Yöresel Tarif Pratik Tarifler Yarışması 2.Hafta

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Tarifler Yarışması '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    347
  • Anket Kapalı .
Çok tatlısınız yaa hepiniz gerçekten yüzümü güldürdünüz tüm sayfalara bakamadım ama birkaç sayfa okudum kaldığım yerden harikasınız maaşallah size iyi ki varsınız
Moralim bozuktu biraz böyle esprili muhabbetinizi okuyunca iyi hissettim kendimi
Seviyorum sizi :KK68:
Nevreste Nevreste
@Elalis
Jenna16 Jenna16
@Evva ahir
Kukrim Kukrim
Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne
Blue_Peri Blue_Peri
C A N O C A N O

Etiket yapmayı unuttuklarım var kullanıcı adlarını tam yazamadığım için çıkmayanlar ama hepinize teşekkür ediyorum buradaki sıcak samimi ortam için gerçekten 😊😊🌸🌸🌸
Sen de iyi ki varsın :KK60: :KK74:

Çok tatlısınız yaa hepiniz gerçekten yüzümü güldürdünüz tüm sayfalara bakamadım ama birkaç sayfa okudum kaldığım yerden harikasınız maaşallah size iyi ki varsınız
Moralim bozuktu biraz böyle esprili muhabbetinizi okuyunca iyi hissettim kendimi
Nevreste Nevreste
@Elalis
Jenna16 Jenna16
@Evva ahir
Kukrim Kukrim
Blue_Peri Blue_Peri
C A N O C A N O

Etiket yapmayı unuttuklarım var kullanıcı adlarını tam yazamadığım için çıkmayanlar ama hepinize teşekkür ediyorum buradaki sıcak samimi ortam için gerçekten 😊😊🌸🌸🌸
Canım,güldüysen ne mutlu 🥰Ben de seviyorum seni🤗😚

Nevreste Nevreste
@Elalis
Jenna16 Jenna16
@Evva ahir
Kukrim Kukrim
Blue_Peri Blue_Peri
C A N O C A N O

Yaaa yirim seniiii bizde seni seviyoruz iyiki gelmişsin aramıza🥰🥰
Moralin niye bozuk ☹️

Okadar tirsiyonmu benden birkereyle yetinmiyon:KK53:elimde belgeler var cevirdigin gazın istersen ettttttt:KK62:
Tehdit
şantaj
a herşey var bu topikte az sonra :rolleyes:
Acaba bana hangi kazı çevirdi ....az sonra :rolleyes:
Cevirlen kaz kimindi??? az sonra .....

Şok şok şok.....

Okadar tirsiyonmu benden birkereyle yetinmiyon:KK53:elimde belgeler var cevirdigin gazın istersen ettttttt:KK62:
Ne tırsacağım hak hukuk pesindeyim, mu Ne ablaya, isabel yengeye , kazen abiye ayrı ayrı yazacağım, gerekirse cruyyy abiye de yazarım :lülülü:

Tehdit
şantaj
a herşey var bu topikte az sonra :rolleyes:
Acaba bana hangi kazı çevirdi ....az sonra :rolleyes:
Cevirlen kaz kimindi??? az sonra .....

Şok şok şok.....
minik senin şuan kafa bimilyon anlıyorum seni😁☕kayfe iç kayfee 😁 manaya sor çevrilen gazi😈

X