Preklemsi(Gebelik zehirlenmesi) İlleti yüzünden yaşadıklarım

Çok çok üzgünüm sebep söylüyorlar mı?
İlkine pıhtı atmış dediler ama o sebep olmayabilirmiş başka doktorlar öyle söyledi. İkinci sağlıksızmış vücut atmış dediler.. aslına bakarsan bi sebebi yok.. tüm testleri yaptırdık bişi çıkmadı bi gen de heterozigotluk çıktı o da çok önemli değilmiş ama tedbir amaçlı şuna ecopirin kullanıyorum , tekrar gebe kalınca iğneye devam edecekmişim.

Cok tesekkur ederim: ) Doktor kan pihtilasmasi var ondan olabilir dedi ama kesin bir neden söylemedi..2. Gebelikte Başka problemler çıktı ama preeklampsi olmadım. Kilo yas beslenme vs nin önemi olmadığını düşünüyorum ben bu hastalıkta. İllaki dikkat etmek gerek ancak bir faktore bağlı olduğunu düşünmüyorum.Doktorum bir keresinde söyle demisti.insanlar dışında hiç bir canlıda preeklampsi olmuyor.bu nedenle deney vs yapılamıyor demisti

Ben 30 yaşındaydım kilolu da değildim hamilelikte 28 hafta boyunca sadece 2 kilo almıştım. Yediğime içtiğime dikkat ediyordum zaten yiyemiyordum da bulantılardan ama oldu. Çok üzgünüm yaşadıklarımız için

Bende de kullansan iyi olur dediler şimdi ama hani kullanmak zorunda gibiyim de konuşmuyorlar

Merhaba bende dogum yaptim protein kacagim devam ediyo sizde gidicem demissiniz devam ediyomu hala duzeldimi bunun bi tedavisi duzelmesi gibi falan bi durum yok diyolar ama siz ne durumdasiniz duzeldimi

Merhaba hala devam ediyomu acaba protein kacaginiz benim devam ediyo 2. Bi cocuk oluraa ayni seyleri yasarsin diyolar

Merhaba protein kacagi duzeldimi acaba

Merhabalar ilk doğumumda preaklampsi nedeniyle 32+2 de doğum yaptım çok şükür kuzum 9 yaşında şimdi 5 haftalık hamileyim doktor oksapar iğne verdi herhangi bir test yapmadan doğuma kadar kullanmam gerekiyormuş hap verir diye düşündüm ama vermedi herhangi bir test yapmadan iğne verilmesi normal mi

Merhaba protein kacagi duzeldimi acaba
Yeni gördüm kusura bakmayın. Benim doğumdan sonra düzelmeye başladı sonrasında tansiyon ilacı başladılar ve bitti şükürler olsun. Şimdi hamileyim ikizlere korkuyorum çok dilkat etmeye çalışıyorum hayırlısı bende nefrolojiye idrar biriktirip gidin

Estağfurullah cevap icin tesekkur ederim bende dogum sokrasi 11 ay oldu devam ediyo insallah benimmkide biter tamamen

yaaa ilk postunuzu yeni gördüm tuttum kendimi şimdi bunu görünce ekranım bulanıklaştı gözlerimden aktı yaşlar tutamadım cok sevndım rabbim bir aldı iki melek gönderdi size saglıkla gelsinler kucagınıza almayı nasip etsn rabbim benimde 37+6 da tansiyonum oynamaya baslamştı idrarda proteinde pozitif cıknca doktor hemen doguma aldı cok sukur kızım 2,5 yasında erken haftalarda cıkmadıgına öyle sukur ediyorum ki inanın sizin ilk bebeginzinde ömrü yokmus rabbim bi sebeb vermiş

Estağfurullah cevap icin tesekkur ederim bende dogum sokrasi 11 ay oldu devam ediyo insallah benimmkide biter tamamen
Bide ben tamamen tuzu kestim hayatımdan baya etkiledi kaçak için dr de demişti ama arada bir idrar topladım sizde toplayın götürün içiniz rahat edee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…