasıdık ve şimdi annemlerde kalıyoruz...

kayseri dogumlu olmanada çok sevindim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…