Yöresel Tarif Pratik Tarifler Yarışması 2.Hafta

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Tarifler Yarışması '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    347
  • Anket Kapalı .
Seni çok iyi anlıyorum bende yöresel çorba da böyle olmuştum miladdqn önce
Yok kiz saka yapiyorum bu hafta sunumlar cok guzeldi o yuzden kazanmak gibi beklentim yoktu ama ikinci ucunculuk bekliyodum oylede oldu :) olamayan arkadas birinci oluyomus o yuzden sevindim :)

Yok kiz saka yapiyorum bu hafta sunumlar cok guzeldi o yuzden kazanmak gibi beklentim yoktu ama ikinci ucunculuk bekliyodum oylede oldu :) olamayan arkadas birinci oluyomus o yuzden sevindim :)
Evet cantanem bende daha önce başlamış yarışmalara çok çok güzel sunumlar la kaçırmıştı böyle iyi bir sunumla çoktan haketti şükür engelleri de aştı

Harcadınız ulen ali naziği
Bu da mı gol değil beee senin yemeğin de ,sunumun da çok güzeldi bence, yanlış kategoride yarıştık, herkes çok güzel yaptı bu hafta cantanemin 1.olmasına ben de çok sevindim, uzun zamandır katılıyormuş sanirim,en azından bu ayki pınar yarışmasında sırasını savsın, fasulye olsun o da, meydan biraz daha bize kalsın

Aynen oyle ama hakeden kazaniyor zaten guzel yapmisti oda :) onumuzde iki tane daha var onlarda belki daha sansli oluruz bakalim

Fasulye oldum zaten, hiç sorma.

Konumu açtım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…